Güzel Sözler

-

Reklam

-

Gözyaşı sözleri

Gözyaşı sözleri

Gözyaşı sözleri

 

gozyasi-sozlerinden

Sizlere anlamlı gözyaşı sözleri hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Yazacağımız gözyaşı sözleri çok anlamlıdır. Bu sitede yer alan gözyaşı sözleri okurken sizlerde çok duygulanacaksınız. Bunu sakın unutmayınız. Dudakların söyleyemediği şeyleri göz yaş akıtarak belli eder. Gözyaşı acı demektir. Hatta acının da imzası olmaktadır. Gözyaşı aktığı zaman sen gözyaşını değil de seni ağlatanı sileceksin. Gözyaşı ıstırap demektir. Kalpteki ateş gözyaşı akıtır. Kalp acısını gözyaşı ile temizler. Sahte gözyaşları tuzlu sudan ibarettir. Bazı insanların gözyaşları yapmacıktır. İnsanın gözyaşından akan bir damla akıtanı cehenneme sürükler. Gözyaşı aynı zaman da erkekleri de avlamaktadır.

gozyasi-sozleri

Erkekler için gözyaşı akıtmaya değmez bence. Gözler ne renk olursa olsun her gözyaşının rengi aynıdır. Sayfamda daha bir çok birbirinden güzel ve birbirinden anlamlı gözyaşı sözleri bulunur. Sen benim gözyaşlarım kadar değerlisin bir tanem. Gözyaşı dökmekten utanma. Aşk gözyaşı akıtmadıkça o aşk olmaz. Hayatına sahip çık yoksa daha da ağlayacaksınız. Bazı gözyaşları acı olur ve aktıkça yüzün yanar. Sevgi göremeyenler acıyı çok hisseder bu duygu insana dokunur ve gözyaşı akar durur. Dostlar ile beraber ağlamak da tatlı bir duygudur. İnsan sessiz olunca gözyaşları akmak zorunda kalır. Gözyaşı akıtarak asla kötü değildir. Uzaktan sevmek de insanı ağlatır. Çünkü uzaktan sevmek insana ağır bir yük verir. Özlemek de insana acı verir ve inanılmaz gözyaşı döktürür insana.

gozyasi-sozleri-hakkindaUykusuz geçen gecelerde bile insan gözyaşı döker. Ağlatan kalbe maalesef yapacak bir şey yoktur ve dermanı bile yoktur. Unutmak çok zordur ve unutmaya zorladığınız için de gözyaşı dökebilirsiniz. Döktüğünüz gözyaşları döktüren tarafından da ahiretten sorulacaktır. Siz hiç merak etmeyin. Hasret de insana öyle bir gözyaşı akıtır ki inanamazsınız. Bazen üç dakikalık bir şarkı bile ağlatır insanı. Umudunu yitiren insanlar da istemeden de olsa gözyaşı dökmektedir. Kendinize bu kadar yüklenmeyin sevmediğiniz insanları çıkarın hayatınızdan Bu şekilde daha rahat. Gözyaşı akan insanlar daha sağlam olurlar ve daha da güçlenirler. Ağlamaktan dolayı bütün gece uyuyamayan insanlar vardır ve ağlatan kişiler bunun hesabını çok zor vereceklerdir.

gozyasi-sozler

Bir önceki güzel sözümüz olan Hayata Dair Anlamlı Sözler başlıklı yazımızda Hayata Dair Anlamlı Sözler gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.

Bu güzel sözleri nasıl buldunuz?

İlk beğenen siz olun

Yazar:
Bu güzel sözler de dikkatinizi çekebilir
 • Etkileyici Aşk Sözleri

  Etkileyici Aşk Sözleri

  Etkileyici aşk sözleri ile sevdiğiniz insanı etkileyip ona aşkınızı itiraf edebilirsiniz. En etkili aşk sözleri söyleyerek karşınızdaki insana hissettiğiniz…

 • Mutluluk Sana Koşuyorum

  Mutluluk Sana Koşuyorum

  Mutluluk Sana Koşuyorum

   

  Nasıl güzeldi gökyüzü seninle beraber iken. Her yerde rengarenk…

 • 23 Nisan Sözleri

  23 Nisan Sözleri

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için söylenen en güzel sözler bu sayfamızda yer alıyor. Atatürk bu en…

 • Jens Jensen Sözleri

  Jens Jensen Sözleri

  Sayfamızda Jens Jensen Sözleri yer almaktadır. Yeni Jens Jensen Sözleri Kısa, Jens Jensen Sözleri facebook, Jens Jensen Sözleri twitter…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz