Güzel Sözler

-

Reklam

-

İçi Dolu Özlü Sözler Listesi

İçi Dolu Özlü Sözler Listesi

İçi Dolu Özlü Sözler Listesi

ici-dolu-ozlu-sozler-listesinden

İçi dolu özlü sözler listesi insanların kısaca söyledikleri sözler ile dolu dolu içerikleri anlatmak istemektedirler. Bazen bir dostunu övmek için bazen de dostunun sözünden kırıldığını belli etmek için söylemektedirler. İçi dolu olmasının nedeni ilk duyduğunuzda pek fazla bir şey ifade etmediğini düşünebilirsiniz fakat biraz düşündüğünüzde aslında içinde sakladığı duygu ve düşüncelerin çok geniş bir anlam taşıdığını fark edebilirsiniz. Hayatta karşılaşacağınız öyle öyle değişik yapıda insan vardır ki, kalbi düşmanlık beslerken yüzü dost görünür. Öyle zamanda yaklaşır ki insana dışı hoş görünür anlarsın ki içi boş. Karşında seni anlayan birinin varlığını hissetmiyorsan en iyisi susmaktır. Açılmayacak kapı yoktur çalmasını bil yeter.

ici-dolu-ozlu-sozler-listesi

Alınmayacak borç yoktur istemesini bil yeter. İnsanlar mutlu oldu mu seveni çoktur, yeter ki derde düş hiç gören bile yoktur. İki kişinin bildiği bir gizli bilgi asala sır olarak kalmaz. Söyleme dost bildiğine sırrını, oda durmaz gider söyler dost bildiğine. Açık pencereden ışık çok girer önemli olan kapalı pencerenin ardına ışık verebilmek. Hastalıkta çektiklerini unutma ki, iyileştiğinde sağlığının kıymetini bilirsin. Hayatın boyunca yılmadan usanmadan direncine sahip ol. Hiç bir şeyden kolay vazgeçme. Çünkü her zaman kolay vazgeçenler hep kaybedenler olmuştur.

ici-dolu-ozlu-sozler-listelerinden

Her gördüğün ağlayanı güçsüz zannetme vardır bir nedeni, her gördüğün güleni de mutlu sanma içinde vardır karanlık bir yerler. İçi dolu özlü sözler listesi anlatılan her duygunun kelimelerle kısaltılmasıdır. Akıllı olan insanlar çevresindeki yaşanalar için hep aklını kullananlardır, fakat daha akıllı olanlar ise çevresindekilerin de aklını kullanalar olmaktadır. İnsanların sahip oldukları hırs duyguları bir ayarda tutulmalı, çünkü hırs rüzgar gibidir, az olanı gemiyi yürütmezken, çoğu da gemiyi batırabilir. İnsana yaşı değil yaşadıkları öğretmiştir her daim hayatı. İnsanlar arasında vermesi en kolay şey nasihattir, fakat bunun tersi alınması en zor olansa ibrettir.ici-dolu-ozlu-sozler-listeleri

Tecrübelere göre bilinir ki yamuk ağaçtan düz baston çıkmazmış, bu yüzden derler ki söylediklerinin arkasında dik dur. İçi dolu özlü sözler listesi içinde söylene sözler güzel anlamlı sözler olmaktadır. İnsan türleri vardır birbirinden farklı, asil yapıya sahip olanlar diğerlerinin hatalarına rağmen idare edendir. Aciz yapıya sahip olanlar ise sürekli şikâyet edenlerdir. Basit yapıya sahip olanlar ise diğerlerini kötüleyenlerdir. Fakat bilinmelidir ki dürüst olan insanlar sürekli sabredenlerdir. Kültürlü olan insanlar sürekli öğrenmeyi tercih ederlermiş, cahil olanlar ise ders vermeyi tercih edenlermiş.

Bir önceki güzel sözümüz olan Kısa ve Anlamlı Tanıtım Sözleri başlıklı yazımızda Kısa ve Anlamlı Tanıtım Sözleri gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.

Bu güzel sözleri nasıl buldunuz?

İlk beğenen siz olun

Yazar:
Bu güzel sözler de dikkatinizi çekebilir
 • Yeni Mutluluk Sözleri

  Yeni Mutluluk Sözleri

  Yeni Mutluluk Sözleri

   

  Bu sitede yeni mutluluk sözleri yer almaktadır. Musmutlu orjinal sözler sizleri bekliyor. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Talihli…

 • Sevdiğim, seveceğim sevgilim ve Saçmalıyorum

  Sevdiğim, seveceğim sevgilim ve Saçmalıyorum

  Sevdiğim, seveceğim sevgilim ve Saçmalıyorum
  Sevdiğim seveceğim sevgilim
  Sakın. Sakın ama geri gelme. Açılacak bir yaraya daha yer kalmadı kalbimde. Artık…

 • En Ağır Laflar

  En Ağır Laflar

  En Ağır Laflar

   

  Bu sitede harika anlam içeren en ağır laflar yer…

 • Evlilik Teklifi Sözleri

  Evlilik Teklifi Sözleri

  Evlilik Teklifi Sözleri

   

  Bu sitede evlilik teklifi sözleri yer almaktadır. Hem de…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz