Güzel Sözler

-

Reklam

-

İlginç Sözler

İlginç Sözler

İlginç Sözler

ilginc-sozlerden-

Bu sayfada ilginç sözler içermektedir. Bana bekle dedi. Bekledim gelmedi ve gitti. O duygu ölüm gibiydi. Ama yine de kimse ölmedi. Kadınlar ikiye ayrılmaktadır. Makyaj yapan kadınlar ve sadece gülen kadınlardır. İlişkide iki tarafın anlaşması saygı, ilişkide sürekli tartışma var ve ayrılıyorlarsa onun adı aşk olmaktadır. Sen beni seviyorsun tamam ama en büyük sorun seni sevdiğim kadar kimseyi sevemem. Hatırlamak için hafızamız var ama unutmak için elimizde hiç bir şey yoktur. Bakın işte hayatın bize ettiğiniz kazıkları. Basit erkekler her kadına siz çok güzelsiniz der. İlginç olan da buna hiç bir kadın inanmaz. Eğer hayatında denge sorunu varsa mutlaka etrafındaki birilerinin hayatında yanlış bir yere koydunuz. Öyle bir gel demelisiniz ki mesafeler asla engel olmamalı.

ilginc-sozlerden

Yetimhane de olan çocuklar ranzalarına yazdıkları anne kelimesi gibi aşk da masum olmalıdır. Erkekler çok para harcayarak kadınları elde ederler. Kadınlar ise çok makyaj yaparak erkekleri elde ederler. Havalara çok giren insanlar ile uğraşmayın. Keyif ile izlemenizi tavsiye ederim. Çünkü ne kadar yukarı çıkarsa çok hızlı bir şekilde de düşecektir. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Yanlış zaman da doğru insanlar ile tanışırız ve doğru zaman da yanlış insanlar ile tanışırız malesef. Bunu sakın unutmayınız. Her insanın istekleri vardır. Ama kendine güvenen insanlar ise hep bir hedefleri vardır. Bundan hiç şüpheniz olmasın.

ilginc-sozler-

İlginç Sözler; Hayatı çok güldürdük. Ama malesef ki hayat bizi hiç güldürmedi. Her bildiğinizi söylemeyin ama ne söylerseniz söyleyin söylemiş olduklarınızı da lütfen bil. Şunu unutmayın gözler mideden daha büyük olmaktadır. İncelik göstermek düşmanına sözünü söyleyebilme sanatı olur. Yere düşüp düşmemen önemli değil. Sadece ayağı tekrar kalkabilecek misin önemli olan budur. Aslında insanlar inançlarının eseri olur. Yani kendi inandıklarına inanmaktadırlar. Siz yeter ki vaktinde isteyin. Vaktinizi bildiğiniz zaman her istediğiniz vaktinde gelecektir.ilginc-sozler

Bilgeliğin zirvesi nedir diye sorarsanız bugünü yaşamak, geleceğinizi planlamak ve geçiminizden de kar elde etmektir. İlginç sözler ile ilgili hem kısa ve hem de uzun mesajları bu sitede bulabilirsiniz. Gözler bir film gibi ve finalde perdeler iner. Bazı insanlar intihar etmeyi düşünür. Ama şunu bilin ki intihar etmek hayata kesinlikle reset atmak değildir. Sevmek güzeldir ama deneyimi çok zor olmaktadır. Ben insanların atarına değil ben insanların hasarlarına bakarım. Cennet güzel bir yer ama tanıdıklarım hep cehennemdedir. Herkes sever ama benim kadar kimse temiz ve çok sevmez.

Bir önceki güzel sözümüz olan Umut Sözleri başlıklı yazımızda umut sözleri gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.

Bu güzel sözleri nasıl buldunuz?

İlk beğenen siz olun

Yazar:
Bu güzel sözler de dikkatinizi çekebilir
 • Bilinmeyen Anlamlı Sözler

  Bilinmeyen Anlamlı Sözler

  • Hayattan korkan insan ölümden de korkar. Hayattan zevk alan bir insan ise ölmek için hazırdır.
  • Sonuç olarak zaferi elde eden,…
  • Komik Sözler

   Komik Sözler

   Komik Sözler

    

   Bizi eğlendiren ve olmadık yerde tebessüm ettirebilen , hayatın…

  • 2017 En Güzel Mutluluk Sözleri

   2017 En Güzel Mutluluk Sözleri

   • İnsan sevince mutluluğun en dibini yaşıyor. Yaşamak sevincin içinde yer alıyorsa, aldığın nefesin huzur olduğunu anlarsın.

   • Küçük dokunuşlarla…

  • 2017 Atarlı Sözler

   2017 Atarlı Sözler

   • Daha düne kadar bir çocuktun şimdi büyüdün de insanı görmezden geliyorsun. Yerim senin havanı.

   • Bugün için beklentilerini ertele…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz