Güzel Sözler

-

Reklam

-

Kader Sözleri

Kader Sözleri

Kader Sözleri

kader-sozleri

Bu sayfada istediğiniz gibi kader sözleri yer almaktadır. Sizler için en güzel kader sözleri yazdık. Adeta okurken de sizler çok etkileneceksiniz. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Hem de sosyal medyalarda da bu sözleri paylaşabilirsiniz. Son söz hep alın yazısında yazar. Herkes kendi istediğiniz planları hazırlar ama bilmelisin ki kader sizden önce sizin planlarınızı yapmıştır zaten. Bunu sakın unutmayınız. Kalbinizin atışını da kaderiniz belirler. Kaderiniz kader anlarını bile belirler. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Kader insanlara hak ettiğini yaşatır. Her şey tesadüf ama aşk ise kaderdir. Kaderini sen seçtiysen kaderini yaşamak zorundasın.

kader-sozlerinden

Kader konuşmaya başladığı zaman insanların susması gerekir. Kader insanlara asla haber vermez. Hiç bir insan kaderinden kaçamaz ve kaderini de yaşamak zorundadır. Dayandığınız zaman da kaderinizi yenmiş olursunuz. Kadere karşı pençe göstermek cahillerin işidir. Kaderine karşı mutlu olduğunuz zaman ve güldüğünüz zaman onu yenmiş olursunuz. Kimse kaderi hakkında yorum yapamaz. Yoksa ahirette hesaba çekilir. Kalbinizin atışı kaderinizin sesi olmaktadır. Mukadder neyse başınıza o gelir. Hiç bir kader acısız olamaz. Kader her zaman cesurdan yana olmaktadır. Kader insanlara çok korkunç bir düşmandır. İnsanlar küçük kader ise acımasız olur. Kaderinizin terazisi hep sallantıdadır.

kader-sozleri-

Kader bilgisiz ve cahiller için zindan denmektedir. Kader sadece bu dünyada geçerli olmaktadır. Kader insanın elinde olan bir şey asla değildir. Ayrıca kaderinizi de kendiniz çizmelisiniz. Allah beni sana yazmışsa bir gün kavuşacağız. Ama eğer Allah beni sana yazmamışsa o zaman ağlamaya gerek yok. Bu ve bunun gibi bir çok harika kader sözleri sitemizde bulunur. İnceleyip okumanızı tavsiye ediyorum. İster uzun ya da ister kısa kader sözleri buradan bulabileceğinizden kesinlikle emin olabilirsiniz. Kaderde sevdiğinizle yazılı değilsen boş yere şiir yazmayın. Kaderinizde sevme ve kavuşma yoksa acı çekmeye hazır olun. İnsanlar kaderine ayak uydurmak zorundadır.kader-sozleri-hakkinda

Kader der ki attığınız her adımın karşılığı vardır. Kaderine pençe göstermek yerine gülmelisiniz. Kaderinizin hastalığı alın teri ile geçmektedir. İstediğiniz bir şey olana kadar kader deriz. Kader adeta felek kurşununa benze. Hem öldürür hem de güldürür. Kadere pençe göstereceğinize kendinizi sorgulamalısınız. Kaderinizi yalnızca siz kendiniz yaşayın. Başkalarına kaderinizi pek paylaşmamanızı öneriyorum. Bu dünyada herkesin acıları var ve her insan acı içindedir. Hiç maziye bakmayın maziye bakınca kadere pençe göstermiş olursunuz.

Bir önceki güzel sözümüz olan İsyan Sözleri başlıklı yazımızda isyan sözleri gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.

Bu güzel sözleri nasıl buldunuz?

İlk beğenen siz olun

Yazar:
Bu güzel sözler de dikkatinizi çekebilir
 • Laf Sokucu Sözler

  Laf Sokucu Sözler

  Sayfamızda: Laf Sokucu Sözler, Laf Koyan Sözler, Laf Sokan Sözler, Laf Sokucu Sözler Kısa, Laf Sokucu Sözler Facebook yer almaktadır….

 • Romantik Kısа Özlü Sözler

  Romantik Kısа Özlü Sözler

  Romantik Kısа Özlü Sözler

   

  Bu ѕayfamızda sevgіlіye söуlenecek rоmantik ve duуgu…

 • Hasret Mesajları

  Hasret Mesajları

  Hasret Mesajları, Hasret Mesajları Yeni, Hasret Mesajları Kısa, Hasret Mesajları Facebook, Hasret Mesajları Twitter, Hasret Mesajları 2014, En Güzel

 • Deniz Gezmiş Sözleri

  Deniz Gezmiş Sözleri

  Sayfamızda Deniz Gezmiş Sözleri yer almaktadır. Deniz Gezmiş Sözleri Kısa, Deniz Gezmiş Sözleri facebook, Deniz Gezmiş Sözleri twitter Ben…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz