Güzel Sözler

-

Reklam

-

Kara Sevda Sözleri

Kara Sevda Sözleri

Kara Sevda Sözleri

 

 

kara-sevda

Sizlere kara sevda sözleri ile ilgili her bilgiyi paylaşacağız. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Senin demlediğin çaya talibim. Kaderimde ki kader siz olun. Aşık insan sevdiğinden başkasına bakmaz. Seni bekliyorum ve seni beklediğimin de bir nedeni yok. Benim yaralarımı sen sakla. Ben sizi ölesiye sevdim. Senin parıltılı bakışların var ya beni benden alıyor. Sen benim gecemin güneşi olun. Sen bana hayata karşı cesaret veriyorsun. Sen benim nedensiz sevdiğim insansın. Senin yüzünden yaralı kalbim iyileşmek bilmiyor. Her şeyi unuttum ama seni unutmayı başaramıyorum bir türlü. Yüreğimde tek arzuladığım şey sensin. Ben seninle ilgili bir çok hayal kurdum.

kara-sevda-sozler

Kara sevda ile ilgili sözler öğrenmek için ve bu siteden yararlanmak için çok anlamlı kelimeler de içermektedir aynı zaman da. Kara sevda sözleri hem kısa ve hem de uzun anlamlı ile çok dikkat çekici olmaktadır. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Sevdanın ne anlama geldiğini bu sitedeki sözler ile daha iyi anlayacaksınız. Bunu sakın unutmayınız. Etkileyici kara sevda sözleri okumanızı tavsiye ederim. Kara sevda sözleri çok güzel manalar ile karşınızdadır. Hem de birbirinden güzel sözler bulunmaktadır.

kara-sevda-sozleriKara sevda sözleri yazmaya devam edelim. Gel beraber bu hayatta beraber nefes alalım. Ben uyuyorum uyanıyorum ve aklınızda hep sen varsın yine. Uzaktayken bile seviyorum seni. Ben sevdamı bencil yaşamam. Ben seni rüyalarımda da seviyorum. Sen içimde kocaman bir sevdasın. Sen hayatıma bir masal gibi girdin. Sevmediğin bir insanın elini tutarken bile üşüyecektir elim. Senin yüzünden yüreğimde bilinmedik bir hüzün vardır. Süs yüreğim onu özlediğimi kimse duymasın. Unuttum dersiniz ama aslında unutmazsın bu kara sevdaya dönüşür. Yastığa başını koyduğunuz zaman aklına o geliyorsa ona sevdalandın demektir. Anlamlı sevda sözleri okumak çok önemli olmaktadır. Ölümden korkuyorum senden ayrılacağım diye. Sevda insana yemek bile yedirmez.

kara-sevda-sozleri-hakkinda

Sevdayı anlatacak ne kafiye ne de kelimeler vardır. İnsan sevdaya tutulunca soğuk havayı bile hissettirmez. En olmayacak zaman da insan sevdaya tutulur. Sevda insanın yüreğine güneş gibi doğsa da bazı zamanlar da sevda insanın yüreğinin acıtır. Sevdaya tutulan insanlar kendinizi bile tanıyamaz olur. Sevdaya tutulan insan sevdiğinin sesini uzaktan duyunca bile kalbi hızlı, hızlı artar. Sen, sen ol sevginizi saklama hiç bir zaman. Gerçek sevdaya tutulan insanlar hızlı bir şekilde ve hiç bir şekilde ve bir zaman da ayrılmazlar. Sevda bazı insanlar için çok tatlı bir duygu olmaktadır.

Bir önceki güzel sözümüz olan Kader sözleri başlıklı yazımızda Kader Sözleri gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.

Bu güzel sözleri nasıl buldunuz?

Beğenme Oranı: 2.9 Beğenen: 7 kişi

Yazar:
Bu güzel sözler de dikkatinizi çekebilir
 • John Ciardi Sözleri

  John Ciardi Sözleri

  Sayfamızda John Ciardi Sözleri yer almaktadır. Yeni John Ciardi Sözleri Kısa, John Ciardi Sözleri facebook, John Ciardi Sözleri twitter…

 • Osho Sözleri

  Osho Sözleri

  Sayfamızda Osho Sözleri yer almaktadır. Yeni Osho Sözleri Kısa, Osho Sözleri facebook, Osho Sözleri twitter
  Sen cevapIarı ezberIiyorsun ama,…

 • Özür Sözleri

  Özür Sözleri

  Özür Sözleri, Özür Sözleri Yeni, Özür Sözleri Kısa, Özür Sözleri Hazır, Özür Sözleri Facebook, Özür Sözleri Twitter, Özür Sözleri…

 • Komik Sözler

  Komik Sözler

  Komik sözler ile komik mesajlar gönderin, etrafınızdaki herkesi güldürün. Komik güzel sözleri okurken bile gülmeye başlayacaksınız tabi sonrasında paylaştığınızda…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz