Güzel Sözler

-

Reklam

-

Esprili Sözler

Esprili Sözler

Esprili Sözler

 

 

Moraliniz bozuk olduğu zaman ve arkadaşlarınız ile eğlendiğiniz zaman esprili sözler paylaşma ihtiyacı duyarız. Bu yüzden de sizler için yepyeni esprili sözler derledik ve yazdık. Eminim ki sizlerin de çok hoşunuza gidecektir. Şimdi esprili sözler olarak yazmaya başlayalım. Sevgilime uykum var desem yine bana trip atacak arkadaş ya. Benim bir ateist arkadaşım vardı inanır mısın yemin etmediği için doktor olamamıştı. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Bir adama sorup demişler ki karım ile ortak özelliğiniz nedir diye ve demiş ki karımla ortak özelliğim aynı günde evlenmiş olmamız dedi.

Facebook Sözleri

Facebook Sözleri

Facebook Sözleri

 

Sosyal medya artık hayatımızın bir parçası… Hemen hemen her insanın bir sosyal medya hesabı var ve sahip oldukları akıllı telefonlarla günün birkaç saatini sosyal medya ortamında geçiriyoruz. En gözde sosyal paylaşım sitelerinden bir tanesi de Facebook. Facebook’ta yaptığımız paylaşımlarla kendimizi ifade ediyoruz. Bunun için de Facebook sözleri işimizi görüyor. Facebook sözleri sayesinde mesaj vermek istediğimiz kişilere inceden inceye gönderme yapıyoruz. Bazı Facebook sözleri sayesinde de sevgimizi ifade edebiliyoruz.

İşte bazı Facebook sözleri: Ben seni hayal ediyorum. Hayal etmek de bir başlangıçtır. Hayal…

Facebook Sözleri
Kapak Sözler

Kapak Sözler

Kapak Sözler

 

Hayatta her şey yolunda gitmeyebilir. Karşılaştığımız olaylar, kişiler veya sorunlar olabiliyor. Çoğu problemimizi de konuşarak halledebiliyoruz aslında. Ama bazen de konuşmak yetmiyor. Karşımızda bizim sinirimize dokunan insanlar olabiliyor. Kapak sözler söyleyerek kendimizi rahatlatıp karşımızdakini sinir etmek isteyebiliyoruz. Ya da sosyal medyada birisine laf sokmak için kapak sözler gibi cümlelere ihtiyaç duyabiliyorsunuz. İşte bazı kapak sözler: Üzerimize sargı bezi diye sardığımız dostlarımız bizi kanatmaktan başka bir işe yaramadı. Aslında hayatın en büyük espri anlayışıdır, ben seni üzmek istemiyorum kardeşim diyenlerin yaramıza tuz basması. Bin kere düşsem de kafam hiçbir zaman düşmeyecek….

Kapak Sözler
Telefon Mesajı Olacak Komik Sözler 2017

Telefon Mesajı Olacak Komik Sözler 2017

Telefon Mesajı Olacak Komik Sözler 2017

Telefon mesajı olacak komik sözler 2017 günümüz teknolojisinin ürünü olan internet siteleri ve sosyal medyanın sayesinde paylaşılan yüzleri güldüren cümleler ve konuşmalar olmaktadır. SMS olarak gönderildiğinde en sıkıntılı anımızda yüzümüzü güldüren bu tür telefon mesajı olacak komik sözler 2017 listeleri artık paylaşımı daha kolay hale gelmiş durumdadır. Sesli yanıt sistemi ile yazabildiğiniz mesajlarının Watsap ve diğer sosyal ağların vazgeçilmez fenomenleri olmaktadır. Sizi terk edenlerin arkasından asla küfür etmeyin. Ufak bir beddua, bir parça tükürük ve içinizden yapacağınız çok şükür duası yeterli olacaktır. Karısını aniden öldüren adamdan şok…

Telefon Mesajı Olacak Komik Sözler 2017
Güldüren En Komik Sözler Listesi 2017

Güldüren En Komik Sözler Listesi 2017

Güldüren En Komik Sözler Listesi 2017

Güldüren en komik sözler listesi 2017 insanlar arasında nükteli ve anlam bakımında bazen başkalarının eksikliklerini konu alarak yüzleri güldüren cümleler ve anlatımlar olmaktadır. Toplumda güldüren en komik sözler listesi 2017 oluşturulurken bazen bir düşünürün söyledikleri bazen anonim meşhur sözler konu alınmıştır. Bütün hepsinin ortak noktası insanların en sıkıntılı anlarında neşelenmesine ve mutluluk kaynağı olarak kullanmasıdır. Bu gün yaşlanmak için hiç uygun zamanda değilim, çünkü nemden romatizmalarım azıyor. Nişanlı olan insanlar kibarlıktan kırılırken, evlendikten sonra suç benim mi kavgası hiç eksik olmaz. İşte bunlara örnek verecek olursak….

Güldüren En Komik Sözler Listesi 2017
Esprili Sözler

Esprili Sözler

Esprili Sözler

Sizler için esprili sözler derledik ve topladık. Bu yüzden de sitemize girin ve esprili sözleri hemen okumaya başlanır. Ben bitmeyen bir şarj, gitmeyen bir sevgili ve özellikle de sınavsız okullar istiyorum. Çok özel bir operatör istiyorum. Mesela müşteri hizmetleri arayınca siz kapatın biz sizi arayalım desinler. Kadınları anlamak gerçekten de çok zordur. Kadınlar git yanımdan dedikleri zaman yanınızda kalmasını istiyordur ya da belki yanında istemiyordur. Mona lisa tablosunun neden bu kadar sevildiğini biliyor musunuz. Çünkü kadın hiç konuşmuyor. İnsanlar mallıklarını aynanın karşısında daha rahat edebiliyor.

Etkileyici Anlamlı Sözler Listesi

Etkileyici Anlamlı Sözler Listesi

Etkileyici Anlamlı Sözler Listesi

Etkileyici anlamlı sözler listesi içinde yer alan kelime öbeklerinin anlatmak istedikleri insanların duymak istedikleridir. Bu sözleri hak edebilmek için davranışlarını düzenlerken toplumda saygınlığını kazanmayı hedeflemektedir. Bazı durumlarda ise karşısındakine doğrudan kırmamak için söz söyleyemediğinde bu tür anlamlı sözler kullanarak dolaylı yoldan anlatım biçimini kullanmaktadır. Bu tür içten gelen duyguların tercüman olduğu anlamlı sözler; İnsanların en yüksekte erişebileceği makam güven kazanmış insanların makamıdır. İnsan kendi değerini belirlerken terazi kullanmaz. Fakat karşısındakini ölçerken en hassas teraziyi kullanır. Davranışlarımız karşıdan bakanın seyrettiği huylarımızdır. Huy çıkmasa da sen düzeltmenin yolunu ara, kazanmanın yolu…

Etkileyici Anlamlı Sözler Listesi
Gülümseten Komik Sözler

Gülümseten Komik Sözler

Gülümseten Komik Sözler Listesi

Gülümseten komik sözler listesi insanlar arasında okunduğunda veya birisinden duyulduğunda güldüren cümleler ve konuşmalar olmaktadır. Aslında insanlar sürekli gülme ihtiyacı duymaktadır. Kimse üzülmek suratının asık olmasını istemez. Kendisi için yaralı ve hoş gördüğü bir davranış karşısında gülümsemeyi ve sevincini dışa vurmayı ister. Komik sözler listesi oluşturulurken bazılarının eksik yanları bazılarının yanlış hareketleri anlatılmaktadır. Gülmek insanı iyileştiren en iyi ilaç niteliğinde davranış biçimidir. Taksiye binen bir yolcu parasını ödemiş, taksici para üstü için 2 lira bozuk yok helal et demiş. Yolcu uyanık, sür iki liralık daha demiş. Geri yürüyerek gelmiş…

Gülümseten Komik Sözler
En İlginç Cep Telefonu Mesajları

En İlginç Cep Telefonu Mesajları

En İlginç Cep Telefonu Mesajları

En ilginç cep telefonu mesajları günümüzde sosyal medyadan gençlerin yarattığı cümleler olmaktadır. Bu cümleler bazen içerik bakımından değişik anlamlar taşırken, bazen içi tamamen boş anlatımlar olabilmektedir. Hani derler ya laf olsun diye söylenmiş aynen öyledir. Fakat zamanla bazı bölümleri değiştirildiğinde güldüren komik sözler haline gelebilirler. Aslında hepsi bir tebessüm yaratan cümlelerdir. Gülmek için insanların ruh hallerinin o ana uygun olması gerekir. Sayın abonemiz bir miktar altın kazanmış bulunmaktasınız. Hemen almak istiyorsanız uyumalısınız, çünkü rüyanızda kazanmışsınız. Elindekini hemen serbest bırak ve izle eğer dönerse servis olsun lahmacunsa…

En İlginç Cep Telefonu Mesajları
Esprili Sözler

Esprili Sözler

Esprili Sözler

Bu sayfada esprili sözler bulabileceğinizden kesinlikle emin olabilirsiniz. Esprili sözler ile sizleri okuyarak güldürecek ve aynı zaman da arkadaşlarınıza kısa mesajlar halinde gönderebilirsiniz. Esprili sözlerden bazılarını sizlere yazalım. Bir adama sormuşlar. Eşinizle ortak ne özelliğiniz vardır. Cevap olarak aynı günde evlendik demiştir. Bana laf söyleyen ve arkamdan da konuşan kızlara seslenmekteyim. Lütfen arkamdan konuşmayın. Çünkü sizlerinde babası ve abisi vardır. Sadece oturarak başarı kazanan tavuk olmaktadır. Deliye nasıl her gün bayramsa eğer deliye de her gün sevgililer günüdür. Bir aşk elma yemekler başlamakta ve sonra da ayvayı yemekle de bitmektedir….

Esprili Sözler