Güzel Sözler

-

Reklam

-

Mutluluk Sana Koşuyorum

Mutluluk Sana Koşuyorum

Mutluluk Sana Koşuyorum

 

mutluluk-sana-kosuyorum

Nasıl güzeldi gökyüzü seninle beraber iken. Her yerde rengarenk çiçekler doğa ile bütünleşirken ben tutku ile sana koşuyordum. Adımlarında o heyecan, kalbimin sanki duracakmış gibi sevgiyle atması of bunu gerçekten tarif edemiyorum. Herkesin özenerek baktığı o gerçek sevgiyi yaşamak en güzel duygulardan biriydi Şimdi yoksun yanımda. Ayrılık senden gelen en büyük acı. Ben buna her gün alışmaya çalışsam da mutluluğa koşsam da yine senin olamadığın yere gitmek ve sensizliğe yürümek zor geliyor.

Eskiden sevgiyle atan o kalbime bir neşe gelsin istiyorum. Uzun yıllardır bütün kapıları herkese sonuna kadar kapatmıştım. Artık o heyecanları hiç yaşamayacak gibi kabuğuma çekilmiştim. Sonra bir sabah ben uykudan uyanırken camdan gelen güneşin gözlerime vurduğunu hissettim. Gözümü açamıyordum. Perdeyi kapatsam bile güneş inadından vazgeçmeyip, bütün inadıyla yine gözlerime doğru vurmaya başladı. Dayanamadım yalın ayak kendimi dışarı attım. Sonra doğada var olan güzelliği hissettim. Kokusunu içine hissettim. Meğer bu dünya da yaşanacak ne çok güzellik varmış bunu anladım. Dışarıda adeta bambaşka bir güzellik vardı. Bütün gücüm ile koşabildiğim kadar koştum. Daha sonra bütün güzelliği fark ettim. O günden sonra üzülmek ve birilerine kendimi bağlayarak yaşamanın bende kayıpların olduğunu anladım.Bir şeyleri geçte olsa anlamak ve onu telafi etmek en güzel duygudur. Artık bir karara vardım bundan sonra yeni baharları da keşfedecek ve mutluluğa koşacaktım. Çünkü güzel yaşamak benimde hakkımdı. Sevgiler ölümsüz değil, bir gün hiç ummadığın anda sana en güzelini yaşatır dedim. Bütün kalbimle ve hayata direnişim ile mutluluk sana koşuyorum, senden gelecek her zorluğa katlanırım diyerek, karaladığım yaprakları tekrardan bembeyaza boyadım. İnsanın kendisini sevmesi en güzel duygulardan birisidir. İnsan önce kendini daha sonra başkalarını sevmelidir.

Bir önceki güzel sözümüz olan Değerli Ve Özlü Sözler başlıklı yazımızda gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.

Bu güzel sözleri nasıl buldunuz?

Beğenme Oranı: 1 Beğenen: 1 kişi

Yazar:
Bu güzel sözler de dikkatinizi çekebilir
 • Ağır Abi Sözleri

  Ağır Abi Sözleri

  Sayfamızda; Ağır Abi Sözleri, Ağır Abi Sözleri Yeni, Ağır Abi Sözleri Kısa, Ağır Abi Sözleri Facebook için yer almaktadır….

 • Fransızca Aşk Sözleri

  Fransızca Aşk Sözleri

  Bu Sayfamızda; Fransızca Aşk Sözleri,  Yeni Fransızca Aşk Mesajları Kısa, Fransızca Aşk Sözleri Facebook yer alır. La vie est…

 • Kral Sözler

  Kral Sözler

  Kral Sözler, Kral Sözler Yeni, Kral Sözler Kısa, Kral Sözler Facebook, Kral Sözler Twitter, Kral Sözler 2013, En Güzel…

 • Aldatma Sözleri

  Aldatma Sözleri

  Aldatma sözleri ile sizi aldatan eski sevgilinize kapak niyetinde laf sokucu yada yaptığının yakışmadığı niteliğinde bir birinden güzel sözler…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz