Güzel Sözler

-

Reklam

-

Öğretmenler Günü Sözleri

Öğretmenler Günü Sözleri

Öğretmenler Günü Sözleri

 

 

ogretmenler-gunu-sozleri

Öğretmenler gününü kutladığımız zaman tüm öğretmenlerin çok hoşuna gider. Öğretmenlik çok kutsal bir meslektir. Bu yüzden de öğretmenler gününde hediye alırız ama öğretmenler günü sözleri ile de öğretmenlerimizi çok mutlu edebiliriz. Bunu sakın unutmayınız. Başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm öğretmenlerimizin en içten dileklerimiz ile kutlarız. Şimdi gelelim öğretmenler günü sözleri yazmaya. Hepsini sizler için derledik ve topladık. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Zaman geçtikçe öğretmenlerin değeri daha da artıyor. Öğretmenler fedakardır. Öğretmenler gününüz kutlu olsun. Öğretmen demek karanlıktaki ay ışığı demektir. Milletimizi kurtaran öğretmenlerimizdir. Bunu sakın unutmayın ve öğretmenler gününüz kutlu olsun.

ogretmenler-gunu-sozleri-hakkinda

Mustafa Kemal Atatürk öğretmenlik mesleğinin çok önemli olduğunu vurgulamıştır. Ülkemizin öğretmenleri güzel şeylere layıktırlar. Öğretmenler gününüz kutlu olsun. Üzerimizde emeği olan tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutlayın. Öğretmenim sizi nasıl sevdiğimi bilin. Öğretmenler gününüz kutlu olsun. Doğruyu ve yanlışı öğreten bizlere öğretmenimizdir. Öğretmenler bizim her şeyimizdir. Öğretmenler gününüz kutlu olsun. Öğretmenler doğan güneştir. Öğretmenler bıkmadan ve usanmadan büyük bir titizlikle eğitim verirler. Öğretmenler öğrencilere eğitim vermek için titrerler. Her insan öğretmenlere muhtaçtır. Öğretmenler bizim yolumuzu aydınlatan bir ışıktır adeta. Öğretmenlerin hakkı ödenmez. Öğretmenler gününüz kutlu olsun. Benim başarımda da hep siz varsınız. Benim başarım hep sizin sayenizdedir.

ogretmenler-gunu-sozleri-hakkinda-bilgiÖğretmenler gününüz kutlu olsun. Bu dünyanın en değerli varlıkları öğretmenlerimizdir. Onların ellerini öpüp başınıza koyun. Ülkemizi en saygıdeğer insanısınız öğretmenim öğretmenler gününüz kutlu olsun. Ben sizi sadece okulda ve ya sınıfta değil her zaman sizleri seveceğim öğretmenim. Öğretmenler gününüz kutlu olsun. Öğretmenim sizler benim en güvenilir limanımsınız. Öğretmenler gününüz kutlu olsun. Bu dünyada önce annelerin sonra da öğretmenlerimizin hakkı ödenmez. İyi kalpli ve güler yüzlü öğretmenim benim. Sizi çok seviyorum. Öğretmenler gününüz kutlu olsun. Bu başarıda ben ilk adımı sizinle attım öğretmenim. Öğretmenler gününüz kutlu olsun. Öğretmenler çok çalışır ve çok düşünür. Onların hakkı ödenmez. Öğretmenim siz çok sevgi dolu bir insansınız. Öğretmenler gününüz kutlu olsun. Öğretmenler bizi geleceğe hazırlayan insanlardır. Onları çok seviyoruz.

ogretmenler-gunu-sozleri-hakkinda-bilgiler

Öğretmenim sizler benim için bir meleksiniz. Öğretmenler gününüz kutlu olsun. Öğretmenlerimize çok şey borçluyuz aslında onlar olmasaydı biz bilgi sahibi olamazdık. Öğretmenler gününüz kutlu olsun. Öğretmenler eli öpülesi insanlardır. Öğretmenlerımizin öğretmenler gününü kutlarım. Anneden sonra en güvenilir insan öğretmenimizdir. Öğretmenler geleceğin de aynı zaman da kurucusu olmaktadır. Öğretmenlerimizin sımsıcak sevgisi her şeye değer bence. Öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun.

Bir önceki güzel sözümüz olan Doğum Günü Kutlama Sözleri başlıklı yazımızda Doğum Günü Kutlama Sözleri gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.

Bu güzel sözleri nasıl buldunuz?

İlk beğenen siz olun

Yazar:
Bu güzel sözler de dikkatinizi çekebilir
 • Dostluk Sözleri

  Dostluk Sözleri

  Dostluk Sözleri, Dostluk Mesajları, Dostluk İle İlgili Sözler, Dostluk Sözleri Yeni, Dostluk Sözleri Kısa, Dostluk Sözleri Facebook, Dostluk Sözleri

 • Barış Sözleri

  Barış Sözleri

  Sayfamızda Barış Sözleri, Barış ile ilgili Sözler, Barış Sözleri Yeni, Kısa Barış Sözleri  yer almaktadır; Barışı sevin, kini ve kavgayı

 • Romantik Mesajlar

  Romantik Mesajlar

  Romantik Mesajlar, Romantik Mesajlar Yeni, Romantik Mesajlar Kısa, Romantik Mesajlar Facebook, Romantik Mesajlar Twitter, Romantik Mesajlar 2014, En Güzel

 • Tevfik Fikret Sözleri

  Tevfik Fikret Sözleri

  Sayfamızda Tevfik Fikret Sözleri yer almaktadır. internetten derlediğiniz Tevfik Fikret Sözleri hatalı eklenmiş olabileceğini de unutmayınız.

  Sayfamızda…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz