Güzel Sözler

-

Reklam

-

Önder Ve Lider İnsanlar

Önder Ve Lider İnsanlar

Önder Ve Lider İnsanlar

 

Önder-Ve-Lider-İnsanlar

Kitleleri peşlerinden sürüklemekte usta insanlardır. Sözlerini muhatabının en derinlerine nufuz ettirirler. Kendileri için göz kırpmadan ölüme gidecek sayısız insanlar olduğu gibi hayranlık ve övgüyle her yerde adlarından bahsettirirler. Analar ne aslanlar doğuruyormuş meğer demekten kendinizi alamadığınız, harbi insanlardır. Onlara bu başarıyı getiren nedenleri merak ettiniz mi? Elimizde veriler, en başta hedeflerini iyi belirleyerek ,yılmadan gece gündüz idealleri için çalışmaları neticesinde buraya geldiklerine işaret ediyor. Kariyerlerinde neredeyse şans faktörü yok gibi. Kısa sürede sabırlarının ve emeklerinin karşılığını alırlar. Genelde basiret sahibi bu insanlar, etrafında insanların gerçek yüzünü bilirler ve açığa vurmazlar. Kendi için yararlı olacağı kadar onlarda yardım alırlar. Kadrolarını ve çevrelerini dikkatli seçer güven ve sadakate çok önem verirler. Bugünlere gelişlerinde karşılarına çıkan engeller asla onları yolundan döndürmez aksine daha da hırslandırır. Adil olan Allah’ ın her insanın emeğinin karşılığını verdiği gibi.

Himmeti ve çabası ölçüsünde onlara da istediklerini verir. Derler ki “Gayret şer işlerde de olsa Allah muvaffak eder” bu bir gerçektir. Aynanın diğer yüzünde olan şer odaklı liderler de hep aynı tarzda çaba içinde olmuşlardır. Stratejik konum olarak çok önem arz eden bir yerde olan memleketimizin dahili ve harici bir çok düşmanı bulunduğunu herkes biliyor. Gerek gizli ve gerekse düşmanlıklarını açığa vurarak ülkemizin kalkınmasına engel olma çabası içindeler. Böylesine gözü dönmüş milletlerin içinde onlarla baş edebilecek ve masaya yumruğunu koyabilecek liderler başımızın tacıdır ve her zaman bizim kahramanımız olmuşlardır. Zaten kişilik ve insanlık olarak dostun da düşmanında taktirini kazanmış bu insanlar, kendilerini sevdirmek te zorlanmazlar. Kendi hayatı, için çizdiği hedefleri ülkesine adamış. Himmeti ülkesi olan. Bu vatanın derdiyle dertlenmiş böyle insanların yokluğunu Yüce Mevlamız vermesin.Bir önceki güzel sözümüz olan İşsizlik beni ne hale getirdi başlıklı yazımızda İşsizlik, İşsizlik beni ne hale getirdi ve İşsizlik ve Ben gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.

Bu güzel sözleri nasıl buldunuz?

İlk beğenen siz olun

Yazar:
Bu güzel sözler de dikkatinizi çekebilir
 • 29 Ekim Şiirleri

  29 Ekim Şiirleri

  Bu sayfamızda 29 Ekim Şiirleri, Cumhuriyet Bayramı Şiirleri, Cumhuriyet Bayramı Şiir, Cumhuriyet Bayramı Şiirleri Kısa yer almaktadır.

  Bu sayfamızda 29 Ekim…

 • Hz. Ömer Sözleri

  Hz. Ömer Sözleri

  Hz.Ömer Sözleri, Hz.Ömer Sözleri Yeni, Hz.Ömer Sözleri Kısa, Hz.Ömer Sözleri Hazır, Hz.Ömer Sözleri Facebook, Hz.Ömer Sözleri Twitter AIIah’a

 • Sevgiliye Güzel Sözler 2017

  Sevgiliye Güzel Sözler 2017

  Sevgiliye Güzel Sözler 2017

  Sevgilinize hiçbir yerde bulunmayacak sözler söylemek istiyorsanız…

 • Dini Kısa Anlamlı Sözlеr

  Dini Kısa Anlamlı Sözlеr

  Dini Kısa Anlamlı Sözlеr

   

  Bu sayfamızda Dini kısa Anlamlı Sözleri paylaşıyoruz. •…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz