Güzel Sözler

-

Reklam

-

Önder Ve Lider İnsanlar

Önder Ve Lider İnsanlar

Önder Ve Lider İnsanlar

 

Önder-Ve-Lider-İnsanlar

Kitleleri peşlerinden sürüklemekte usta insanlardır. Sözlerini muhatabının en derinlerine nufuz ettirirler. Kendileri için göz kırpmadan ölüme gidecek sayısız insanlar olduğu gibi hayranlık ve övgüyle her yerde adlarından bahsettirirler. Analar ne aslanlar doğuruyormuş meğer demekten kendinizi alamadığınız, harbi insanlardır. Onlara bu başarıyı getiren nedenleri merak ettiniz mi? Elimizde veriler, en başta hedeflerini iyi belirleyerek ,yılmadan gece gündüz idealleri için çalışmaları neticesinde buraya geldiklerine işaret ediyor. Kariyerlerinde neredeyse şans faktörü yok gibi. Kısa sürede sabırlarının ve emeklerinin karşılığını alırlar. Genelde basiret sahibi bu insanlar, etrafında insanların gerçek yüzünü bilirler ve açığa vurmazlar. Kendi için yararlı olacağı kadar onlarda yardım alırlar. Kadrolarını ve çevrelerini dikkatli seçer güven ve sadakate çok önem verirler. Bugünlere gelişlerinde karşılarına çıkan engeller asla onları yolundan döndürmez aksine daha da hırslandırır. Adil olan Allah’ ın her insanın emeğinin karşılığını verdiği gibi.

Himmeti ve çabası ölçüsünde onlara da istediklerini verir. Derler ki “Gayret şer işlerde de olsa Allah muvaffak eder” bu bir gerçektir. Aynanın diğer yüzünde olan şer odaklı liderler de hep aynı tarzda çaba içinde olmuşlardır. Stratejik konum olarak çok önem arz eden bir yerde olan memleketimizin dahili ve harici bir çok düşmanı bulunduğunu herkes biliyor. Gerek gizli ve gerekse düşmanlıklarını açığa vurarak ülkemizin kalkınmasına engel olma çabası içindeler. Böylesine gözü dönmüş milletlerin içinde onlarla baş edebilecek ve masaya yumruğunu koyabilecek liderler başımızın tacıdır ve her zaman bizim kahramanımız olmuşlardır. Zaten kişilik ve insanlık olarak dostun da düşmanında taktirini kazanmış bu insanlar, kendilerini sevdirmek te zorlanmazlar. Kendi hayatı, için çizdiği hedefleri ülkesine adamış. Himmeti ülkesi olan. Bu vatanın derdiyle dertlenmiş böyle insanların yokluğunu Yüce Mevlamız vermesin.Bir önceki güzel sözümüz olan İşsizlik beni ne hale getirdi başlıklı yazımızda İşsizlik, İşsizlik beni ne hale getirdi ve İşsizlik ve Ben gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.

Bu güzel sözleri nasıl buldunuz?

İlk beğenen siz olun

Yazar:
Bu güzel sözler de dikkatinizi çekebilir
 • Sabır Sözleri

  Sabır Sözleri

  Bu sayfamızda; Sabır Sözleri yer almaktadır. Sabretmeyi bilmiyorsan baştan kaybetmişsindir.   (Şener Şentürk) Sabır, kurtuIuşun anahtarıdır

  Bu sayfamızda; Sabır Sözleri…

 • Laf Sokan Sözler

  Laf Sokan Sözler

  Laf Sokan Sözler

  • Ben sadece geceyi seviyorum. Kimse kendini yıldız sanmasın.
  • Sana kendine iyi bak diyemem. Eğer yanımda değilsen geber.
  • O kadar…
  • Aşkın En Güzel Halidir Sözler

   Aşkın En Güzel Halidir Sözler

   Aşkın En Güzel Halidir  Sözler

    

    

   En farklı cümleni kur; seni ne kadar…

  • En Güzel Efkarlı Sözler

   En Güzel Efkarlı Sözler

   En Güzel Efkarlı Sözler

    

   • İçimin acıdığını bile bile beni görmezden…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz