Özel Günler Paylaşılan Güzel Sözler Listesi 2017
Güzel Sözler

-

Reklam

-

Özel Günler Paylaşılan Güzel Sözler Listesi 2017

Özel Günler Paylaşılan Güzel Sözler Listesi 2017

Özel Günler Paylaşılan Güzel Sözler Listesi 2017

ozel-gunler-paylasilan-guzel-sozler-listesi-2017

Özel günler paylaşılan güzel sözler listesi olarak oluşturulan topluluklarda yer alan mesajların anlam bakımından sıralanması gerekirse;

• Cuma günü mesajları

• Kadir gecesi mesajları

• Kandil mesajları

• Anneler günü mesajları

• Babalar günü mesajları

• Sevgililer günü mesajları

• Kurban bayramı mesajları

• Ramazan bayramı mesajları

• Doğum günü mesajları

• Evlilik yıl dönümü mesajları Olarak sıralanmaktadır.ozel-gunler-paylasilan-guzel-sozler

Bunun yanında özel günler paylaşılan güzel sözler listesi 2017 kişilerin kendilerine özel kabul ettikleri; tanışma günü mesajları, ilk çıktıkları güne özel mesajlar olarak değer kazanmaktadır. Fakat hepsinin ortak noktası özel güm mesajları ve özel gün için söylene güzel sözler olmasıdır.

Cuma günü mesajları: Bazı umutsuz kapılar hiçbir zaman açılmazken, rabbin kapısı daima açıktır hiç kapanmaz. Sen umudunu yitirmedikçe Allah kulunu asla çaresizliğe bırakmaz. Hayırlı cumalar. Bütün gönüller en güzel dualarla birleşince cumalar güzelleşirmiş. En hayırlı cumalar seninle olsun. Cumanız mübarek olsun. Her yeni güne besmelen eksik olmasın. Her cumaya kavuşturan rabbimize şükürler olsun. Hayırlı cumalar seninle olsun.

ozel-gunler-paylasilan-guzel-sozler-listesi-2017-

Kadir gecesi mesajları: Duaların kabul, dertlerin yok olduğu bu gecede en güzel saatler ve hayırlı zamanlar ruhuna dolsun. Kadir geceniz mübarek olsun. Bu gecede yok olurmuş tüm günahlar. Eğer varsa işlediğin günah hemen kaldır ellerini yalvar Allah’a. İçinden geçen en temiz duygularla tövbe et ve temizlen bu gecede. Bu gece Allah kapısına geleni boş çevirmezmiş. Duaların kabul olması dileklerimle kadir gecen mübarek olsun. Burada önemli olan özel günler paylaşılan güzel sözler listesi 2017 incelendiğinde herkesin içinden geldiği gibi en temiz duygularını cümlelere yansıttığı görülmektedir. Aynı zamanda en iyi dileklerin temiz düşünceler eşliğinde dile geldiği görülmektedir.

ozel-gunler

Anneler günü mesajları: Benimle gülen benimle ağlayan tek varlık canın annem. Seni ilk gördüğüm gün ve her gün sevginin ne demek olduğunu, şef-katin her zerresini anlattın bana. Sözlerinde olmasa da gözlerinde yaşadım sevgilerin en derinini. Sen benim dayandığım tek dayanağımsın. Anneler günün kutlu olsun seni seviyorum annem.

Babalar günü mesajları: Hayatta güvendiğim tek insan, zorlukları aşan, bana güç veren, yaşantıma yön veren ve en sağlam tutunduğum varlığım babam. Babalar günün kutlu olsun. Seni seviyorum. Hayattaki tek gerçek aşkım kolunda yürürken güveni hissettiğim, yanında yürürken korunduğumu hissettiğim canım babam iyi ki varsın. Babalar günün kutlu olsun. Bütün özel gün mesajları ve bu güne dair söylene sözler sevgi ve saygı sözcüklerinin bir araya geldiği özel günler paylaşılan güzel sözler listesi 2017 paylaşımlardır olmaktadır.

Bir önceki güzel sözümüz olan En Güzel Özlü Sözler başlıklı yazımızda en güzel özlü sözler gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.

Bu güzel sözleri nasıl buldunuz?

İlk beğenen siz olun

Yazar:
Bu güzel sözler de dikkatinizi çekebilir
 • 2016 En Damar Sözler

  2016 En Damar Sözler

  2016 En Damar Sözler

  • Birileri sana ters düz olayını yaşatıyor ise, Muhtemelen O sevgiler bir tost gibi ezik duruma…

 • İnstagram Sözleri

  İnstagram Sözleri

  Sayfamızda Instagram Sözleri, İnstagram Mesajları, Instagram Durumları yer almaktadır. Mükemmel olmayabilirim. Evet en azından sahte değilim. Oldum

  Sayfamızda Instagram Sözleri, İnstagram…

 • Yeni Yıl Kutlama Sözleri

  Yeni Yıl Kutlama Sözleri

  Yeni Yıl Kutlama Sözleri

   

  Sizlere yepyeni yeni yıl kutlama sizlere yazacağım. Bundan…

 • İlişkiyi korumanın 10 yolu

  İlişkiyi korumanın 10 yolu

  İlişkiyi korumanın 10 yolu
  Bir ilişkiyi başlatıp sürdürmek özellikle günümüz çiftleri için oldukça zor olmaktadır. Teknolojik gelişmeler, kadın erkek ilişkilerini…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz