Güzel Sözler

-

Reklam

-

Özlem Dolu Sözler

Özlem Dolu Sözler

Özlem Dolu Sözler

• Bugün seni düşünürken içimin acıdığını hissettim. Sonra o hasretimi biraz olsun bastırmak için kitabımın arasına sakladığım ikimizin birlikte çektiği resmi gördüm. Uzunca sarıldım resmine, sonra öptüm. O sırada resmine bakarken kitabın arasından kurumuş gülün düştüğünü gördüm. Onu da sen bana almıştın, solduğunda kıyamamış, kitabımın arasında saklamıştım. Seni o kadar çok özlerken kokunu hissetmek ne kadar güzel bir duygudur bunu sana anlatamam.
• Bazı yaşanmışlıklar var, unutmak istersin unutamazsın. Gece yatarken başını yastığa koyduğunda bir sağa bir sola döner durursun. İçinde kocaman bir özlem oluşur o an. Hüzünlenir kendini yersiz serzenişlerde bulursun. Ve anlarsın ki sevmek hem güzel hem de can yakıcı duygudur. Bir de buna hasret eklenince zaman sana çok uzun ve kasvetli gelir.
• Eskiyi düşündüğünde anıların depreşir ve o anı tekrardan yaşar gibi bir film şeridini izler, hatıralar özlem duygunu biraz daha bastırarak derinden yaşarsın. İnsana en ne zor geliyor, severken ayrı kalmak ve insanı sadece uzaktan hayal etmek oldukça zor geliyor.
• Bir gün sende yaptıklarından bir ders çıkartırsın elbet. Belki eskiyi geri getiremezsin ama samimi sevgin ile bir insanı en baştan kazanma şansını yakalarsın. Eğer umutlu yürüyüşlerde bulunursan, özlem dolu günlerini arkada bırakır, yerine yepyeni sayfalar açarsın.
• Bazı varsayımlar hayal ürünüdür. Düşünürsün fakat uygulayamazsın, bu sende büyük bir dert olur. Zamanla içinde büyüttüğün özlem kavuşmak için yollar arar. İşte sen o yolları ararken kaybolursun. Bu yüzden gerçek olmayan hayallerinden bir an için arınmalısın.
• En çok neyini özlüyorum biliyor musun? Hani bana öyle içten bir gülüşün var ya işte o zaman içimde kocaman sevinçler oluşuyor ve zaman çok mutlu oluyorum.

Bir önceki güzel sözümüz olan Sevgiliye Özel Mesajlar başlıklı yazımızda Sevgili Mesajları, sevgiliye güzel mesajlar ve Sevgiliye Özel Mesajlar gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.

Bu güzel sözleri nasıl buldunuz?

Beğenme Oranı: 1 Beğenen: 2 kişiYazar:
Bu güzel sözler de dikkatinizi çekebilir
 • Elveda Sözleri

  Elveda Sözleri

  Elveda Sözleri, Elveda Sözleri Yeni, Elveda Sözleri Kısa, Elveda Sözleri Facebook, Elveda Sözleri Twitter, Elveda Sözleri 2013, En Güzel…

 • Hayata Karşı Mesaj Veren Kısa Özlü Sözler

  Hayata Karşı Mesaj Veren Kısa Özlü Sözler

  Hayata Karşı Mesaj Veren Kısa Özlü Sözler

  Çektiğimiz acılar değimlidir? Bizi hata karşı güçlü kılan Bizde Hayata Karşı…

 • Özlü Sözler

  Özlü Sözler

  Özlü Sözler, Özlü Sözler Yeni, Özlü Sözler Kısa, Özlü Sözler Hazır, Özlü Sözler Twitter, Özlü Sözler 2014, En iyi…

 • Ve Seni Gördüm O Anda

  Ve Seni Gördüm O Anda

  Ve Seni Gördüm O Anda
  Aşk her zaman çıkmaz insanın karşısına, çıksa da yakasını bırakmaz. Sürekler seni bazen mutluluğa, bazen…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz