Güzel Sözler

-

Reklam

-

Sana bir bilmece soracağım Sevgi Sözleri

Sana bir bilmece soracağım Sevgi Sözleri

Sevgi Sözleri

Sana bir bilmece soracağım. Hiç azalmayacak, her an gittikçe çoğalacak ve asla kaybolmayacak birşey soracağım? Vereceğin tek cevap sana olan sevgim olsun.

Yarı yolda bırakmayacak kadar sıkı tut ellerimi. En çok ellerine ihtiyacım var. Herşeyden daha sıcak ve güzel.
İçimden yollar geçiyor adresine çıkan, dağlar geçiyor güneşine doğan, bulutlar geçiyor hayaller kurduran. Bir sen geçmiyorsun içimden. Sana olan sevgim geçmiyor.
Yanında kimlerin olduğunu umursamıyorum. Benim olan bana gelecek kadar sevmelidir beni zaten.
Seni seviyorum diyeni çok bulabilirsin ama benim gibi seveni sanmıyorum zor bulursun.
Sana bakan gözlerimden, elini tutarken titreyen elimden, gözlerine bakarken ışıldayan gözlerimden anlamıyorsan seni ne kadar sevdiğimi, daha ne yapayım söyle sevdiğim.
Beni sevdiğini söylerken duruyor dünya, sonra bir döndürüyorsun başımı. Bu mutluluğun tarifi sevgi. Başka bir anlamı yok.
Kuş olsam kanatlarımda sana olan sevgimi taşımaya çalışırdım. Pencerene konar yüzünü görme bahtiyarlığına ermeye çalışırdım. Senin uğrunda ölmeyi bile göze alırdım.
Sevginin ne olduğunu anlamaya çalışıyorsan daha anlayacak kadar kimseni sevmemişsindir. Bunu seni sevdiğimde daha iyi anladım.
Son bulmasını istemediğim filmlerim var benim saatlerce bıkmadan izlediğim gözlerinde.
Bu şehirin büyüklüğü korkutmasın seni, bu şehirden daha büyük olan birşey varsa o da sana olan sevgimdir. Bu da korkutmasın seni. Çünkü hiçbir zaman yalnız kalmayacaksın benim şehrimin sokaklarında.
Daldığım birtek hayalim var. Sen karşımdayken hiç gitmeyeceğini hayal etmek için dalmak yüzünün duruluğuna. Tek istediğim beni boğmasına izin verme hayallerimin.
Akşamların karanlık olabilir, mutsuz geçirdiğin gecelerin olabilir, ama seni üzmesine izin vereceğin bir yalnızlığın yok. Çünkü ben her zaman senin yanındayım. Kocaman bir sevgimle ve tüm kalbimle.
Benimle konuş, hiç susma, saçmala, haykır, şarkılar söyle, ama hiç susma. Çünkü sen susunca ben sana susuyorum. İçmek istiyorum seni kana kana.
Ben çayı yalnızca senin dudaklarının değdiği bardaklardan içmeyi seviyorum. O kadar ılık, o kadar sıcak, o kadar koyu sevgim.​
İşte bir sensizliğin daha sonuna geldik, ama sevgimizin sonuna hiçbir zaman gelemeyeceğiz. Sonsuz, uçsuz bucaksız bir sevgiyle seviyorum seni.Bir önceki güzel sözümüz olan Etkileyici Sevgi sözleri başlıklı yazımızda gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.

Bu güzel sözleri nasıl buldunuz?

Beğenme Oranı: 4.1 Beğenen: 7 kişi

Yazar:
Bu güzel sözler de dikkatinizi çekebilir
 • Almanca Mesajlar

  Almanca Mesajlar

  Almanca Mesajlar, Almanca Mesajlar Yeni, Almanca Mesajlar Kısa, Almanca Mesajlar Facebook, Almanca Mesajlar Twitter, Almanca Mesajlar 2014, En Güzel…

 • Geyik Komik Sözler

  Geyik Komik Sözler

  Geyik sözler ile sizde sevdiklerinize bir birinden geyik mesajlar göndererek onların gülümsemesine neden olabilirsiniz.Sıkıcı bir günün…

 • Nasreddin Hoca Sözleri

  Nasreddin Hoca Sözleri

  Sayfamızda Nasreddin Hoca Sözleri yer almaktadır. Yeni Nasreddin Hoca Sözleri Kısa, Nasreddin Hoca Sözleri facebook, Nasreddin Hoca Sözleri twitter…

 • En Güzel Empati Sözleri

  En Güzel Empati Sözleri

  En Güzel Empati Sözleri

   

  Başkasını düşünmez belki ama en güzel empati,…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz