Güzel Sözler

-

Reklam

-

Sevdiğim, seveceğim sevgilim ve Saçmalıyorum

Sevdiğim, seveceğim sevgilim ve Saçmalıyorum

Sevdiğim, seveceğim sevgilim ve Saçmalıyorum
Sevdiğim seveceğim sevgilim
Sakın. Sakın ama geri gelme. Açılacak bir yaraya daha yer kalmadı kalbimde. Artık yaralar istemiyorum. Alışmak istemiyorum sana ve sensizliğine. Bilmek istemiyorum günümü gün yapan senliliğimi. Beni ben yapan şeyler seni sen yapmaya yetmeyebilir. Korkarım, korkarım dağların ardına bir tavşan gibi saklanmaktan. Sıkıldım. Özlem duymaktan sıkıldım. Sensizliği yaşamaktan sıkıldım. Kabullenmeli insan unutulduğunu. Kopan bir uçurtmanın ipini hala birilerinin tutması neyi geri getirir ki? Ne ifade eder. Denizin maviliği senin için.

Kayboldun mu sen o maviliklerde. Matiz gibi oldun mu sen güneşin kızıllığında. Almatı’n bilinmezliğinde alcatraz’ da bulundu mu? Sevmelere doyamadım ben. Sırma saçlarına. Sıcacık kahve kokusu gibi tenine doyamadım ben. Pişman değilim ki ben seni sevmekten. Sen adıma yakışan en derin yarasın demekten. Ben seni öyle sevdim ki sevmelere doyamadım. Sen benim görmek için bakmaya gerek bile duymadığım ezberimsin.
Surlarının burcuna sarmaşıkları yaydım. Sardım sarmaladım. Sana gelecek zararları engellemeye çalıştım. Seni senden beni benden korumak istedim. Sevmelere doyamadım. Ölümü tatmak istedim. Günahımı çekmek istedim. Aşk kutsallığında yandım. Sil o gözyaşlarını ey sevgilim seveceğim sevdiğim. Senin o bir damlan cennetten gelen zemzemdir. Kıyma o derin gözlerine. Ama senin için yaşamak istedim. Seni senle bilmek istedim. Gönlüme kondurduğum gülüşün unutamadığım tebessümün kondurduğun busen ıstırapsın geçsin günlerin. Sevdiğim seveceğim sevgilim.
Saçmalıyorum
Saçmalıyorum. Geziyorum. Etrafımda ki aşk kokularını içime çekiyorum. Oturup bir köşeye sessizce bekliyorum. Ne yaptığımı bilemiyorum. Yine üzülüyorum. Ama elimde değil ki nağmelerinin dokunuşu. Serzeniş içimdeyim. Duvarları Picasso misali boyuyorum. Çok anlamsız çok saçma gereksiz bir şekil sanki durumum matiz ama öle değil görücüye çıkarıyorum işe yaramaz diyorlar. Ölüyorum zaman geçiyor. Kıymete biniyor. Milyonlar veriliyor. Ama zamanında anlanmıyor değeri kıymeti. Picasso da böyle olmadı mı? Peki ya bende. Bende de öyle ama boş işte saçma sapan. Alamatın bilinmezliğindeyim. Alcatrazdayım çıkışım yok. Sonum yok. Ne yapacağımı bilemiyorum. Yol gösterenim yok. Sensizlikte yok oluyorum. Bağırıyorum. Gereksiz yereydi. Sesimi duyan yok. Kendimi yıpratıyorum. Tam ayağa kalkıyorum aklıma geliyor. Tekrar çekiliyorum köşeme. Ağlıyorum. Ağlıyorum. Ağlıyorum. Tek yapabildiğim bu olsa gerek. Saçmalıyorum. Bağırıyorum. Sesim yine kısık. Sesim yine çıkmıyor. Yine duyanım yok. Susuyorum. Puslu dünyama gözlerimi yumuyorum.

Bir önceki güzel sözümüz olan Hadi gidelim yüreğim ve Sana sadece seni seviyorum başlıklı yazımızda gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.Bu güzel sözleri nasıl buldunuz?

İlk beğenen siz olun

Yazar:
Bu güzel sözler de dikkatinizi çekebilir
 • Kаhkаhа Attıran Kıѕa Özlü Sözler

  Kаhkаhа Attıran Kıѕa Özlü Sözler

  Kаhkаhа Attıran Kıѕa Özlü Sözler

   

  Bu sayfamızda Kahkaha Attırаn Özlü Sözlere yer…

 • Acı Sözler 2017

  Acı Sözler 2017

  Acı Sözler 2017

   

  Aradığınız en güzel ve yeni acı sözler sitemizde bulunmaktadır. Yepyeni acı sözler 2017 bu sayfadadır. Bundan kesinlikle…

 • Kısa Dini Sözler

  Kısa Dini Sözler

  Kısa Dini Sözler, Kısa Dini Sözler Yeni, Kısa Dini Sözler Facebook, Kısa Dini Sözler Twitter, En Güzel Kısa Dini…

 • Umut Sözleri

  Umut Sözleri

  Umut Sözleri

  Bu sitede en güzel umut sözleri var ve okurken…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz