Güzel Sözler

-

Reklam

-

Sevgililer Gününde Bunları Asla Yapma

Sevgililer Gününde Bunları Asla Yapma

Sevgililer Gününde Bunları Asla Yapma

Orda burada okuduğunuz bilgilere göre sevgililer gününüzü kutlayacağınıza göre, içinizde gelen şekilde bu günü değerlendirmek en güzeli. Bu günü daha güzel ve Arıcaklıklı kılmak için bazı ayrıntılara da dikkat etmenizde fayda var.

Bu günlerde, televizyonlarda, alış veriş merkezlerinde gördüğünüz, sevgililer günü süslemeleri sizinde içinizi kıpır kıpır ediyorsa, fazla telaş etmeden, sizi siz gibi yansıtan ‘’Sevgililikler gününü’’ kutlamak için size harika tüyolar vereceğim.

Öncelikle bu günü, alış veriş günü olarak değerlendirmeyin. Harıl harıl alış veriş yaparak, hediye alarak sevgilinizin kalbine gireceğinizi düşünmeyin. M utluluğun küçük ayrıntılarda gizli olduğunu unutmayın.Size vereceğim sihirli tüyolara gelince

 • Sevgililer gününün alışıla gelmiş rengi olan kırmızı herkesin üzerinde. Sırf bu gün de kırmızı renk kullanacağım diye kendinizi zorlamayın. Daha alımlı olacağım derken, itici olmayın.
 • Eğer daha önceden bir ilişkiniz olduysa, onunla daha önceden olduğunuz mekânlara gitmeyin. Yeni Sevgilinizle romantik anlar yaşayayım derken, eski sevgilinizle karşılaşmak hoş olmasa gerek.
 • Sevgililer gününde; derdi tasayı bir kenara bırakarak, güzel, romantik konular açın. Aştan, sevgiden konuşun.
 • Kadınların almaktan en çok hoşlandıkları şey çiçek. Çiçek siparişi verdiğinizde, tarihinin sevgililer gününün tarihini taşımasına özen gösterin. Aksi halde sevgilinizin gözünden düşerseniz. Sevgiliniz, bu özel günün bir gün öncesinden çiçek siparişi vermiş olduğunuzu dikkate almaz.
 • Sevgilinize hediye alırken, aldığınız bu hediyenin onun ruhuna hitap etmesine özen gösterin. Sevgilinize bir fön makinesi hediye etmeniz, sevgilinizi içten içe kızdırabilir. Hatta saçlarını bakımsız bulduğunuz anlamına bile gelebilir.
 • Sevgililer gününü abartmayın. Olan üstü bir gün geçirmeyi hayal edersiniz ama işler istediğiniz gibi gitmeyebilir. Strese girmeden, hoş bir gün geçireceğinizi düşünün.
 • Sevgililer gününde, eşinizle yalnız olmaya çalışın. Grup halinde bir sevgililer günü kutlaması, etrafa mutsuz olduğunuz imajı verir.
 • Mutluluğunuzun daim olması için biraz fedakârlık biraz da küçük ayrıntılara dikkat etmek gerekiyor. Sevdiğiniz kişi, sadece kendini özel hissetmek ister. Bu günde, sevgilinizin kendini daha özel hissetmesi için yapabileceğiniz şeyleri gözünüzde büyütmeyin.Sevgililer gününün sabahında ,sevgilinize hazırlayacağınız kahvaltı bile ,onun için yeterli olabilir.

Bir önceki güzel sözümüz olan EVLİLİĞİNİZİ CANLI TUTMA YOLLARI başlıklı yazımızda gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.

Bu güzel sözleri nasıl buldunuz?

İlk beğenen siz olun

Yazar:
Bu güzel sözler de dikkatinizi çekebilir
 • Yalnızlık Sözleri

  Yalnızlık Sözleri

  Yalnızlık Sözleri

  *Bu hayatta en güzel pozu yalnızlar verir. Çünkü en asil insanlar yalnızlığı seçen insanlardır. Zorunluluktan değildir. Sadece yalnızlığı…

 • Damar Mesajlar

  Damar Mesajlar

  Damar Mesajlar, Damar Mesajlar Yeni, Damar Mesajlar Kısa, Damar Mesajlar Facebook, Damar Mesajlar Twitter, Damar Mesajlar 2014, En Güzel…

 • Aşka Dair Sözler

  Aşka Dair Sözler

  Aşka Dair Sözler

  *Sanki yazılan her şiir senden geçmiş. Sanki bütün şiirler sana yazılmış. Tüm bu dünya sanki senin ayaklarının…

 • Başlayan Her Şey Biter

  Başlayan Her Şey Biter

  Başlayan Her Şey Biter

   

  Yeryüzündeki hiç bir şey ölümsüz ve sonsuz değildir.Doğarken…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz