Güzel Sözler

-

Reklam

-

Sevgililer Gününde Bunları Asla Yapma

Sevgililer Gününde Bunları Asla Yapma

Sevgililer Gününde Bunları Asla Yapma

Orda burada okuduğunuz bilgilere göre sevgililer gününüzü kutlayacağınıza göre, içinizde gelen şekilde bu günü değerlendirmek en güzeli. Bu günü daha güzel ve Arıcaklıklı kılmak için bazı ayrıntılara da dikkat etmenizde fayda var.

Bu günlerde, televizyonlarda, alış veriş merkezlerinde gördüğünüz, sevgililer günü süslemeleri sizinde içinizi kıpır kıpır ediyorsa, fazla telaş etmeden, sizi siz gibi yansıtan ‘’Sevgililikler gününü’’ kutlamak için size harika tüyolar vereceğim.

Öncelikle bu günü, alış veriş günü olarak değerlendirmeyin. Harıl harıl alış veriş yaparak, hediye alarak sevgilinizin kalbine gireceğinizi düşünmeyin. M utluluğun küçük ayrıntılarda gizli olduğunu unutmayın.Size vereceğim sihirli tüyolara gelince

 • Sevgililer gününün alışıla gelmiş rengi olan kırmızı herkesin üzerinde. Sırf bu gün de kırmızı renk kullanacağım diye kendinizi zorlamayın. Daha alımlı olacağım derken, itici olmayın.
 • Eğer daha önceden bir ilişkiniz olduysa, onunla daha önceden olduğunuz mekânlara gitmeyin. Yeni Sevgilinizle romantik anlar yaşayayım derken, eski sevgilinizle karşılaşmak hoş olmasa gerek.
 • Sevgililer gününde; derdi tasayı bir kenara bırakarak, güzel, romantik konular açın. Aştan, sevgiden konuşun.
 • Kadınların almaktan en çok hoşlandıkları şey çiçek. Çiçek siparişi verdiğinizde, tarihinin sevgililer gününün tarihini taşımasına özen gösterin. Aksi halde sevgilinizin gözünden düşerseniz. Sevgiliniz, bu özel günün bir gün öncesinden çiçek siparişi vermiş olduğunuzu dikkate almaz.
 • Sevgilinize hediye alırken, aldığınız bu hediyenin onun ruhuna hitap etmesine özen gösterin. Sevgilinize bir fön makinesi hediye etmeniz, sevgilinizi içten içe kızdırabilir. Hatta saçlarını bakımsız bulduğunuz anlamına bile gelebilir.
 • Sevgililer gününü abartmayın. Olan üstü bir gün geçirmeyi hayal edersiniz ama işler istediğiniz gibi gitmeyebilir. Strese girmeden, hoş bir gün geçireceğinizi düşünün.
 • Sevgililer gününde, eşinizle yalnız olmaya çalışın. Grup halinde bir sevgililer günü kutlaması, etrafa mutsuz olduğunuz imajı verir.
 • Mutluluğunuzun daim olması için biraz fedakârlık biraz da küçük ayrıntılara dikkat etmek gerekiyor. Sevdiğiniz kişi, sadece kendini özel hissetmek ister. Bu günde, sevgilinizin kendini daha özel hissetmesi için yapabileceğiniz şeyleri gözünüzde büyütmeyin.Sevgililer gününün sabahında ,sevgilinize hazırlayacağınız kahvaltı bile ,onun için yeterli olabilir.

Bir önceki güzel sözümüz olan EVLİLİĞİNİZİ CANLI TUTMA YOLLARI başlıklı yazımızda gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.

Bu güzel sözleri nasıl buldunuz?

İlk beğenen siz olun

Yazar:
Bu güzel sözler de dikkatinizi çekebilir
 • Dini Sözler

  Dini Sözler

  DİNİ SÖZLER

  Tasavvuf ehli tarafından oluşturulan ve ilahi hatırlatıcı görevi olan sözlerdir. Dini…

 • Güzel Sözler Atatürk Sevgisi

  Güzel Sözler Atatürk Sevgisi

  Güzel Sözler Atatürk Sevgisi

  Bu millet herkesi sevmez, herkese bağlanmaz ve herkesi benimsemez. Varlığını bu ülkenin varlığına armağan etmeyen hiçbir…

 • 2016 Sevgiye Kucak Açmış Duygular

  2016 Sevgiye Kucak Açmış Duygular

  2016 Sevgiye Kucak Açmış Duygular

  • Sevgi nedir sorusuna verilebilecek en güzel cevap, bir insanı koşulsuz sevmektir. Karşılıklı olmayan sevgilerden…

 • Hint Atasözleri

  Hint Atasözleri

  Sayfamızda Hint Atasözleri, Hint Atasözleri Yeni, ve Kısa Hint Atasözleri yer almaktadır.
  İyi insanIar tıpkı buIutIar gibi sadece vermek…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz