Güzel Sözler

-

Reklam

-

Sevimli Panda TV videoları ve Çocuk Gelişiminde Etkileri

Sevimli Panda TV videoları ve Çocuk Gelişiminde Etkileri

Sevimli Panda TV videoları ve Çocuk Gelişiminde Etkileri

Sevimli Panda TV videoları ve çocuk gelişiminde etkileri zaman içinde çocuklar üzerinde etkili unsurlar olduğu fark edilmektedir.Sevimli Panda TV olarak bu konuda yayınlanan programların içeriğinde yer alan videolar tamamen çocukların her yaşta anlayıp kavrayabileceği seviyede hazırlanmış videolara olmaktadır. Çoğu zaman çocukluklarında yapmak isteyip de yapamadıklarını bu videolarda yaşama şansı bulan büyük yaştaki yetişkinler bile videoların seyri sırasında etkilendikleri olmaktadır.

Özellikle her yaş grubu için hazırlana videolar çocukların konuşma yeteneklerinin yanında anlayıp izlediğini kavrama yeteneklerinin de gelişmesinde önemli rol oynamaktadır. Şimşek Mcquenn ve Arkadaşları Videosu Seyret Şimşek Mcquenn ve arkadaşlarının günlük yaşantılarında yaptıkları ile çocukların günlük yaşantılarında oyun arkadaşları ile uyum içinde nasıl organize olabilecekleri anlatılmaya ve yaşatılmaya çalışılmıştır. Bu videoda Hot Weels’in büyük yapılı araba garajında şimşek Mcquenn arkadaşı Mater ve Fillmore nasıl eğlenceli dakikalar geçirdiği konulu anlatımlar yer almaktadır.

sevimli

Arabaların İnsan Yaşantısına Uygun Tavırları ile Anlatımlar Şimşek Mcquenn ve arkadaşları birer araba olarak aralarında konuşmalar sergilemektedir. Bu videoda olduğu gibi diğer Sevimli panda TV videoları ve çocuk gelişiminde etkileri açıkça görülmektedir. Bir garaj ortamında arabaların nasıl uyum içinde anlaştıkları ve arkadaşlarının fikirleri doğrultusunda nasıl hareket ettiklerini vurgulamaktadır. Başı sıkışan bir arkadaşına nasıl yardım edilir ve bu yardımın karşılığında nasıl nezaket gösterilir en anlaşılır şekilde vurgulanmaktadır. Şimşek Mcquenn ve arkadaşlarının boş bir oyun sahasında buluşmalarının ardından can sıkıntılarını nasıl gidereceklerini bir arkadaşlarının tavsiyesine uyarak büyük bir araba garajına gitmeye karar verirler.Üç arkadaş hiç vakit geçirmeden içeri girerler ve deneme yanılma yöntemi ile yukarı çıkmanın yollarını bulmaktadırlar. Aynı zamanda arabaların yıkanması sırasında nasıl hareket edeceklerini de basit bir şekilde anlatmaktadır. Burada ilk başlarda asansör kullanım esasları arabaların garaj içindeki hareketleri anlatılmaktadır. En önemlisi itfaiye çıkış yaptığı anda beklenmesi gerektiği basit bir şekilde anlatılmaktadır.

Şimşek mcquenn ve arkadaşlarının garaj bölgesinde sırayla eğlence noktalarını nasıl kullanacakları konusunda davranış biçimleri konu alınmıştır. Sevimli Panda TV videoları ve çocuk gelişiminde etkileri anlatılırken tehlikeli olabilecek oyun sahalarında yavaş ve dikkatli olunması gerektiği de vurgulanmaktadır. Videolar çocuklar açısından eğlenceli saatlerin geçirilmesi konusunda son derece eğlenceli ve öğretici özellikte düzenlemeler olmaktadır.

Bir önceki güzel sözümüz olan Ağlatan Sözler başlıklı yazımızda ağlatan sözler gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.

Bu güzel sözleri nasıl buldunuz?

İlk beğenen siz olun

Yazar:
Bu güzel sözler de dikkatinizi çekebilir
 • Umut Sözleri

  Umut Sözleri

  Umut Sözleri

   

   

  Sizlere çok güzel yepyeni umut sözleri yazacağım. Bundan kesinlikle emin…

 • Espirili Mesajlar

  Espirili Mesajlar

  Espirili Mesajlar, Espirili Mesajlar Yeni, Espirili Mesajlar Kısa, Espirili Mesajlar Facebook, Espirili Mesajlar Twitter, En Güzel Espirili Mesajlar, Yeni

 • Zbigniew Brzezinski Sözleri

  Zbigniew Brzezinski Sözleri

  Zbigniew Brzezinski Sözleri, Zbigniew Brzezinski Sözleri Yeni, Zbigniew Brzezinski Sözleri Kısa, Zbigniew Brzezinski Sözleri Hazır, Zbigniew Brzezinski

 • Edebi Sözler

  Edebi Sözler

  Sayfamızda; Edebi Sözler, Edebi Mesajlar, Kısa Edebi Sözler Facebook için yer alır. Bɑkɑrken kıyɑmɑmɑk mı, yoksɑ bɑktıkçɑ doyɑmɑmɑk mı

  Sayfamızda; Edebi Sözler, Edebi Mesajlar,…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz