Güzel Sözler

-

Reklam

-

Susuyorum ve Çünkü siz seversiniz

Susuyorum ve Çünkü siz seversiniz

Susuyorum ve Çünkü siz seversiniz
Susuyorum…

Susuyorum… Yalnızlığıma, kaderime ve en önemlisi sensizliğime susuyorum. Kalıyorum, durduğum yerde donup kalıyorum. Ben iç dünyamla savaşıyorum. Ama asıl olan ben senle yalnız kalmak istiyorum. İstiyorum ki gözlerinin okyanusunda kaybolayım. Yalnızlaşayım. Sessizleşmek istemiyorum. O durumu yaşamak istemiyorum.  Kayboluyorum. O kelime içinde kayboluyorum. O meşhur kelimenin içinde kayboluyorum.

Seviyorum. Sevmiyorum. Yoruluyorum. Kendi iç dünyamın savaşında. Yenik düşüyorum. Devriliyorum. Hani filin eşi ölürse oda devrilir ölürmüş ya bende öyle oluyorum. İçten içe kendimi yemeye başlıyorum. Başlıyorum ya içtenliğimi benliğimi ve senliliğimi kaybediyorum. Koca bir hiç oluyorum. Sensizleşiyorum. Yalnızlaşıyorum. Eriyorum. Bir buz dağının erimesi gibi değil. Hani buzdolaplarında buzunuz olur ya.
Onun bir tanesiyim ben senin acıyan yerine tutuldum ben ve yine ben sana tutuldum. O buz parçası anında eridi. Ben sana eridim. Sensizliğine ise buharlaştım.
Çünkü siz seversiniz…

Öyle sözler söyleyin ki uzun olmasın ama düşünüyorum öyleyse varım kadar kısa olmasın ama seni seviyorum çünkü ile de başlamasın o cümleler. O cümleler çünküleri unuttum senden sonra çünküler’e ihtiyacım yok seni sevmelerin desin o diller. Gönüller koy versin artık bağlarını. Sandallarınızın bağlı olduğu iplerden kurtulun. Efendiler duyun benim sevdiğim var deyin. Utanmayın sevmekten. Sevin gecenin aydınlatan Ay’ı gündüzün güneşi bulutlu havanın yağmuru gibi sevin. Çayı şekersiz için kaç şeker denildiğinde ben şekersiz içiyorum deyin öyle gururlanın ki sanki kaybedeceği tek şey sevdası olan ama aslında her şeyi o olan birisi olun. Sevmek güzel bir şey seven olunca.

Sevilmek güzel bir şey sevenin olunca. Özlem güzel bir şey özlediğin o olunca. Geldiğinde sarılırsın gözlerine birer buse kondurursun. Sadece onu hayal edersin. El ele tutuşup gözlerine bakarsın. Yağmur yağar sırılsıklam olursun. Hala bakarsın gözlerinin içine bakarsın bakarsın. Oradan biri kıskanır yeter be kardeşim baka baka doyamadınız bir birinize.Abi ben onu çok seviyorum nasıl doyarım diye. Ama abi bizimki de can başka yerde sevmeye devam edin kendinizi der. Gülüşürsünüz kolunun altına alırsın onu yürürsün yürürsün… Sonsuzluğa ama onunla birlikte olmaya.  Ne derse kabulündür. Sadece o istesin. Sadece o desin. Sadece o düşünsün. Kıyamazsınız. Ağlamasına siz onun yerine ağlarsınız. Onun bir gülüşü için dünyaları verirsiniz. Çünkü siz seversiniz…

Bir önceki güzel sözümüz olan Kahve Kokusu ve Bekle Beni başlıklı yazımızda gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.

Bu güzel sözleri nasıl buldunuz?

Beğenme Oranı: 4.2 Beğenen: 5 kişi

Yazar:
Bu güzel sözler de dikkatinizi çekebilir
 • Türkiye Sözleri

  Türkiye Sözleri

  Sayfamızda; Türkiye Sözleri, Türkiye Sözleri Yeni, Türkiye Sözleri Kısa, Türkiye Sözleri Facebook yer alır; Temeli buyuk tuk milletinin ve…

 • Ünlü Kişilerin Sözleri

  Ünlü Kişilerin Sözleri

  Ünlü Kişilerin Sözleri

  Ünlü kişilerin sözleri zaman içinde sözüne değer verilen yaptıkları ile…

 • Asker Mesajları

  Asker Mesajları

  Asker Mesajları, Asker Mesajları Yeni, Asker Mesajları Kısa, Asker Mesajları Facebook, Asker Mesajları Twitter, Asker Mesajları 2014, En Güzel…

 • Regaib Kandili Mesajları

  Regaib Kandili Mesajları

  Regaip Kandili mesajları ile sizde sevdiklerinize bu güzel ve özel günün anlamını belirten güzel mesajlar gönderebilirsiniz.

  Regaib Kandili Mesajları,…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz