Güzel Sözler

-

Reklam

-

Teşekkür Sözleri

Teşekkür Sözleri

Teşekkür Sözleri

 

tesekkur-sozleri-hakkinda-bilgiler

Gün içindeki saatlerimizin çoğu iletişim halinde geçiyor aslında. İletişimi sadece kelimeler olarak anlamamak gerekir. Bir bakışla bile iletişim sağlanabilir. İletişim esnasında kullandığımız bazı anahtar kelimeler vardır ki hayatımızı kolaylaştırır ve bize çeşitli etkileşim kapıları aralar. Bunlardan bir tanesi de teşekkür ederim demektir. Teşekkür sözleri bizi biz yapan başlıca kelime gruplarındandır. Teşekkür sözleri ile birlikte karşımızdakiyle olan iletişim kanallarını daha aktif hale getirmiş oluyoruz. Burada bazı teşekkür sözlerini inceleyebilirsiniz. Bugün benim doğum günüm ve bu doğum gününü diğerlerinden farklı ve güzel kılan şeyse yanı başımdaki siz değerli dostlarımdı. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

tesekkur-sozleri-hakkinda

Dost olmak başka arkadaş olmak başkadır. Herkes arkadaş olabilir ama herkes bir dost, bir yaren olamaz. Çükü sorumluluk isteyen bir şeydir dost olmak. Bu sorumluluğu aldığın için teşekkür ederim sevgili dostum. Ben aşkı seninle tanıdım. Seninle yaşadım birçok şeyin ilkini. Teşekkür ederim ilkim, her şeyim, canım eşim… Bu güzel sözler beni gerçekten etkileyerek seni daha iyi tanımama vesile oldu. Teşekkür ederim bu akşam için… Bunca sıkıntının arasında, bu kadar kalabalığın ve stresin içinde bir gün durdum ve düşündüm. Her ne kadar zorluk olsa bile nefes alabiliyorum, yürüyebiliyorum, konuşabiliyorum, dokunabiliyorum, düşünebiliyorum. Hamdolsun.

tesekkur-sozlerindenBana verdiğin her güzel şey için sana teşekkür ederim Allah’ım… Bütün zor zamanlarımda varlığınla bana en büyük gücü verdin. Düştüğümde yanımda hep sen vardın. Kolum kanadım oldun sevgili babacığım. Bütün fedakarlıkların için sana sonsuz kere teşekkür ederim. Biricik anneciğim: Bazen küçüklük hallerimi düşünüyorum. Sana ne kadar sıkıntılar yaşattım. Her ağladığımda beni teselli ettin. Beni bu dünyaya getirdiğin için, emzirdiğin için, kucağında aylarca taşıyıp sonra elimden tutup gezdirdiğin için sana çok minnettarım, teşekkür ederim anneciğim.

tesekkur-sozleri

Seninle çok sıkıntılı zamanlarımız oldu. Her zor anımızda birbirimize destek olmayı bildik. Değerli arkadaşım bütün iyiliklerin için sana çok teşekkür ederim. Bunca yalan dolanın, sahteliğin ve iki yüzlülüğün arasında bana gerçek aşkı yaşama fırsatı tanıdığın için sana minnettarım sevgilim. Her şey için, varlığın için çok teşekkür ederim. Bir evlat olarak bana bir baba olmanın gururunu en iyi şekilde yaşattın sevgili oğlum. Beni hiç utandırmadın. Geleceğin de yüzün kadar güzel olsun. Teşekkür ederim sana canım oğlum. Bu işe başlayacağım zaman kafamda çok fazla soru işareti vardı. Sen bu soru işaretlerini aşmamda bana yardımcı oldun değerli iş arkadaşım. Çok teşekkür ederim sana her şey için.

Bir önceki güzel sözümüz olan Davetiye Sözleri başlıklı yazımızda davetiye sözleri gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.

Bu güzel sözleri nasıl buldunuz?

İlk beğenen siz olun

Yazar:
Bu güzel sözler de dikkatinizi çekebilir
 • Neyzen Tevfik Sözleri

  Neyzen Tevfik Sözleri

  Neyzen Tevfik sözleri ile sizlerde arkadaşınıza, eşinize, dostunuza güzel sözler yazabilir ve güzel mesajlar gönderebilirsiniz.

  Sayfamızda Neyzen Tevfik Sözleri…

 • Kadına Dair Sevgi Sözleri

  Kadına Dair Sevgi Sözleri

  • Kadını güzel gösteren kıyafeti değil, yüreğidir. Her kadın güzelliği hak edecek kadar asildir.

  • Kadın olmak dünyanın en güzel…

 • Cahit Arf Sözleri

  Cahit Arf Sözleri

  Sayfamızda Cahit Arf Sözleri yer almaktadır. Yeni Cahit Arf Sözleri Kısa, Cahit Arf Sözleri facebook, Cahit Arf Sözleri twitter;…

 • Aşk Gerçekten De Var Mı Sahi ?

  Aşk Gerçekten De Var Mı Sahi ?

  Aşk Gerçekten Var mı?

  Yoksa Var Olanı, Yoklukla Karalamak Mı?

  Hemen hemen çoğumuz aşık olmuş, ya da karşı cinsimizden hoşlanmışızdır.

  Kimisi aşka…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz