Güzel Sözler

-

Reklam

-

Umut Sözleri

Umut Sözleri

Umut Sözleri

umut-sozlerinden

Bu sayfada en güzel umut sözleri ile karşılaşabilirsiniz. Umut demek cesaret demektir. Ertelenmiş umutlarınız varsa sizleri perişan edecektir. Her şeyden umutsuz olan insanlardan uzak durmalısınız. Umut etmeden unutulmayanları bulmalısınız. İnsanın umudu kırılınca insanın yaşama isteği de gider. İnsanlar her zaman yeni umutları olmalıdır. Umut demek insanların ilacı olmalıdır. Her şeyin yok olduğu anda umut etmelisiniz. Bunu sakın unutmayınız. Unutmayın umut etmeden umut edilenler gerçekleşemez. Umut demek saadet demektir. Hayat dar olsa umut geniş olmaktadır.

umut-sozleri-hakkinda-

Umutsuzluğa kapıldığın zaman umutlar gelir aklıma. Umut etmeyi bilmeyen insanlara anlatmak çok zor. Karanlık insanları mahkum etmektedir. Ama umut insanları özgür bırakmaktadır. Acı değil de bazen umut etmek çok yorar insanı. Göç etmiş kişiler gibi hep umutlarım var. Artık söylenecek sözler yoksa hadi hayırlısı deriz. İnsanları yaşatan umutlardır aslında. Umut adeta yoksulların emeği olmaktadır. Hastalar bile umut etmektedir. Umutlar her insanın hayalini daha da güçlendirmektedir. İstediğiniz hayalleriniz varsa ilk önce umut etmelisiniz. Umudunuzu yitirdiğiniz zaman yaşamak bile zevkli gelmez artık. Umut Sözleri Umut etki istediğin olsun.

umut-sozleri

Umudunu kıranları düşünme zira kendinden bile vazgeçersin. Yaşam varsa umut da vardır. İnsanlara yapılacak kötülüklerin en büyüğü onlara umudunu kaybettirmenizdir. Yıldızların her biri umuttur. Umudunu yitirmiş olan insanlar hayatını da yitirir. Umutla her zaman insanların hayallerinin gerçekleştırdiğini sakın unutmayınız. Sızlerin umudu olsun yeter ki. İnanın ışık bir gün sizin için doğacaktır. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Umudunu her zaman korumayı bilmelisiniz. Çünkü umut etmek dünyada ki en güzel histir. Hiç bir insan başka insanlar umudunu ve hayallerini çalmalı. Benim her zaman umudum var ve hayallerimin de arkasındayım.umut-sozleri-

İnsanlar umutla uyur ve umutla uyanır. Bu yüzden de hiç bir insanın umudunu kaybettirmeyin. Hayallerini umut ediyorsan gerçekleşmesi için bir ihtimal vardır. Gökyüzünü kara bulutlar kaplasa bile sizler yine de umudunuzu kesmeyin diyorum. Diliniz nasip değil dese bile siz yine de umudunuzu kaybetmeyin. Umut et, elimden gelenini yap ve sonra da Allaha bırak. Sitemizde umut sözleri ile ilgili hem kısa hem de uzun şekilde yer almaktadır. Sakın umutlar bitti demeyin. Çünkü Allah umut edenlere mutlaka bir kapı açar. Umut etmek demek çok mutlu olmak demektir. Umut ettiğin şeyi kimseye anlatmayın. En büyük Allah siz umutlarınızı Allaha anlatın. Siz umut edin, çok isteyin ve o umut bir gün kapınıza gelecektir.

Bir önceki güzel sözümüz olan En Güzel Anlamlı Sözler başlıklı yazımızda en güzel anlamlı sözler gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.

Bu güzel sözleri nasıl buldunuz?

İlk beğenen siz olun

Yazar:
Bu güzel sözler de dikkatinizi çekebilir
 • Whatsapp Durum Mesajları Sözleri

  Whatsapp Durum Mesajları Sözleri

  Whatsapp Durum Mesajları Sözleri

   

  • Seni seviyorum deme, kanıtla.
  • Hep güneşli günlerde yürürsen hedefine ulaşamazsın.
  • Bilseydim bana ait olmayan seslenişini sahiplenir miydim ?
  • Zamanı…
  • En Güzel Öğüt Sözleri

   En Güzel Öğüt Sözleri

   En Güzel Öğüt Sözleri

    

   • Bu dünyada kendini geliştirmediğin sürece başkaları tarafından…

  • En Güzel Anlamlı Sözler

   En Güzel Anlamlı Sözler

   En Güzel Anlamlı Sözler

   Bu sitede en güzel anlamlı sözler bulunur. Bundan kesinlikle…

  • Attila İlhan Sözleri

   Attila İlhan Sözleri

   Atilla İlhan Sözleri, Atilla İlhan Sözleri Yeni, Atilla İlhan Sözleri Kısa, Atilla İlhan Sözleri Facebook, Atilla İlhan Sözleri Twitter…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz