Güzel Sözler

-

Reklam

-

Vefalı Sevgiler

Vefalı Sevgiler

Vefalı Sevgiler

 

Vefalı-Sevgiler

Vefa ne kadar güzeldir farkına varıldığında.Bazı sevgiler çok anlam taşırlar. Yüreklerinde hiçbir zaman bir taş yığını hatta katılık oluşmaz. Severken gönülden severler. Bütün hücreleri ile sevmeyi başarır bunun hatasız olması için çaba gösterirler. Hayatlarında beliren gök kuşağı renginde ki mutluluklar kaleme alınır. Yazar hayat onu tüm güzelliği ile. Taşır sırtında ağırlık nedir bilmeden. Hiç sitem etmez gök kuşağını asla siyaha boyamaz. Ruhunda karamsarlık yoktur çünkü. Çocukça sarılır hayallerine. Çocukça ağlar ve yine çocukça güler. Çünkü çocuk olmak zamansız uçurttuğu uçurtma gibidir.

Gök kuşağı bile çocuğa hayrandır. Bilir içinde kötülük taşımadığını. Her tebessümünde koca gülüşlerinde masumiyetin rol aldığını.İnsan sevgisi vefadır. Dokunduğunda ruhu okşayan güzelliktir. Hiç bitmesin diye sana sığınan limandır. Vazgeçmek için değil, ömürlük sevgileri yaşamak ister. Hayal ettiği güzelliklere dokunmak ister. Hatta imkansızlıkları… Denizin maviliğinde kocaman yazılarla seni seviyorum yazmak ister, koca denizi içinde ne kadar derin duygular beslediğini anlatmak, anlatmak ile yetmeyip onu anlamasını ister.Ah sevgi öyle derin yerlerden vuruyorsun ki dalgan karşısında fırtınalara teslim oluyorum. Bu sürükleyiş  ardına sığınarak bir tatlı gülüşün ile savrulmuş yaprağı oynamak istiyorum. Çünkü biliyorum sana gelirken yine seninle yeşerecek kalbim..O vefalı kalbin ile hayatı yeniden seveceğim. Güneşin sıcaklığını kalbimde taşıyorum seninle beraber iken, yokluğunu yaşamak değil, sonsuzluğu tatmak istiyorum. Yüreğimde kocaman bir sen varsın öylesine masum öylesine imkansız ya da bir adım yanımda, ama o heyecanın yaşattığı değişik mevsimleri yaşıyorum. Ne bir yaprağı dalından koparmaya ne de vefalı kalbine dokunacak gücüm yok.

Bir önceki güzel sözümüz olan Varlıkta Ve Yoklukta başlıklı yazımızda Varlıkta Ve Yoklukta gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.

Bu güzel sözleri nasıl buldunuz?

İlk beğenen siz olun

Yazar:
Bu güzel sözler de dikkatinizi çekebilir
 • Sevgiyi Anlatan En Duygusal Mesajlar

  Sevgiyi Anlatan En Duygusal Mesajlar

  • Hayatımda hiç bu kadar hüzün ve mutluluğu bir arada yaşamamıştım. Kalbim seni gördüğünde deli gibi atıyor. Beni heyecanlandıran…

 • Tasavvufi Sözler

  Tasavvufi Sözler

  Tasavvufi sözler ile sizde sevdiklerinize çok güzel tasavvuf sözleri gönderebilir veya facebookta paylaşabilirsiniz

  Sayfamızda Tasavvufi Sözler, Tasavvuf…

 • Manidar Sözler

  Manidar Sözler

  Manidar Sözler, yeni manidar sözler, en güzel manidar sözler, manidar sözler kısa, manidar sözler facebook Dünyanın geIip geçiciIiğini ve…

 • Ağlatan Sözler

  Ağlatan Sözler

  Ağlatan Sözler

   

  Bu sitede en güzel ağlatan sözler yer almaktadır. Sizde bu…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz