Güzel Sözler

-

Reklam

-

Yeni Yıl Kutlama Sözleri

Yeni Yıl Kutlama Sözleri

Yeni Yıl Kutlama Sözleri

 

yeni-yil-kutlama-sozleri

Sizlere yepyeni yeni yıl kutlama sizlere yazacağım. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Arkadaşlarınızın yeni yılını kutlayın. Hem de onları çok mutlu etmiş olursunuz. Bunu sakın unutmayınız. Geçmiş yeni yıl geride kaldı ve tüm yaşadığınız olumsuzlukları bir kenara atın. Yeni yıl sizlerin isteklerini gerçekleştirmesini umarım. Yeni yıl sizleri umutsuz bırakmaz inşallah. Yeni yıl içerisinde sizlere saygı ve sevgi versin inşallah. Yeni yılda tüm derdi olan insanlar umarım barışırlar ve mutlu yarınlara doğru da açılırlar. Yeni yıl sizlerin her şeyi gönlünce olsun. Yeni yılın ülkemize barış ve mutluluk getirmesi tek dileğim.

yeni-yil-kutlama-sozleri-hakkinda

Yeni yıl kutlama sözleri ile ilgili her şey bizim sitemizde yer alır. Hepsi ve daha fazlası burada bulunmaktadır. Yeni yıl kutlama sözleri herkesi çok mutlu eder. Yeni yıl ilk olarak herkese sağlık getirmesini umuyorum. Yeni yıl gelerek geleceğimize parlak katması dileğimle. Geride kalan yıla da merhaba diyelim. Geride kalan yıl tüm her şeyi ile artık geride kaldı. Yeni yıl kardeşlik ve birlikli katsın. Yeni yıl bize keyifli günler yaşatması dileğiyle. Yeni yıl bizleri mutluluk yağmurları arasında bırakması dileğiyle. Yeni yıl şeker tadında bizlere gelmesi dileğiyle. Yeni yılda hepimizin yüzünde gülücükler açması dileğiyle. Yeni yıl ile birlikte hepimizin yüzünde gülücükler eksik olmasın inşallah. Yeni yıl evinize bereketi ile gelsin inşallah. Yeni yılda en büyük dileğim hiç keşke dememektir.

yeni-yil-kutlama-sozleri-hakkinda-bilgilerHayatı keşkeler ile yaşamaktan bıktım çünkü. Yeni yıl için sizlere dileğim tüm yüreğimle sevdiklerim ile bir arada geçirmenizi diliyorum. Yeni yılda heyecanlanır insan ve dilek tutmaya başlar. Hepimizin dilekleri kabul olsun. İyi yıllar. Yeni yılda kendinize hedefler koyun. Bu şekilde çalışmaya başlayın. Yeni yılda umarım bize hiç yanlış yapmayan insanlar ile tanışırsınız. Hayatınızı güzel yaşayın. Çünkü hayat çok kısa. Sahip olduklarınızın kıymetini bilin. Gelecek yılda da tüm kötülüklerden Allah bizi korusun. İyi yıllar. Geride kalan yılda kimse kimseye yardım etmezdi ve hayvan sevgisi de yoktu. Umarım bu yeni yılda insanlar da biraz vicdan ve merhamet olur. Kötü durumda olan kişilere de yardım etmeliyiz. Yeni yılda bütün bunları umut ederiz. Geçmişi unutun gitsin. Geleceğe bakın iyi yıllar. Yeni yıl kutlama sözleri ile ilgili her şey bu sayfadadır. Bundan hiç şüpheniz olmasın.

yeni-yil-kutlama-sozlerinden

Bir önceki güzel sözümüz olan Aşk İçeren Sözler başlıklı yazımızda Aşk İçeren Sözler gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.

Bu güzel sözleri nasıl buldunuz?

İlk beğenen siz olun

Yazar:
Bu güzel sözler de dikkatinizi çekebilir
 • Hz. Nuh Sözleri

  Hz. Nuh Sözleri

  Sözleri, Sözleri Yeni, Sözleri Kısa, Sözleri Hazır, Sözleri Facebook, Sözleri Twitter Hz. Nuh…

 • Kısa Dini Sözler

  Kısa Dini Sözler

  Kısa Dini Sözler, Kısa Dini Sözler Yeni, Kısa Dini Sözler Facebook, Kısa Dini Sözler Twitter, En Güzel Kısa Dini…

 • Anlamlı Vecizler

  Anlamlı Vecizler

  Anlamlı Vecizler

   

  1-Dünyanın en yüksek duvarı “Acaba insanlar ne der?” cümlesidir.

  2-Unutma, insan…

 • Susuyorum ve Çünkü siz seversiniz

  Susuyorum ve Çünkü siz seversiniz

  Susuyorum ve Çünkü siz seversiniz
  Susuyorum…

  Susuyorum… Yalnızlığıma, kaderime ve en önemlisi sensizliğime susuyorum. Kalıyorum, durduğum yerde donup kalıyorum. Ben iç…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz