Güzel Sözler

-

Reklam

-

Yeni Yıl Kutlama Sözleri

Yeni Yıl Kutlama Sözleri

Yeni Yıl Kutlama Sözleri

 

yeni-yil-kutlama-sozleri

Sizlere yepyeni yeni yıl kutlama sizlere yazacağım. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Arkadaşlarınızın yeni yılını kutlayın. Hem de onları çok mutlu etmiş olursunuz. Bunu sakın unutmayınız. Geçmiş yeni yıl geride kaldı ve tüm yaşadığınız olumsuzlukları bir kenara atın. Yeni yıl sizlerin isteklerini gerçekleştirmesini umarım. Yeni yıl sizleri umutsuz bırakmaz inşallah. Yeni yıl içerisinde sizlere saygı ve sevgi versin inşallah. Yeni yılda tüm derdi olan insanlar umarım barışırlar ve mutlu yarınlara doğru da açılırlar. Yeni yıl sizlerin her şeyi gönlünce olsun. Yeni yılın ülkemize barış ve mutluluk getirmesi tek dileğim.

yeni-yil-kutlama-sozleri-hakkinda

Yeni yıl kutlama sözleri ile ilgili her şey bizim sitemizde yer alır. Hepsi ve daha fazlası burada bulunmaktadır. Yeni yıl kutlama sözleri herkesi çok mutlu eder. Yeni yıl ilk olarak herkese sağlık getirmesini umuyorum. Yeni yıl gelerek geleceğimize parlak katması dileğimle. Geride kalan yıla da merhaba diyelim. Geride kalan yıl tüm her şeyi ile artık geride kaldı. Yeni yıl kardeşlik ve birlikli katsın. Yeni yıl bize keyifli günler yaşatması dileğiyle. Yeni yıl bizleri mutluluk yağmurları arasında bırakması dileğiyle. Yeni yıl şeker tadında bizlere gelmesi dileğiyle. Yeni yılda hepimizin yüzünde gülücükler açması dileğiyle. Yeni yıl ile birlikte hepimizin yüzünde gülücükler eksik olmasın inşallah. Yeni yıl evinize bereketi ile gelsin inşallah. Yeni yılda en büyük dileğim hiç keşke dememektir.

yeni-yil-kutlama-sozleri-hakkinda-bilgilerHayatı keşkeler ile yaşamaktan bıktım çünkü. Yeni yıl için sizlere dileğim tüm yüreğimle sevdiklerim ile bir arada geçirmenizi diliyorum. Yeni yılda heyecanlanır insan ve dilek tutmaya başlar. Hepimizin dilekleri kabul olsun. İyi yıllar. Yeni yılda kendinize hedefler koyun. Bu şekilde çalışmaya başlayın. Yeni yılda umarım bize hiç yanlış yapmayan insanlar ile tanışırsınız. Hayatınızı güzel yaşayın. Çünkü hayat çok kısa. Sahip olduklarınızın kıymetini bilin. Gelecek yılda da tüm kötülüklerden Allah bizi korusun. İyi yıllar. Geride kalan yılda kimse kimseye yardım etmezdi ve hayvan sevgisi de yoktu. Umarım bu yeni yılda insanlar da biraz vicdan ve merhamet olur. Kötü durumda olan kişilere de yardım etmeliyiz. Yeni yılda bütün bunları umut ederiz. Geçmişi unutun gitsin. Geleceğe bakın iyi yıllar. Yeni yıl kutlama sözleri ile ilgili her şey bu sayfadadır. Bundan hiç şüpheniz olmasın.

yeni-yil-kutlama-sozlerinden

Bir önceki güzel sözümüz olan Aşk İçeren Sözler başlıklı yazımızda Aşk İçeren Sözler gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.

Bu güzel sözleri nasıl buldunuz?

İlk beğenen siz olun

Yazar:
Bu güzel sözler de dikkatinizi çekebilir
 • Teşekkür Sözleri

  Teşekkür Sözleri

  Teşekkür Sözleri

   

  Gün içindeki saatlerimizin çoğu iletişim halinde geçiyor aslında. İletişimi sadece…

 • Jilet Sözler

  Jilet Sözler

  Jilet Sözler, Jilet Sözler Yeni, Jilet Sözler Kısa, Jilet Sözler Facebook, Jilet Sözler Twitter, Jilet Sözler 2013, En Güzel…

 • Tatlı Mesajlar

  Tatlı Mesajlar

  Tatlı Mesajlar, Tatlı Mesajlar Yeni, Tatlı Mesajlar Kısa, Tatlı Mesajlar Facebook, Tatlı Mesajlar Twitter, Tatlı Mesajlar 2013, En Güzel…

 • En Anlamlı Aşk Sözleri

  En Anlamlı Aşk Sözleri

  “kahve” rengi gözlerinden koy ömrüme, kırk yılın hatırına senin ile kalayım…

  Senin gözlerin, sonunu bilmediğim bir filmdi, hiç bitmesin istediğim,…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz