2017 Anneler Günü Sözleri

2017 Anneler Günü Sözleri

 

Bu sayfada 2017 anneler günü sözleri bulunur. Hem de yepyeni ve en anlamlı içerikleriyle bulunmaktadır. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Sana ne kadar teşekkür etsem azdır anneciğim. Anneler günün kutlu olsun canım benim. Beni karşılıksız seven tek sensin anneciğim. Anneler günün kutlu olsun. Bazen verdiğin sevgi ne ölçülür ne de tartılır. Seni çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun. Bu güne kadar benim herşeyime katlanan canım anneciğim. İyiki varsın. Anneler günün kutlu olsun. Ben gülünce sende gülüyorsun ben ağlayınca sen de ağlıyorsun. Benim yanımda yalnız sen varsın. Bana yalnızlığımı hissettirmiyorsun hiç bir zaman. Anneler günün kutlu olsun. Sen evimizin neşesi ve benim dünyamın da neşesisin. Anneler günün kutlu olsun. Sen benim bir tanecik anneciğim. Aneler günün kutlu olsun. Sen benim hayatımın neşesisin. Sen olmadığın zaman ben fakirim.

2017-anneler-gunu-sozleri

Anneler günün kutlu olsun. Sen iyi ki benim annemsin. Sen benim annem olduğun için ben çok şanslıyım. Anneler günün kutlu olsun. Yalnız sana karşı benim sevgim asla bitmez sevgim bitmeyecektir. Anneler günün kutlu olsun. Sen dünyanın en güzel en tatlı ve en iyi annesisin. Sen benim bir tanecik annemsin. Anneler günün kutlu olsun. Aramızdaki mesafeler ne kadar uzak olursa olsun sana karşı sevgim hiç bir zaman bitmeyecek anneciğim. Anneler günün kutlu olsun. Canım annem güzel annem beni senden başka hiç kimse senin kadar sevemez anneciğim. Anneler günün kutlu olsun. Anneciğim bana verdiğin sevgiyi ben hiç kimsede göremem. Anneler günün kutlu olsun. Anneciğim senin kalbin ve ve sevgin benim dünyamı ısıtır.  Anneler günün kutlu olsun.  2017 Anneler Günü Sözleri, Anneciğim sen benim içimdeki tüm sıkıntılara adeta derman veriyorsun. Anneler günün kutlu olsun.

2017-anneler-gunu-sozleri-mesajlari

Anneciğim sen benim adeta yaralarıma merhem oluyorsun. Anneler günün kutlu olsun. Anneciğim sen benim sıkıntılarımı çözüyorsun. Anneler günün kutlu olsun. Anneciğim sadece bugün değil sen her zaman benim yanımdasın. Anneler günün kutlu olsun. Anneciğim sen benim gücüme inan güç katıyorsun. Anneler günün kutlu olsun. Bu dünyada hiç kimse beni senin kadar sevemez anneciğim. Anneler günün kutlu olsun. Anneciğim sen benim hayatımda kutup yıldızı gibisin. Anneler günün kutlu olsun. 2017 Anneler Günü Sözleri, Sen benim hayatıma şans ve sen benim hayatıma renk katıyorsun canım anneciğim. Anneler günün kutlu olsun. Bu dünyada sadece annem beni affeder. Anneler günün kutlu olsun. Tüm annelerin anneler gününü kutluyoruz. Anneciğim sen bana hayatı verdin ve sen bana hayatı öğrettin. Anneler günün kutlu olsun.Küçüklüğümden beri hep benim yanımda sen vardın ve hep de yanımda olacaksın anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.

2017-anneler-gunu-sozleri-

Anneciğim senin yüzünde hiç gülücükler eksik olmasın. Anneler günün kutlu olsun. Senin sevgin oldukça benim dünyamı hep ısıtacaktır. Anneler günün kutlu olsun anneciğim. Anneler günüzü kutlarım ve ellerinden de öperim. Anneciğim sen hep benim hüznümü mutluluğa dönüştürüyorsun. Anneler günün kutlu olsun. Bu dünyada beni gerçekten seven tek sensin anneciğim. Anneler günün kutlu olsun. Anneciğim sen bu dünyada benim koruyucu meleğimsin. Anneciğim sen fedakar ve beni en çok sevensin. Anneler günün kutlu olsun. Bu dünyada sığınabileceğim tek sensin anneciğim. Anneler günün kutlu olsun. Anneciğim sen evimizin kraliçesisin. Anneler günün kutlu olsun. Nur yüzlü anneciğim. Seni çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun. Anneciğim ben seni asla unutmam ve unutamam. Aynaya her baktığımda seni görüyorum. Anneler gününde kutlu olsun.

Bir önceki güzel sözümüz olan 2017 Ramazan Bayramı Sözleri başlıklı yazımızda 2017 Ramazan Bayramı Sözleri gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.