2017 Duygusal Sözler

2017 Duygusal Sözler

2017-duygusal-sozlerinden

Sitemizde çok güzel 2017 duygusal sözler yer almaktadır. Sizin için değerli olan insanları üzmeyin. Sözler ile o insanları asla kırmayın. Ben seni severek öleceğim. Ama başka birinin yanında seni sevmenin bedelini çok ağır ödeyeceğim. Sen rüyalarımı süsleyen tek insansın. Yeter bu kaçıncı haykırışlarım benim yine kapımda ayrılık eşiğindeyim hep. Çiçekler açmak iç sebepler bulunur. Hayatta yaşamak için de sebepler vardır. Bunu sakın unutmayınız. Beni unutsun demişsin. Vay ben ölem toprak atın üstüme. Birbiri adına mutsuzluklar geliyor benim kapıma. Gökyüzünden bana hediyesin. Çok şükür seni geç buldum ama sonunda buldum.

2017-duygusal-sozlerden

En büyük sevgiyi hak eden insansın. Seni unutmak gibi bir sebebim yok. Birini sevmek istiyorsan sen önce kendini sev. Boş insanlar için sakın ağlama. Çünkü mutlaka bir yerlerde senin gülüşün için mutlu olan bir insan vardır. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Bana sensizliği öğretme bana seninle birlikte sevgiyi öğret. Bu ayrılıklar artık benim belimi büküyor. Acıları tattıkça insanları da tanıyacaksın. Unutmak büyük bir devrim ise o zaman gitmek bir eylem olmalıdır. Bunlar gibi 2017 duygusal sözler için sizler bu sayfayı incelemek için davet ediyoruz. Bizim sitemizde yepyeni duygusal sözler hem sosyal medyada paylaşarak ve hem de sevdiklerinize de göndereceğiniz kadar anlam içermektedir.

2017-duygusal-sozleri

Gün gelecek sende sevdalanacaksın. Sonra sen de geceyle gündüzü ayırt edemeyecek hale geleceksin. Bunu yaz bir kenara. Geceler olunca insan hüzünlenir sabah olunca insana umut doğar. Güneşle birlikte içimde umut doğuyor gibi. Ölsem bile sen benden kurtulamazsın. Çünkü ben öteki tarafta da seni seveceğim ve seni görmek isteyeceğim. Benim kalbim seni unutacak kadar asla adi değildir. Ben sadece seni düşünür ve seni özlerim. Bazen seni yıldızlara benzetiyorum. Yıldızlar kadar masum ve parlaksın. Benim aşk derdine derman kimse olamaz. Bu yürekte sen varsın bu yürekte sen olduğun sürece unutulmaz.

2017-duygusal-sozler-

Gözlerimde çok yaş aktı ama ne olursa olsun yine senin yolundan ve seni sevmekten vazgeçmedim. Yol bitmez. Sana gelen yollar bana hep kapalı. Seni özlemek çok acı geliyor bana. Ne yaşarsan yaşa ve her ne olursa asla iki yüzlü olma bu hayatta. 2017 Duygusal Sözler ,Senin saçının bir tek teline bile zarar gelmeyecek. Ben olduğum sürece ve benim dualarım olduğu sürece sen şiddet görmeyeceksiniz. Farkında olmadan aklıma gelmiyorsun bazen ve içim titriyor o an seni düşünmeden yapamıyorum.

Bir önceki güzel sözümüz olan Özel Günler Paylaşılan Güzel Sözler Listesi 2017 başlıklı yazımızda Özel Günler Paylaşılan Güzel Sözler Listesi 2017 gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.