Ağır Sözler 2017

Ağır Sözler 2017

 

Hayatımız boyunca iyi veya kötü birçok olay ve anı yaşarız. Yaşadığımız tüm olaylar ise hayatımızda iyi veya kötü bir iz bırakır. İnsanlar bu anlarında özellikle kötü olanları bir türlü unutamamaktadır. Aldatmaktan tutun da, ihanet, arkadaş ile tartışma, dost kazığı gibi birçok kötü anı bizlerle birliktedir maalesef. Tüm bu durumlarda ise acılarımızı paylaşmak veya tartıştığımız kişiye laf sokmak için duygularımızı ifade eden ağır sözler 2017 yazılarını paylaşabiliriz. Birbirinden güzel ve ağır sözleri paylaşarak laf sokmak istediğimiz kişilere veya ben dersimi aldım mesajı vermek istediğimiz kişilere bu sözleri paylaşarak kendimizi kolay bir şekilde ifade edebiliriz. Sosyal medya hesabınızla ağır sözler paylaşın Son yıllarda teknolojinin gelişmesi sonucu çocuklardan tutun da yaşlılara kadar her kesimden birçok insan akıllı telefon kullanmakta ve sosyal medya hesabına sahip olmaktadır. Sosyal medya hesapları günümüzde her insanın yaşadığı anıları veya olayları paylaşmak için sık sık kullanılmaktadır.

agir-sozler-2017-1

Bizler de artık yaşadığımız olaylar sonrasında laf sokmak istediğimiz veya iğnelemek istediğimiz kişilere bu sosyal medya hesaplarımızdan paylaşacağımız ağır sözler 2017 yazıları sayesinde mesaj gönderebileceğiz. Aynı zamanda yaşadığımız durumu da diğer sevenlerimiz veya yakınlarımız ile yine sosyal medya hesabından paylaştığımız bu ağır sözler ile haberdar edebilmekteyiz. Bazen tek bir söz yaşadığınız tüm acıları ve olayları sizlere anlatır. Paylaşacağınız bu ağır sözler ile kendinizi ifade etmenin mutluluğunu ve huzurunu da yaşayabilirsiniz. Acılar paylaşarak azalır Her şey insanın yaşaması için vardır. Yaşadığımız sürece birçok olaya şahit olacak birçok şey biriktireceğiz. Önemli olan ise yaşadığımız şeylerden kendimizin bir ders çıkarması veya karşı tarafa bir ders verebilmektedir. Yaşadığınız bir ihanet sonucu eğer hıncınızı alamadıysanız facebook, instagram veya twitter gibi sosyal medya kanallarından ağır sözler 2017 yazıları paylaşarak kendinizin iç huzuruna kavuşabilirsiniz.

agir-sozler-2017-

Buralardan yapacağınız paylaşımları gitmesi gereken kişiye yollayarak bu sözler ile onun kalbini acıtabilir veya hatası için pişmanlığını daha da artırabilirsiniz. İnsan mutluluğunu paylaşarak çoğaltır ve acılarını da paylaşarak azaltır. Bu nedenle yaşadığınız bir acı sonrasında yapacağınız ağır sözler paylaşımı ile acılarınızı biraz olsun dindirebilir ve insanlar ile paylaşabilirsiniz. Acılarınızı tek başınıza omuzlamayın Gerek aşk hayatımızda gerek ailevi olaylarımızda gerekse de arkadaşlarımız ile olan ilişkilerde kötü şeyler veya istemediğimiz olaylar yaşayabiliriz. Tüm bu yaşadığımız olaylardan sonra yaşadığınız duyguların sahibine bir gönderme yapmak istediğinizde ağır sözler 2017 paylaşımı yaparak istediğiniz göndermeyi yaparak istediğiniz mesajı doğru kişiye ulaştırabilirsiniz. Her geçen gün artan sosyal medya hesapları ile neredeyse artık herkesin sosyal medya hesabı bulunmaktadır. Bu nedenle yaşadığınız duyguları bu hesabınızdan ağır sözler yardımı ile net bir şekilde ifade ederek karşı tarafa pişmanlık duygusunu bir nebze olsun hissettirebilir ve kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

agir-sozler-2017

Böylelikle sizler de yaşadığınız duyguları tek başına omuzlamaz ve karşı tarafa da biraz olsun bir yük taşıtmış olursunuz. Duygularınızın kontrolünü tutmak odlukça zor bir şeydir. Özellikle kötü anıları beynimiz çok daha güç bir şekilde unutmaktadır. Bu yüzden kötü anılarımızı ne kadar çok paylaşırsak o kadar çok azalır ve bu acıyı tek başımıza yaşamayız. Özellikle size bu kötü anıları yaşatan kişilere ağır sözler paylaşımı yaparak onlara kararlılığınızı, tutumunuzu ve güçlü oluşunuzu gösterebilirsiniz. Karşı tarafın sizin durumunuzu daha net algılaması ve sizden haberdar olması için birbirinden anlamlı ağır sözler bulunmaktadır. Bu sözler içerisinden kendiniz için en uygun olanı seçerek istediğiniz mesajı gönderebilirsiniz.

Bir önceki güzel sözümüz olan Komik Sözler 2017 başlıklı yazımızda Komik Sözler 2017 gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.