Aşk Sözleri

Aşk Sözleri

 

Aşk-Sözleri

Bu sayfamızda www.buguzelsozler.net ekibi olarak Sevgilinize söyleyebileceğiniz, Mesaj atabileceğiniz. Facebook profilinizde paylaşabileceğiniz. Resimli yazılara dönüştürebileceğiniz. Sevgilinizin ister gönlünü kazanmanız İster onu mutlu etmeniz için bir çok güzel sözü bir araya getirdik. Okuyacağınız çoğu söz ilk defa buradan yayınlanacak ve başka yerde bulmanız mümkün değil. sürekli güzel sözlere ihtiyacınız olduğunda sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sevgilim yokluğunla cezalandırma beni her şeye alışırım ama sensizliğe asla. Seninle var oldum ve hayata tutundum sensiz anlamsız ve çaresizim Sevgine ve ilgine muhtaç bir çocuk gibiyim ne olur benden uzaklaşma. Sen benim ruhum ve varlığımsın. Kaybetmekten korktuğum en değerli servetimsin. Seni ilk gördüğümde. Aman Allahım ! Bu hayatımda karşılaştığım en güzel şey dedim. Dünyada iki şey var sevgilim sen ve diğerleri. Sana hasretim ve bana yapacağım en güzel şey yanımda olmak. Çok kötüyüm bugünlerde seninle buluşup konuşmaya çok ihtiyacım var. Aşkın gölgem gibi her an yanımda.

Gece çöktüğünde bu sefer sen yanımdan ayrılma. Dağları taşları her şeyi sarsam da dünyalar benim olsa da. Senin yokluğunda avutmaz beni hiçbir şey. Gidişinle karanlıklar çöktü üstüme. Varlığına ve ışığına muhtaç bir şekilde seni bekliyorum. Senden başka gayem mi var? Senden başka emelim ve hevesim mi var? Bana sen dün gelmiş gibisin. Seni her an ilk tanıştığımız günkü gibi seviyorum. Yaramazsın ve şımarıksın sana kızamıyorum. Varsın sen yor beni sana değer güzelim! Sevginde şefkat var, ilginde sıcaklık ve güven. Yanında çok mutluyum. Benin sadece sevgilim ve aşkım değilsin sen hayatımın direği ve anlamısın. Seninle yuva kurmak ve hayatta beraber yürümek aldığımız en güzel karardı. Hatasız kul mu olur. Sen affedici ol. Geri dön. Sana da yakışan budur. Saygımı ve sevgimi kazandığın günden beri beni çok mutlu ettin sevgilim. Sen hayatımda aldığım en güzel kararların adısın. Seni sevmek bu aralar en iyi yaptığım iş kendimi durmadan geliştiriyorum.

Bir önceki güzel sözümüz olan Büyük Adamlar başlıklı yazımızda Büyük Adamlar gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.