Aşk Sözleri

Aşk Sözleri

Aşk sözleri ve aşka dair tüm sözler bir insanın diline yakışan en güzel sözlerdir. En çok ihtiyaç duyulan bu sözler, karşınızdakini etkilemek, gönlünü almak yada aşkınızı ilan etmenize yardımcı olur. Aşk sözleri ve aşk mesajları, karşılıklı iletişimin en güçlü yoludur. İnsanları etkilemek için en güzel sözlerle muhatabımıza hitap etmek gerekir. Duygusal konularda karşı cinsle olan etkileşimimizin daha güçlü olmasını güzel ve kaliteli aşk sözleri sayesinde sağlarız. Sizler için derlediğimiz ve daha önce yayınlanmamış bir çok aşk sözlerimizle sevgilinize hitap etmeye ne dersiniz? işte mesajlarınızda sevdiğinizi kendinden geçireceğiniz bazı güzel aşk sözleri ve mesajları : Aşka anlam katan senin varlığındır sevgilim. Sen olmasan aşkı da sevgiyi de neerden bileceğim. Aşkın en güzel sözlerini senin için aradım ama beyhude yorulmuşum. Aşkın en güzel sesi de sözü de sensin sevgilim. Sana bağlılığımı ortaya koymak için vazgeçtiğim şeyler insanların taptığı ve peşinden koştuğu şeyler sevgilim. Varlığın tüm acıların şifası, dertlerin dermanı ve karanlıkları yok eden bir aydınlığın yansıması. Sana zaman ayırmamı istiyorsun ve benimle ilgilenmiyorsun diyorsun. Oysa ki sevgilim değil sayılı bir kaç anı, ben hayatımı ve ömrümü sana ayırdım. Kimseyle senin adını dahi, hatıranı dahi paylaşamam. Kıskancım seni kimsenin yanında görmeye dayanamam. Beni aramadığın ve sormadığın zamanlarda kaybolmuş bir viraneyim. Yokum ve hiçim. Seni sevmek benim işim ve en güzel mesleğim.
ask-sozleri
Başarılı olduğum ve üstüme kimseyi tanımadığım tek konu seni sevmek ve seninle ilgilenmek. Gözlerine hayalim ve rüyalarım, sözlerine ruhum ve canım, varlığına tüm varlığım armağan olsun. Olmadığın her yer çorak bir arazi senle olmak ve senle aşkı yaşamak ise hayatın ta kendisi Beni unutamazsın sevgilim. Sen seni senden daha fazla seven birini nasıl unutacaksın. Unutma! seni hiç kimse benim kadar sevmedi ve sevemez. Aşkı seninle yaşayıp seninle öğrenip seninle anladım. Sensiz aşk da hayat ta her şey de koskocaman bir yalan. Aşk sözlerini seninle yandım. Dilime ve kalemime arş sözlerini seninle yakıştırdım. Aşka dair her şey, her söz, her şarkı seni hatırlatır bana. En güzel aşk sözleri senin için yazılmış sanki. Söylenebilecek en güzel sözler, en anlamlı sözler seni anlatıyor. Duyduğum her güzel şey senin hatıranın ta kendisi Özlem dolu günlerim kavuşmanın ümidiyle daha bir güzel. Seni özlemek te sevmek de güzel. Seni seviyorum ve özlüyorum sevgilim. Sevgiyi, ilgiyi ve saygıyı seninle daha farklı yaşıyorum. Hayatıma anlam katan en güzel varlık ve kadın sensin. Aşık olmak meğer ne güzel bir şeymiş. Aşık olmak seninle daha bir güzelmiş. Aşk mesajları ve duyduğum her şey seni fısıldıyor ve hayatımın her köşesi ve her adımı seni anlatıyor ve hatırlatıyor. Aşık olmak zarar bana. Ne değse kanar yarama. Her şeyi göze aldım da. Bir kez olsun sevildim mi? Aşık, kendinden vazgeçer, aşkını bilir ve sevgilisinde yaşar. Onunla vardır ve onula ayaktadır. Karşılıksız aşk, aşkın çileli ve tatlı yönüdür. Yakar kavurur ve pişirir insanı, adam eder ve hayatı öğretir. Aşk duyguların en güzeli ve insana en yakışan şeydir. Aşık olmak bir insanın yapabileceği en değerli iştir. Bu ve buna benzer aşk sözlerini ve aşk mesajlarını sürekli sitemizde bulabilirsiniz. Sizlere ulaştırdığımız tüm anlamı sözler ve güzel sözleri sürekli yenilemekte ve güncellemekteyiz. Em güzel sözlere ve en güzel mesajlara ilk olarak siz ulaşmak istiyorsanız bizleri takip etmek de aceleci olunuz. Sayfamızı sık kullanılanlara ekleyerek her gün ve her zaman hızlıca paylaşımlarımıza ulaşabilirsiniz. Aşk ve mutluluk dolu güzel güzel dileriz sevgili dostlarımız.

Bir önceki güzel sözümüz olan Güzel Sözler Atatürk Sevgisi başlıklı yazımızda atatürk sözleri ve Güzel Sözler Atatürk Sevgisi gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.