Aşka Dair Sözler

Aşka Dair Sözler

*Sanki yazılan her şiir senden geçmiş. Sanki bütün şiirler sana yazılmış. Tüm bu dünya sanki senin ayaklarının altında.
*Bir erkek az sever ama sık sever. Bir kadın ise sevdiği zaman kendinden çok sever ancak bir kez sever.
*Seni öpünce öyle bir hale geliyorsun ki, o temiz kalbini, saf duygularını gördüm biliyor musun ve cidden tek benim ol hep kollarımda kal.
*Aşk hareketli şarkıları sevmeli. Yavaş müzikler acı getirir sadece.
*O kadar emek vermişsen gitmek kolay olmuyor. Her sözüne susman gerekiyor bazen. Ama çekip gitmeyi göze alamıyorsun. Kendin üzülüyorsun. *O değişiyor. Sonra boşa çabaladığını anlıyorsun. O an pişmanlık hissi kaplıyor içini işte.
ask-sozler
*Baharları okşuyor rüzgar şimdi. Bizim ağacımızın yaprakları bir bahar yere düşüyor, bir bahar yeniden yeşeriyor. Ama ağaç hep aynı ağaç.
*Takvimler kışı gösteriyor şimdi. Aylardan şubat. İçimi huzur kaplayalı 1 sene olmuş. 1 sene geride kalmış. Huzurun eski tadı kalmamış.
*Son bakış, son gülücük. İlk gidiş, ilk terkediş. Karanlık. Yalnız kalıyorsun. Gitmekten korkmuyor. Gidiyor. Sen de acıyla yüzleşiyorsun.
*Sen çikolatayı severdin, ben vanilyayı. Pasta alırdık. Çikolatalı kısmı senin olurdu vanilyasını ben yerdim. Eksik bırakmazdık biz hiç bir şeyi. Ne ara böyle olduk ?
*Güzel bittik ama biz. Bir anda kopardık bağımızı. Nefret ettik. Yani şahsen ben öyleymiş gibi davrandım. Şimdilerde hala seni özlüyorum.
*Nefes aldığın sürece gül, güldüğün sürece sev beni sevgilim. İnan o gözleri bırakıpta kımıldayamam.
*Yokluğunun 7. cuması şu an. Elimde kahve fincanı. Kahvem soğumuş. Diğer elimde sigaram. Külleri yere dökülmüş. Kaç cuma geçti böyle ? *Kaç cuma daha geçecek böyle ?
*Bitti dedin. Allaha emanet. Hakkını da helal etmedin. Bir tek sende Allaha emanetsin diyebildim. İnan dökülseydi kelimeler ağzımdan, çekip gidemezdin. Benim hakkım sana baştan helal çocuk.
*Oysa ki hayatımıza bir çift minik el daha girmeliydi. Tek derdimiz tasamız o olmalıydı. Onunla ilgilendikçe, ona baktıkça deniz olmalıydı aşkımız. Erken veda ettik hayallerimize.
*Sende benim çocukluğum, gençliğim var. İlk heyecanım ilk hüznüm var.
*İnan gidebilmeyi denedim. Seni terketmeyi denedim ama bizi terkedemedim. O kadar güzel tamamlanıyorduk ki biz. Kıyamadım. Sadece kıyamadım.
*İçimde yarım kalmış sevinçler var. Neden yarım kalmışlar ? Çünkü sensiz yaşanmışlar. Kursakta kalmışlar. Yerini hüzne bırakmışlar.
*Sana sahip olabilmek, derdi. Çok güzel sana sahip olabilmek. Şimdi ben sahipsiz kaldım kelebek. Aç kanatlarını. Sığınayım sana. Gidecek başka kapım yok benim.
*Aşk deniz sever. Maviyi sever. Gökyüzünün denize yansımasını sever. Aşk bir de martıları sever.
*Bana bebekmişim gibi davranıyordu. Canım yansa canı yanıyordu. Kalbini seveyim be adam. Yolunu papatyalar sereyim.
*Öyle insanlar görüyorum ki, sanki hayatlarında hiç acı çekmemişler gibi. Sanki onların canı yanmazmış gibi.

Bir önceki güzel sözümüz olan Ağlatan Duygusal Sözler başlıklı yazımızda Ağlatan Duygusal Sözler ve duygusal sözler gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.