Doğum Gününde Sevdiğinize Nasıl Sürpriz Yapmalısınız

Doğum Gününde Sevdiğinize Nasıl Sürpriz Yapmalısınız

 

dogum-gununde-sevdiginize-nasil-surpriz-yapmalisiniz

Özel günlerden biri olarak sayılan doğum günleri senede bir kez kutlanır. Bu yüzden bir yıl boyunca kişi hayatın akışına kapılır gider. Doğum gününü kutlamak ve sevdiklerinize onun özel olduğun hissettirmek inci düşünceli kişilerin işidir. Genelde bu tarz özel günleri unutan insanlar, kıymet bilmeyen bir insan kimliği ile bürünmektedir. Erkek ya da bayan olun far etmez. Sevdiklerinizi hatırlamak, onları sevgiye boğmak, ona o an için ne kadar özel olduğunu hissettirmek sizleri ancak yüceltir.

Küçük sürprizler bile bir insanı olduğundan fazla mutlu edebilir. Evliliğinizde ve ya sevgililik dönemlerinizde bu konular hatırlanmadığı zaman herkes tarafından abes karşılanmaktadır. Bunun için size yıllarını adamış biri için sürpriz hazırlamak onu mutlu etmek onun size yaptığınız değeri hatırlamaya yetecektir. Sevgiliniz ve ya eşinize alacağınız hediyeyi iyi seçin. Karşınızda ki eğer bir bayan ise onun nelerden hoşlandığını muhtemelen bu kadar zaman bilirsiniz. Önceliğinizi onu mutlu etmekten yana kullanın. Örneğin bir takı aksesuarı olabilir. Bayanlara aksesuar demeyin. Onların en zayıf noktalarıdır. Mesela bir altın kolye, pırlanta yüzük, tek taş yüzük alabilirsiniz. Bu kadar sene geçmesine rağmen bu hediyelerini hesabını yapmadan hareket etmeniz gerekir. Örneğin son model cep telefonu da olabilir. Onunla daha özgür iletişim sağlamak ve sizi telefon ile konuşurken daha çok hatırlamasına etkili bir yöntem olacaktır.

Erkeklere de alacağınız hediyelerde spor deri ceketler, ayakkabı modelleri tabi marka olacak şekilde yapmalısınız. Kısacası kadını ve erkeği küçük bir hediye ile mutlu etme şansınız vardır. Bazen sevgiler söz ile yeterli gelmeyebilir. Ona özel olduğunu hatırlatın ve bir kıyak yaparak yüzünü güldürün. Bu hem karşınızdaki kişiyi mest edecek, hem de sizi yüceltmeye yetecektir. Sevdiklerinizi doğum günlerinde yalnız bırakmayın birlikte eğlenmenin yollarını arayın.

Bir önceki güzel sözümüz olan Öğretmenler Gününe Özel Sözler başlıklı yazımızda Öğretmenler Gününe Özel Sözler gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.