Duygusal Sözler 2017

Duygusal Sözler 2017

duygusal-sozler-2017-1

Sayfamızda duygusal sözler bulunmakta ve bu yepyeni duygusal sözler 2017 sizlere çok iyi gelecektir. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Benim özlediğim gibi sen beni özleme. Canın yanar ve nefesin kesilir. Eğer beni bir gün özlersen gurur yapma sakın çık ve yanıma gel. Eğer seninle bir gün karşı karşıya gelirsek düşman gibi bakma ne olur. Kalbimi sana vermek istiyorum acaba korur musun ve ömrüm olur musun acaba. Bazen sevdiğinin mimikleri bile sizi aşka bağlar. İmkansız olduğunu bilsem de hala aklımda o insan var yapacak bir şey yok. Acaba gözlerinin içine baksam daha çok etkilenir miyim. Aşkınızı inkar edemediği yer yürektir. Bunu sakın unutmayınız. Bir insana gerçekten aşık olduğunuz zaman onun hataları asla sizlerin içindeki hislerinizi değiştirmez. İnsanları en iyi anlayan kişiler çok uzaktadırlar. Ömrümüzde beraber yaşayacağımız daha uzun ömür var geç kalmadık. Sevgi cümleyle söylemek yetmez sevgiyi göstermek daha inandırıcıdır. Sevdiğinize sadece sarılıp o şekilde kalmak istersiniz. Tam unutacağım derken aklınıza gülüşü ve konuşması gelir ve işte o an tekrar düşünürsünüz. Sevdiğiniz girer rüyalarınıza ve asla onun bundan haberi olmaz. İşte bu da insana çok acı vermektedir. İsmini sürekli duyduğumda bakışın hep aklımda ve sen hep rüyamdasın.

duygusal-sozler-2017

En güzel duygusal mesajlar bulunmakta ve duygusal sözleri arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize mesaj yoluyla gönderebilirsiniz. Ne güzel de yalan söyleyebiliyorsun sen hep sonra her anımda inandım sana. Beni gördüğünüz zaman senin ne çok sevdiğimi anlayacaksın. Bu sayfamızın içerisinde aradığınız gibi duygusal sözler ile karşılaşmış olacaksınız. Hepimiz yıllar sonrası hayalini kurduk ve kalbi yorgun olan insan keskin dilli olmaktadır. Bu yüzden de keskin dilli olan insanların kalbini hiç yormayın. Elbet biri gelecek ve güzel yüzüyle ve dertlerinize derman bulacak sizleri çaresizlikten kurtaracaktır. Bazen o kadar kalbiniz yorulur ki sevginiz ister istemez azalır. Aşk acısını her insan mutlaka yaşamaktadır. Yaşamayan ya ölüdür ya da delidir. Sevdiğiniz ile aranızda ne kadar mesafe olursa olsun önemli olan şey anlaşmaktır. Duygusal sözler 2017  ile kendinizi avutmak ve duygusal sözler ile kendinizi daha iyi hissetmek istiyorsanız sitemizde sitemizde yer alan duygulu sözleri okuyunuz. Hayatınızda aşkların en güzelini yaşadıysanız hala aşıksanız ve aşkınıza da kırgınsanız duygusal sözlerden en beğendiğinizi aşık olduğunuz insan hemen yazıp mesaj yoluyla göndermeniz mümkündür. Duygusal sözleri anlatmaya devam edelim. Ne halin varsa gör diyorsun ya evet ne halim varsa görmek istiyorum. Çünkü benim her halim sensin.

duygusal-sozler-2017-

Sevdiğim insana senden şikayetim var. Çünkü ne sevdiğin belli ne de sevmediğin bellidir. Sen gülüyorsun ya sevdiğim. Sonra bir kez daha Allah birdir diyorum. Böylece imanım tazelenmiş oluyor. Bu dünya nasıl bir efsane böyle mutluluğun sonunu yakalayamıyorsunuz. Bana kendini anlat ama asla beni tanıdığın halde seni bana anlat deme. Eş dosttan öğreniyorum mutlu ya da mutsuz olduğunu. Ne kadar acı bir durum değil mi? Beklemek güzeldir. Hayatın değişeceğini, hayatın düzeleceğini ve sonunda mutlu olacağınızı biliyorsanız eğer beklemek güzeldir. Kalp acısı ve aşk acısı hemen unutulmaz. Zaman ister. Unuttum diyene de inanmayın. Çünkü kıvılcımla tekrar o aşk büyür ve alevlenir. Büyük bir duygu içerisindeyim ne yapacağımı inanın ben de bilmiyorum. Ben boş bir kutuyum. İçimi sevginle dolduracaksınız. Zaman hakikatten aşkın ilacıdır. Zaman aşkın gerçek olduğunu ve ne kadar büyük olduğunu gösterir. Uzaklara daldığınız zaman bir de arkanızdan bıraktıklarını düşünün. İnsanın gerçek yüzü arkasına döndüklerinde ve küstükleri zaman belli olur. Bu yeni ve en gözde duygusal sözleri okumalısınız. Gerçekten de sitemizdeki duygulu sözler çok anlamlı ve sosyal medyadan da paylaşabileceğiniz bir anlamlı duygusal sözler içermektedir. Yalnızlık sadece yalnız kalmak değildir. Sensiz inan hiç huzurum kalmadı. Sensiz sanki yalnız ve boşta gibiyim. Beni unut diyorsun ama sen beni unutabilecek misin bakalım. Beni bir gün hatırlayacaksın ve illa ki aklına geleceğim. Aklına geldiğim zaman yine kalbin çarpacak mı çok merak ediyorum.

Bir önceki güzel sözümüz olan Yeni Asker Sözleri başlıklı yazımızda Yeni Asker Sözleri gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.