Duygusal Sözler

Duygusal Sözler

duygusal-sozler

Sitemizden güzel duygusal sözler bulabileceğinizden kesinlikle emin olabilirsiniz. Ne kadar severseniz sevin dibi cehennemdir. Bunu sakın unutmayınız. Sen alfabenin en güzel harfisin. Gönlüm hep seni arıyor be güzelim. Uzaktan gören insanlar beni duygusuz biri sanıyor. Ama benim kalbimin içini bilmiyorlar ki. Benim seni özlediğim kadar özleme beni. Yoksa yanarsın için acır ve ciğerin sökülmüş gibi olur. Benim gözümde artık sen de herkes gibi oldun. Birine aşık olduğunuz zaman bir neden bulamıyorsanız o zaman gerçekten aşıksınız demektir. Bu hep aklınızda bulunsun.

duygusal-sozler-hakkinda

Bu sayfadan istediğiniz gibi duygusal sözler bulabilecek ve sevdiğiniz kişilere de gönderebileceksiniz. Aynı zaman da sizler için değerli birisine de bu güzel duygusal sözler gönderebilirsiniz. Buradaki duygusal sözler çok etkileyici olmaktadır. Hayat güzel olsaydı bu kadar derdi sırtlamazdık. Sen adeta bana gökyüzünden bir hediyesi canım benim. Sen dünyadaki en büyük sevgiyi hakedecek kadar muhteşem bir insansın. Deniz gözlüm benim senin için hazırım sende gel benim ol artık be bebeğim. Sen sevdiğimsin sen benim değerimi ben gidince anlayacaksın. İmkansız olduğunu bilsem de aklım da hep o var ve hep de aklımda o olacaktır.

duygusal-sozler-

Her gün hayaller kurarsın ama biliyor musun hayallerinin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini. Bana göre dünyanın en güzel kokusu senin kokundur bil istedim. Zamansız geldin ve seni görsem içim erir o güzel gözlerini görünce benim kalbim yumuşar. Bir gün seninle karşılaşacağız ve düşman değil de ya pişman gibi bakarsak o zaman neler olabileceğini düşünemiyorum. Sen aslında çok güzel inandığım bir yalansın bana. Aşık olmak aslında dua gibidir. Yani bir ömür olmak demektir. Yüreğin acısaydı beni bırakmazdın ve hep benim yanımda olurdun. Bunu sakın unutma canım.

duygusal-sozlerden

Son bir kez seni görsem bile inan yetiyor bana. Yüreğime inkar edemem ben çünkü sana aitim. Her gün insanlar görüyorum. Ama anladım ki hiç bunu senin kadar olamaz bebeğim. Beni iyi anlayan insanlar nedense hep bana uzaklar. Parfümü hiç sevmem ama senin kokun bir başka be canım. Gerçekten sevenler uzakta da olsa gözleri aşık olduğunu arar ve sessizleşir her an. Duygusal sözler için bu sayfayı ziyaret etmelisiniz. Bu siteye ziyaret ettiğiniz zaman mükemmel ve anlamlı bir şekilde duygusal sözleri bulacaksınız. Okuduğunuz zaman da duygusal sözlerden çok keyif alacağınızı da bilmelisiniz.

Bir önceki güzel sözümüz olan Güzel Dini Sözler başlıklı yazımızda Güzel Dini Sözler gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.