En Anlamlı Aşk Mesajları 2017

En Anlamlı Aşk Mesajları 2017

en-anlamli-ask-mesajlari-2017-1

En anlamlı aşk mesajları 2017 kapsamında yer alan cümleler günümüzde gençler arasında aktarılan duygu ve düşünceler olmaktadır. Bütün bu yazılan aşk mesajları birbirlerini etkilemek adına yapılmış jestler olarak da karşımıza çıkmaktadır. Aşk mesajları ve aşk sözleri kişilerin yürekten ortaya koydukları hislerinin aynası olmaktadır. Aşk mesajları günümüzde sosyal medya kanallarının vazgeçilmez parçaları haline gelmiş durumdadır. İçsel duyguları sosyal medya aracılığı ile kişiler kendi aralarında paylaşımlarda bulunarak bazen kırgınlıkları tamir etmeyi amaçlamaktadır. Günümüzde sosyal medya aracılığı ile yollanan aşk mesajları anlamları bakımından bazen iğneleme içerse de aslında sevgililer arasında tatlı atışmaların eseri olduğu görülmektedir. Derin duygular içten sevgilerin tercümanı olan bu sözler son dakika haber niteliğinde yer almaktadır akıllarda.

en-anlamli-ask-mesajlari-2017-

Güncel haber niteliğinde gündemde yer bulmaktadır kendine her zaman için. En anlamlı aşk mesajları 2017 kapsamında yer alanlar; Sen her anımda benim gökte yıldız kayarken tuttuğum dileğim değil her vakit okunan ezanda okuduğum duamsın. Adına eşlik ederek mutlu edecekse soyadım, inan ki hiç şüphen olmasın hep senindir sol yanım. Seni senin anlayamayacağın kadar çok seviyorum. Sonbaharda yağan hazan yağmurları gibi çiselercesine fısıldıyorum sokaklara ismini. Sen kalbinde istemesen de beni ben sokaklarında gezine çöpçü olmaya razıyım sevgilim. Aşk kırıntıları ile doyan yüreğimde senin sesinle bile beslene aşkın var bende. Kelebeğin ömrü azdır derler ya, ben senin sesinle beslenen ölümsüz kelebeğin olmaya razıyım. Sana aşığım diyorum talip değil, aşk vazgeçilmez ama talipler değişebilir. Bir kadını bin ister bir alır derler. Ben bininden biri olursam eğer sen benin birimsin her zaman. Öyle şeyler isteme benden. Şart koşma dudaklarında kalmayı. Gözlerimde çığlık çığlığa sana gitme diye haykırırken. Aşka dokunmanın verdiği haz aklıma geldiğinde senin gözlerin geliyor ilk aklıma. Seninle nisan yağmurlarında ıslanmayı hayal ederken denizleri unutmuşum. Gözlerinde kayboldum alargada kalmış demiri olmayan gemiler gibi.

en-anlamli-ask-mesajlari

En anlamlı aşk mesajları 2017 için söylenen birçok cümle aslında yaşanmış aşkların verdiği acıların eseri olduğu en kolay bir şekilde anlaşılmaktadır. Yağmurun her damlasında sana olan aşkımı ekiyorum toprağa. Gecenin karanlığında yanan ateş böceğimsin sen benim. Bir nokta ışık olsan yüreğimde yolumu bulurum senin sevginle. Yeter ki bir parça umut olsun duygularıma. Gecelerin karanlığında rüyalarımdasın her an. Seni her aklıma getirdiğimde uzaktasın ama en yakınımda. Seni her aradığımda uzaktasın ama yüreğimin en güzel yerinde. Seni öyle seviyorum ki bedenin uzakta varlığın hep yanımda. Sessizliğin yüreğim gam yüklerken, gözlerin gözlerimde kıvılcımlar saçıyor. Aşkın rengini seçmeme yardımcı oluyor. Aşkı seninle yaşamayacaksam geceler sabaha gündüzler güneşe hasret kalsın. Toprak yağmura bülbül güle hasret kalsın sen olmadan hayat bana haran olsun. En anlamlı aşk mesajları 2017, en güzel aşk sözleri, en güzel vatsap sözleri, ne anlamlı instagram sözleri, aşk mesajları, özel sözler,özel vatsap sözleri

en-anlamli-ask-mesajlari-2017

Bir önceki güzel sözümüz olan Anlamı en derin dini sözler 2017 başlıklı yazımızda Anlamı en derin dini sözler 2017 gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.