En Anlamlı Aşk Sözleri 2017

En Anlamlı Aşk Sözleri 2017

en-yeni-ask-sozleri-2017-

En anlamlı aşk sözleri 2017 olarak değerlendirilen duygu ve düşüncelerin içeriği olan âşık olmak insan doğasında olan bir olgu olarak yaşamı boyunca karşılaşacağı bir durum olmaktadır. Bu durum karşısında bazen acılar bazen de hüzünlü anlar içine girebilmektedir. Âşık olan bir kişi zaman içinde sevdiği kişiden beklediği karşılığı alamadığında kısa ve öz aşk sözleri ile anlatmak istediklerini dile getirmektedir. Bazen karşılıksız aşk bazen derin duyguların eseri olan aşk kavramını anlatmak için bu tür aşk içerin sözlere ihtiyaç duymaktadır. Aşk sözleri insanların yürekten bağlandıkları her türlü varlığa karşı hissetmiş oldukları duygu selinin eseri olmaktadır. Şiirlerini okuduğum tüm şairler sanki sana aşık gibiydi adeta, okuduğum her şiirde seni buluyorum. Aşk öyle alelade bir duygu değildir. Ya tam açacaksın gönlünü aşka ya da hiç niyet etmeyeceksin. Aşkın rengi gri değildir. Aşk ya siyahtır içini karartır ya beyazdır gününü aydınlatır. Sen birini seçeceksin. Seni öyle ezber ettim ki yüreğimde, görmek için bakmaya gerek duymadığım ezberim oldun. Sevmediğini söylüyorsan eğer sahip çıkmalısın gözlerine. Dönüp dolaşıp gözlerimin yolunu kesmesinler. Bana bakan gözlerin sana benzediğine hiç dikkat etmedim, ama ben hiçbir zaman sana baktığım gözle başkasına bakmadım. Gün gelecek herkes susacak. İşte o gün gelmeden sevdiklerinize seni seviyorum demekten çekinmeyin.

en-yeni-ask-sozleri-

En anlamlı aşk sözleri 2017 içeriğinde yer alan söylemler aslında her aşığın yüreğinden gelen düşünceleri olmaktadır. Sevdiğinden aradığı ilgiyi göremedikçe bazen iğnelemek bazen bazı konuları hatırlatmak için söylenmektedir. Bir kişinin gözlerine içten bakmak onun rüyasına girmeyi kabul etmektir. Eğer sevmeye cesaretin yoksa o gözlere içten bakmayacaksın. Eğer cesaretin varsa aşka öğle seveceksin ki onu senden kimse koparamayacak. Ve öyle bir kişiyi sevmelisin ki sevdiğin kişi seni gözleri ile bile aldatmayacak biri olabilsin. İnsanların çok sevilmekten daha fazla hep sevilmeye ihtiyacı vardır her zaman. Sevmek çok zor bir iştir her zaman çünkü ne maaşı vardır nede sigortası. Sana verebileceği iki şeyin en önemlisi ya ayrılık acısı olur ya da gözyaşı.

en-yeni-ask-sozleri-2017

En anlamlı aşk sözleri 2017 içinde yer alan cümleler aslında o kadara derin anlamlar yüklüdür ki içine açıp bakmak isteyenler dibi görünmeyen denize dalmış gibi olurlar. Asıl anlatılmak istenen aşk konusunda tecrübesi olamayanlara aşkı anlatmak ve bunun yanında aşkı yaşamış ve acısını çekmiş olanların tecrübelerini bu kişilere aktarmayı amaçlamaktadırlar. Bu nedenle sözler ele alınırken her kelimeden ayrı ifade çıkararak irdelenmesi gerekmektedir. Yağmur damlaları saçlarını ıslatırken bir kişinin, gelse de beraber ıslansak diyebileceği olmalı her zaman gönlünde. Aşk sözleri, sevgiliye aşk sözleri, aşkı en iyi anlatan sözler, sevgiliye en güzel mesajlar, aşk mesajları, sevgiliye hitap eden en güzel sözler, aşkı anlatan sözler, en güncel aşk sözleri, en güzel telefon Öyle sevgililer vardır ki hep açık çay içerler. Çünkü çayı demli içtiklerinde bardağın arkasında sevgililerini göremezlermiş. Herkes gördüğünü seversen öyle yap ki onda görmediğini sev, eğer gerçek aşkı bulmak istiyorsan, tene değil kalbe dokunmayı bil.

en-yeni-ask-sozleri

Bir önceki güzel sözümüz olan En Anlamlı Aşk Mesajları 2017 başlıklı yazımızda En Anlamlı Aşk Mesajları 2017 gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.