En Anlamlı Cuma Mesajı Listesi 2017

En Anlamlı Cuma Mesajı Listesi 2017

 

en-anlamli-cuma-mesajlari-2017

En anlamlı Cuma mesajı listesi 2017 dini duyguların özellikle Cuma günleri ve Cuma namazı vakti olarak bilinen zamanda gönderilmesi bu özel günü daha anlamlı hale getirmektedir. Aslında herkes dini sözler niteliğinde bu kavramları bilse de paylaşıldıkça ve kutlandıkça daha fazla değer kazandığı bilinmektedir. Bu açıdan en anlamlı Cuma mesajı listesi 2017 özellikle telefon mesajları olarak gönderilmektedir. Mübarek cumanın tesiri üzerinizden eksik olmadan tüm dualarınız kabul dilekleriniz makbul olmasını dilerim. Hayırlı cumalar olsun. Bu Cuma sizlere Allahtan kabul olan bir dua misali, peygamberden hediye misali sevabınız bolluklu cumanız mübarek olsun. Ömrünüz bereketli ömürlerle dolsun. Gönlünüz huzurlarla dolsun. Ruhunuza meltemler saçılsın. Bu mübarek günde tüm dualarınız kabul olsun. Melekle dört bir yanınızı sarsın dertleriniz uçsun yok olsun.

en-anlamli-cuma-mesaji-2017

Cumanız mübarek olsun. Selamların ve hayır dualarının en hayırlısı seninle olsun. Hayırlı cumalar. Bu güne kadar fazla iletişim imkanı olmadığı için sadece telefon konuşmaları ile kutlana Cuma günleri artık daha seri bir şekilde en anlamlı Cuma mesajı listesi 2017 içeriğinden faydalanarak kolaylıkla iletişim kurulmaktadır. Hem gönüllerin hoş olmasını sağlarken hem de dostlukları pekiştirmiş olmaktayız. İmkânların son bulduğu yerde en güzel dualar vardır. Dertlerin en büyük olduğu yerde tek teselli Allah vardır. Nurlar yağsın gecenin karanlığına. Dermanlar dolsun dertli yüreğine. Sabahında aydınlığa eriştiğin gibi huzura erdirsin bu Cuma rabbim seni.

en-anlamli-cuma-mesaji-2017-

Hayırlı cumalar. En derin dua diye bir şey var mıdır diye merak edenler için tek cevap Allahtan gelendir. Çünkü duayı kabul edende nurlandıranda Allah’tır. Allah’ın lütuflarına boyun ey ki dileklerin kabul olsun. Sıkıştığında Allah’a yalvar ki varlığını kabul ettiğin anlaşılsın. Her ezan okunduğunda aziz Allah deki ruhun aydınlansın. Her Cuma hatırla ki dostların makbul kişiler olsun. Cuman mübarek duaların kabul olsun. Allah rızkınıza bolluk, kazancınıza helal getirsin. İşlerin rast gitsin hayırlı cumalar olsun. Günümüzde çoğu akıllı telefon sahibi teknolojinin sağladığı kolaylıklardan faydalanarak görüntülü en anlamlı cama mesajı listesi 2017 imkânlarından faydalanmaktadır. Böylelikle daha güzel ve anlamlı mesajlar paylaşılmış olmaktadır.

en-anlamli-cuma-mesaji

Süslediğiniz Cuma mesajları Cuma gününe verdiğiniz önem kadar dostumuzu da önemsediğinizi göstermektedir. İnsanların üzerine doğan güneşin en hayırlı ışıkları Cuma günü değermiş. Önemli olan duaların saf niyetlerin temiz olması. En temiz niyetli dualarla süslensin Cuma günün. Hayırlı cumalar. Cennet bahçelerindeki güller yüzüne yansısın. Allah sevgisi gönlüne dolsun. Bu güzel günün bütün bereketi işlerine yansısın. Bereketli ve nurlu cumaların olsun. Hayırlı cumalar

Bir önceki güzel sözümüz olan Özel Günler Paylaşılan Güzel Sözler Listesi 2017 başlıklı yazımızda Özel Günler Paylaşılan Güzel Sözler Listesi 2017 gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.