En Çok Okunan Anlamlı Sözler

En Çok Okunan Anlamlı Sözler

en-cok-okunan-anlamli-sozlerden-2017

En çok okunan anlamlı sözler genellikle edilmiş tecrübelerden ve birçok kaynaktan elde edilmiş etkileyici konuşmaların önemli notları olabilecek cümleler olmaktadır. Birçok konuşma arasında bazen çok derin anlamlara sahip en çok okunan anlamlı sözler karşımıza çıkabilir. Bu sözlerden ders çıkartmak veya kendi yaşantımıza uydurmak kişisel tercihlerimizdir. fakat toplum içerisinde uyumlu bir yaşam tarzına sahip olabilmek için söylenmiş bu anlamlı sözleri gerektiği gibi derinlemesine incelemek akıllıca bir hareket olacaktır. Bazen İçimizden geçen duygusal bir tavrı ortaya koyarken, bazen de umursamaz bir şekilde söylemiş bu en çok okunan anlamlı sözler gibi gerektiği yerde söyleyebiliriz.

en-cok-okunan-anlamli-sozlerden

Bunlara örnek verecek olursak; Eğer hayatında çok mutlu olmak istiyorsan gururu bir yana bırak bunun yerine sürekli gönül almaya bak. Mevlana İnsan en fazla yalnız olduğunu yanında olmayıp ta yanındaymış gibi davrananlar sayesinde öğrenir. Hayattayken yaşadığın mekanı cennet yapamadıktan sonra. Nereye kaçarsan kaç her mekan cehennemdir. Ne kadar sussam da gönüm razı değil. Ne kadar söylersem söyleyeyim hiçbir tesiri yok. Ağlayan hep anam olur. Gerisi yalandan olur. Eğer hala acı veriyorsa geçmiş saydıkların. Bil ki hala geçmiş geçmiş olmamıştır senin için Hayat dene bu ıssız yolculukta umduklarına değil bulduklarınla yetinmek mutlu etsin kısacık ömrünü En çok okunan anlamlı sözler kapsamında yer alan bazen kısa bazen uzun cümleler, aslında insanların yaşadıkları anlarda ulaşamadıkları veya umdukları olmaktadır.

en-cok-okunan-anlamli-sozler-2017

Eskilerin dediği gibi cebinde çok parası olan nasıl pazardan korkmazsa imanı kuvvetli olanda o derece mezardan korkmazmış. Sevgi beslemek ve sevmek, yakınında olmasını istediğin bir başkasının hayatını yaşamakmış meğer Bir şeyleri ve birilerini sevmek her zaman yürek gerektirirmiş. Sahip olduğun sevgiyi yürütmek içinse, bolca emek. Gerçeklerle yaralanmış olmak, ortada dolaşan yalanla oyalanmaktan daha iyiymiş meğer. Her zaman gözümüzün gördüğü sevgili güzel olan değildir aslında, asıl güzel olan şey sevgili olabilendir senin için. En çok okunan anlamlı sözler insanların olmak ve yaşamak istediği duyguların ortaya çıkan yazılı şekli olmaktadır.

en-cok-okunan-anlamli-sozler

Birilerine içinizden geçenleri anlatmak istiyorsanız bu şekil cümlelerle anlatmanız daha kolay olmaktadır. Yaşadığınız zamanlar gittiği yol bakımından hoşunuza gitmiyorsa dikiz aynasında göreceğiniz kendiniz olursunuz. Unutmayın o giden hayatın direksiyonu sizin kendi elinizde. Körlerin yaşadığı bir ortamda tek gözlüde olsa bir kişi oranın kralı olur. Unutulmaması gereken en önemli şey ağzıyla bal taşıyan arının bile gerisinde her yere batan iğnesi vardır.

Bir önceki güzel sözümüz olan Özel Günler Paylaşılan Güzel Sözler Listesi 2017 başlıklı yazımızda Özel Günler Paylaşılan Güzel Sözler Listesi 2017 gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.