En Güzel Anlamlı Sözler

En Güzel Anlamlı Sözler

 

en-guzel-anlamli-sozler

Sizler en güzel anlamlı sözler arayış içerisindeyseniz çok doğru yerdesiniz. Çünkü bu site sizlerin aradığı gibi en güzel anlamlı sözler içermektedir. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Mutluluğu herkes ile paylaşabilirsiniz ama acınızı paylaşabileceğiniz kişiler azdır. Bunu sakın unutmayınız. Bir insanın en güzel ahlakı güvenilir bir insan olabilmektir. Bu hayatta şımaramıyorsanız işte o zaman tecrübeli bir insan olursunuz. Ben ruhumu kirletip de her insana güvenemem. O insanlar önce güvenilir insan olsunlar. Hayatta bazen seçim olarak vazgeçmeyi seçersiniz. Hangi insanın aklı yarda olursa işte o insanın gözü de yerde olmaktadır. Sen Allah de sus. Gerisi olacaktır. Vefa ağır bir yük olmaktadır. Bunu her insan anlayamaz.

en-guzel-anlamli-sozler-2017

Kan bağı olsa ne olur ki can bağı yoksa hiç bir şeyin yoktur. Sabır ve zaman en güçlü savaşçılardır. Kaliteli olan insanlar kendi işleriyle ilgilenirler. Özlemin azı ya da çoğu yoktur. Özlediysen özlemişsindir. İyi niyetliysen bu dünya da çok yıpranırsınız. Benden söylemesi. Herkes aynı dünyada yaşar ama her insanın karanlıkları farklı olmaktadır. Sesini hatırlamazsanız bile söylediklerini mutlaka aklınızın bir köşesinde kalmıştır. Her işin ters gidiyorsa sen ters yöndesin demektir. Sahip olduğun en değerli insan çocuk gibi mutlu olduğundadır. Bazı yüzü gülen insanların için kan ağlıyordur.

en-guzel-anlamli-sozlerden

Her insanı adam yerine koyuyorsanız sonra bir tanesi buna alışık olmadığı için yerini yadırgar. Bazı insanlar alçak gönüllü bazı insanlar alçak olmaya gönüllü olmaktadır. Bu dünyada en kıymetli şey olduğunu unutmayın. Bu yüzden de zamanınızı boş insanlara harcamayın. Kendinizi yormayın kim size eşlik etmek isterse buyursun gelsin. En güzel anlamlı sözler için bu siteyi incelemenizi sizlere öneriyorum. Bazı şeyler hemen silinmez ama yavaş, yavaş silebilirsiniz. Yaşadığınız dertleri herkese söylemeyin. Çünkü gün gelip o dertte sizin yakanızı bırakmaz. Çırpınırsınız. Acı acıdır. Acının şiddeti ve ya azı yoktur.

en-guzel-anlamli-sozler-yeni

Yarı yolda bırakmak diye bir şey yoktur. Çünkü yol orada bitmiş demektir. İnsanın bir bekleyeni olmalı eğer vazgeçerseniz o beklediğiniz size hiç bir zaman gelmeyecektir. Güldüğünüz zaman bütün herkes sizinle güler. Ama önemli olan siz ağladığınız zaman sizinle ağlayacak birileri olmalıdır. Bir şeyi yüreğinde ve aklınızda bitmeden gitmeyin derim size. İlk baktığınızda her insan iyi görünür. Ama ayrılırken son yaptıklarına bakacaksınız. Yüreğiniz yanıyorsa söndürecek mutlaka mucizeler ile karşılaşacaksınız demektir.

Bir önceki güzel sözümüz olan En Yeni Güzel Sözler başlıklı yazımızda En Yeni Güzel Sözler gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.