En Güzel Anlamlı Sözler

En Güzel Anlamlı Sözler

en-guzel-anlamli-sozler

Bu sitede en güzel anlamlı sözler bulunur. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Güzel anlamlı sözler arayan bu siteyi incelemenizi tavsiye ediyorum. Eminim ki çok hoşunuza gidecektir. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Mutluluğu paylaştığınız insanlar ile her acıyı paylaşamazsın. Çünkü acıyı paylaşacağınız insanlar daha özel olmalıdır. Bunu sakın unutmayınız. Savcı ve hakimden önce insanlar ilk önce kendilerini yargılamalıdır. Bir insanın geleceği demek güvenilir bir insan olmasıdır. Hayatta eğer şımaracağınız bir insan ve bir hayat yoksa o zaman hayat seni adam yapar. Bir insanın gözünde küçülürsen malesef ki o insan sizinle bir daha büyük hesaplar peşine düşmez. Bunun farkına varın.

en-guzel-anlamli-sozler-

Sevmek bazen yan, yana olmak demek değildir. Sen yeter ki iyi bir ağaca sarıl böylece gölgesiz kalmazsınız.Vefayı her insan taşıyamaz. Çünkü yükü ağır gelir. Kan bağı olmak önemli değil yeter ki can bağı olsun. En güçlü savaşçılar ikiye ayrılır. Bunlar zaman ve sabır olmaktadır. Başladığınız cümleyi kendiniz bitirin. Yoksa son noktayı başka biri koyabilir. Kaliteli insanlar her zaman kendi işleriyle uğraşır. Ama boş insanlar başka kişilerin işleriyle uğraşırlar. En Güzel Anlamlı Sözler Her insanı adam yerine koymamalısınız. Çünkü bazı insanlar adam yerine konulmaya alışkın değildi.

en-guzel-anlamli-sozlerden

Yaşamın en kıymetli hediyesi zaman olmaktadır. Her derdini insanlara söylemeyin. Çünkü gün gelecek o dert ile seni vuracaklar. Bazı dertleri bir çırpıda silmek zordur. Ama çırpına, çırpına silmek daha kolaydır. Bir insan gelir sizlerin davranışını, duygunuzu ve isteklerinizi değiştirebilir. Öyle bir ferahlık yaşıyorum ki Allah bana haksız yere yapılanların hesabını soracaktır. En Güzel Anlamlı Sözlerden İlk görüşte her insan iyimser görünür. Bu yüzden de insanların söylediklerine güvenmeyin. Kalbini yakan felaketler olduysa bilin ki o felaketleri sürdürecek mucizesi de vardır bu hayatta.

en-guzel-anlamli-sozlerden-

Ne demişler hayat mucizelerle de doludur. Aşk demek bazen de fragman gibidir. Yalnız olabilirim. Nedeni de ben herhangi biri ile değil de karakterli birini istiyorum. Bu hayatta olmaz demeyin. Neticede olmaz dediğim ne varsa oldu bu hayatta. Giden gitmiştir. Giden insanın arkasından sadece noktayı iyi koyun. Bazı insanları yalan söylerken gülerek inlemeyi çok seviyorum. Çünkü beni değil de kendisini kandırdığını izlemek çok hoşuma gidiyor. Kadınların sözü erkeklerin yumruğundan daha ağır gelmektedir. Nedense aşık olduğumuz kişi hep başka birine aşıktır. Hayat bana mutluluk vermediyse bana bu hayatta çok büyük bir tecrübe katmıştır. Aydınlığı her zaman gönlünüzde taşıyın. Böylece yolunuzu daha kolay bulacaksınız.

Bir önceki güzel sözümüz olan En Anlamlı Aşk Sözleri 2017 başlıklı yazımızda En Anlamlı Aşk Sözleri 2017 gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.