En Güzel Aşk Sözleri

En Güzel Aşk Sözleri

en-guzel-ask-sozleri

Sitemizde aradığınız en güzel aşk sözleri yer alır. Dilerseniz bu sayfayı takip ederek her zaman en güzel aşk sözlerinden haberdar olacaksınız. Beni ne kadar seviyorsun diye sorma bana. Seni cehennemin dibine kadar seviyorum. Yaşamak demek sevilmeyi hakedecek birini sevmektir. Sonunu bilmiyorum ama sen izlediğim en güzel filmsin. Gözlerine baktığım zaman çocukluğuma iniyorum. İşte bu yüzden senin her masalına inanıyorum. Aşkın kuralı neydi. Sevdiğimiz zaman mı kaybediliyordu. Yoksa kaybedince mi seviyorduk. Sana çok ihtiyacım var. Senin sesine ve senin gözlerine çok ihtiyacım vardır. Bu yeryüzünde en harika sevgili sensin sevdiğim. Aşık olmak istiyorsan sadece ilk görüşte değil de her gördüğün de aşık olmalısın.

en-guzel-ask-sozlerinden-

Kalbimdeki insanı ne zaman anlatsam yine aşık oluyorum biliyor musun. Sevmek istiyorsanız yüreğiniz olacak ve o sevgiyi sürdürmek istiyorsan emek vermelisin. İnşallah bir gün gelecek ve o güneş ikimiz için doğacak. Aşk bazen yakınınızda olmaz birini uzaktan da severek mutlu olabilirsiniz. İki göz odalı eviniz olmasa da olur. Senin iki gözün bende olsun o bana yeter canım. İnsanlar okyanusta ölmez ama bir kaşık sevdaya boğulur.En Güzel Aşk Sözleri, Beni başkalarına bırakma yoksa gördüğünüz zaman yüreğin dayanmaz. Belki de hiç bir zaman yanıma gelmeyeceğini bildiğim için çok sevdim seni. Kalbimde birisi var gün geçtikçe daha çok aşık oluyorum. Benden uzakta olsan da inan bir nefes kadar yakınımdasın.

en-guzel-ask-sozleri-

Bir insanın gözlerine eğer bakıyorsun o zaman o kişinin rüyalara girmeyi göze almalısınız. Bazı insan sürekli seviyoum kelimesini söyler. Ama kalpten gelmese de artık ezber olmaktadır. Bazı insanlarda seviyorum demez ama gerçekten çok seviyordur. Ben birine aşık oldum. Ama ne yazık ki o da aynı anda bir başka kişiye aşıkmış. Rüyanızda kimi görüyorsanız o kişiyi özlemişsindir. Öyle biri gelecek ki hayatına. Gidenlere çok şükür diyeceksiniz. Hadi gel dertlerimizi beraber paylaşalım, yalnızlığımızı giderelim. İkimizde şu hayatta sevilmedik.

en-guzel-ask-sozlerinden

Gel birbirimizi sevelim. Benim sevmelerim ağır olmaktadır. Her insan taşıyamaz. Gel benim dünyam ol. Gel benim alevim ol, gel benim son aşkım ol. Aşk anlaşmaktır ve ruh eşini bulmaktır. Yıldız kaydığı zaman tuttuğum dileğimsin ve ezan okunduğu zaman da ettiğim duamsın benim. Dudaklarımla kal demesem de gözlerim girme diye çığlık çığlığa bağırıyor. İçımde bitmek ve tükenmek bilmeyen bir sevdan var. Yangın ve aşk birbirini tamamlar. Çünkü ikisi nereye düşerse o yeri yakmaktadır. Sevmekten çok insanı içinde hissettmekten çok daha önemli olmaktadır. Reçetene bunları yaz aç karna Atilla İlhan ve tok karna Cemal Süreyya oku.

Bir önceki güzel sözümüz olan İlginç Sözler başlıklı yazımızda İlginç Sözler gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.