En Güzel Doğum Günü Mesajları

• Sen hayatıma bir güneş gibi doğdun. İçimi ısıttın. Ruhumu aydınlattın. Senin doğuşun benim yaşama sebebim oldu. İyi ki varsın Doğum günün kutlu olsun.

• Canım bebeğim seni bana hastanede ilk kucağımı verdiklerinde nasıl heyecanlandım anlatamam. Bugün senin ilk yaş günün ve ben bu bir sene içinde senin varlığınla en güzel anıları yaşadım. O güzel kokunu her gün bağrıma bastın. Şimdi çok küçüksün benim sana olan duygularımı anlayamazsın. Ama bu sene gibi her sene sana yaptığım özel günlüğünde sana en güzel çocukluk hatıralarını hediye edeceğim. Canım bebeğim doğum günün mutlu ve hep benimle olsun.

• Beni bu hayat bağlayan tek aşkım bugün seninle 2.yıl dönemimiz ve ben seninle yaşadıkça her gün doğuyorum. Bugünün anlam ve önemini sana anlatamam sen benim hayatıma ilk girdiğin günün doğuşu bugün. Hayatıma hoş geldin canım sevgilim.

• Canım Anneciğim bugün senin doğum günün. Ama aslında benim doğum günüm. Çünkü senin gibi melek yüzlü bir anneye sahip olduğum için çok şanslıyım. Bu hayatta sen benim her şeyim oldun. Sana çok uzun yıllar ve benimle geçireceğin en mutlu yıllar diliyorum. Doğum günün kutlu, mutlu olsun.
Doğum-günü-mesajları
• Sevgili Öğretmenim. Bugün sizin doğum gününüz. Size bu güzel günde çok uzun yıllar diliyorum. İnşallah eğitim hayatınızda daha çok gençler yetiştirir, o güzel bilgi ışığınızla onları filizlendirirsiniz. Doğum gününüzü kutlu olsun. Mutlu yıllarınız daim olsun.

• Canım dayıcığım bugün senin en güzel günün bir sene daha yaşlandın. Ama ne olursa olsun sen bizim için her zaman genç bir delikanlı kalacaksın. Doğum gününü en içten dileklerimle kutluyorum. Seni seven yeğenin.

• Benim biricik babam. Sen benim en büyük kahramanım oldun hep. Bugün senin doğum günün ve ben senin gibi bir babaya sahip olduğum için çok mutluyum. Sana çok içten mutlu yıllar ve bizli yıllar diliyorum. Kızın.

• Canım dedem sen kaç yaşında olursan ol biz seni hep böyle seveceğiz. Sen bizim evimizin direği her şeyisin. Bugün bir yaş daha yaşlandın ama biz senin daha uzun yıllar yanında olmayı istiyoruz. Bu yüzden sen çok yaşa emi! Doğum gününü en içten dileklerimle kutluyorum.

• Sevgili yengeciğim abimin biricik eşi. İyi ki seni tanıdık ve hayatımıza soktuk. Ne mutlu ki bize her daim güzellikleri verdin ve abime en güzel sevgiyi yaşattın. Ömrün bahtın açık olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Bir önceki güzel sözümüz olan En Komik Sözler başlıklı yazımızda En Komik Sözler, Güzel Komik Sözler ve komik sözler gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.