En Güzel İmkansız Aşk Sözleri

En Güzel İmkansız Aşk Sözleri

en-guzel-imkansiz-ask-sozleri

Bu sitede en güzel imkansız aşk sözleri bulunmaktadır. Ben dünyada hiç aşık olmayacak bir şanslı insan olmak isterdim. Sonra herkes bensiz mutlu olabileceğini söylerse sen sakın inanma. İmkansız aşk olsa bile yine de bir türlü hükmedemiyorum kendime. Of be of hem seviyorum hem de sevmiyor gibiyim. Tam seveceğim ama sevemiyorum. Sevsem bile sevdiğimi bile bilmiyor. Ne yapacağımı ben de bilmiyorum. Sen beni sevmesen de ben senden ne yapsam da vazgeçemiyorum. İçim çığlık çığlığa sen diye bağırıyor ve içimi acıtıyor. Yanından geçer ama bir şey söyleyemezsin. Sadece gözlerine bakmak istersin. Benim sevmelerim çok ağır olmakta ve her yürek asla taşıyamaz.

en-guzel-imkansiz-ask-sozleri-

İmkansız aşk yaşarken sadece hayallerde ve rüyalarda sevgili oluyoruz. Benim işim çok zor yirmi dört saat seni düşünüyorum çünkü. Duy sesimi yar bir küçük sevgi için yalvarırım sana. Senle birlikte toz pembe hayallerimiz vardı. Zamanla pembesi gitti ve tozu kaldı. Kurulacak bir hayal bırakmadınız bende. Sen rüyalarımı süsleyen, sen beni geceleri koruyan kanatsız meleğimsin. Tüm şarkılar seni hatırlatıyor bana ve tüm şarkılar senin bana imkansız olduğunu anlatıyor bana. Ben hayatı sevsem de sevgim karşılıksız. Çaresiz kaldığım zaman bil ki çare sensin. Yaptığınız işi alkışlayan düşmanınızsa bilin ki yanlış iş yapıyorsunuz. Bunu sakın unutmayınız.

en-guzel-imkansiz-ask-sozlerinden

Sana sarılmak imkansız ve ben aşkıma sarılarak mutlu olmaya çalışıyorum. Bu sayfada birbirinden en güzel imkansız aşk sözleri bulabilir ve bu sözleri sevdiğinize gönderebilir ya da sosyal medyada da paylaşabilirsiniz. Ben artık hasretimi bulutlara yazıyorum. Böylece yağmur yağdığı zaman seni ne kadar özlediğimi anlayabilirsin. Batan güneş her zaman sizlerin umudu olsun inşallah. İmkansız dolu bir aşk hikayesi demektir. Ben seni uzaktan sevmeyi öğrendim seni hiç duymadan dinlemeyi öğrendim kavuşmak için sabretmeyi öğrendim ama sensiz olmayı ben asla öğrenemem.

en-guzel-imkansiz-ask-sozleri-2017

Yalnızlığım kadar benim yanımda olsaydın yeterdi bana. Ben artık güneşi istiyorum. Aşkımızı yazdım gönlüme, gönlümü sorarsın doğrumu diye. Bir romandın sen bana oku, oku bitiremediğim. Öyle zor ki seni düşünmek ve öyle zor ki seni sevdiğimi söylemek. Aradığımı sende buldum sevgiyi sende gördüm. Aşk demek insana hem dostluk yapar hem de düşmanlık yapar. İmkansız aşk insanın sırtında bir yük gibidir. Bir türlü o yük insanın sırtından inmez. En güzel imkansız aşk sözleri bu sitede vardır.

Bir önceki güzel sözümüz olan Özel Günler Paylaşılan Güzel Sözler Listesi 2017 başlıklı yazımızda Özel Günler Paylaşılan Güzel Sözler Listesi 2017 gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.