En İlgi Çekici Anlamlı Sözler

En İlgi Çekici Anlamlı Sözler

 

en-ilgi-cekici-anlamli-sozler-2017

En ilgi çekici anlamlı sözler cümleler halinde önümüze çıktığında her satırında ve kelimesinde aslında yaşayamadığımız olaylara uydurmaya çalışırız hemen. Çünkü herkesin yaşam tarzında buna benzer olaylar veya çektiği acılar sıkıntılar bulunmaktadır. Bundan dolayı sanki yaşamımızdan bir parçaymış gibi ezberleri ve hemen en yakınlarımıza teknolojiyi kullanarak aktarmayı düşünürüz. Herkes tarafından seviliyorsa bir kadın, bilinmeli ki işte en güzel kadın odur. Ben ağladığım zamanlarımda yanında olmayan sevdikleri. Ben güldüğüm anımda bilsin ki gölgeye hiç ihtiyacım olmaz. Herkes kendi iradesi ile seçtiği yaşamın çilesini çeker. Kendi kararları ile insan karartmışsa hayatını. Işıkları kim kesti diye suçlu aramasına gerek kalmaz.

en-ilgi-cekici-anlamli-sozler-2017-

Bazen en kalabalıkta bile insan yalnızdır. Sıkıntıları ile birlikte sıkışmıştır bir köşeye. Yalandan ağlayanların bile kalbi var aslında. Ama o kalbin içinde temiz kan akıyor mu acaba. Her damardan akan kan herkesin kendi kalbine dolar. Çekilen acılarda öyledir paylaştıkça azalsa da geriden akmaya devam eder. Hayatı gözyaşı dökerek ödül kazandıracağına, inadına gülerek kahkahalarınla cezalandır. Haklı olduğunda susmayı dene seni suçlayanlar suç atacak konu bulamasınlar. Birine ceza vermek istiyorsan susmayı dene. Çünkü birinin ne düşündüğünü çözmeye çalışmak en büyük cezadır. Kimse kimsenin içinden geçeni bilemez. Bilmiş olsaydılar beyne gerek kalmazdı.

en-ilgi-cekici-anlamli-sozlerden

En ilgi çekici anlamlı sözler bazen en yaralayıcı kelimelerin bileşkesi olabilir. Kelimelerden nasıl cümleler oluyorsa sevgide çilelerin bileşkesidir. Sevmek için güzellik aramaya gerek yoktur. Herkesin güzellik anlayışı sevgisinin içinde saklıdır. Ağaçlar bile kendi sevdiklerinin yanında yeşerir. Tıpkı kızların analarının yanında sevinçli olduğu gibi. Yaşamın içinde öyle kötülükler var ki. Bazen sevgi sözcüklerinin içine saklanırlar. Kelimelerle anlatamadıklarınızı gözlerinize anlatırsınız. Boşuna dememişler gözler kalbin sözcüsüdür. En ilgi çekici anlamlı sözler söylesem sana ilgini toplayabilir miyim bu yana.

en-ilgi-cekici-anlamli-sozler-

Hayat penceresinden bakarken gördüğünüz tren aslında her zaman mutluluk tarafına gitmeyebilir. Almış olduğunuz biletin içinde yazanları çok iyi kontrol edin. En ilgi çekici anlamlı sözler kapsamında söylenen cümleler basit ve anlamsız gelebilir aslında. Fakat en son yazılan cümleye dikkat edilecek olursa basitliğinin yanında içeriği aslında geniş bir anlam yüklüdür. Her peşine düştüğünüzün peşinden gitmeye çalıştığınızın doğru insan olmayacağını anlatmaya çalışmaktadır. Almış olduğunuz kararların içeriğini kontrol etmezseniz yanlış trene binmiş olursunuz demek istiyor. Küçük ama garip. Dar ama yüklü cümlelerdir en ilgi çekici anlamlı sözler öbekleri önemli olan doğru değerlendirmektir. Hani derler ya seven isterse sever sevmeyense yolunu alır gider. Fakat önemli olan benim dünyan hep bir şekilde döner. İşte önemli olan bu anlayan anladığı ile yetinir her zaman.

Bir önceki güzel sözümüz olan Özel Günler Paylaşılan Güzel Sözler Listesi 2017 başlıklı yazımızda Özel Günler Paylaşılan Güzel Sözler Listesi 2017 gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.