En İlgi Çekici Sözler

En İlgi Çekici Sözler

ilgi-cekici-sozlerden

Bu sitede en ilgi çekici sözler bulabilirsiniz. Hem kısa hem de uzun nasıl isterseniz o şekilde en ilgi çekici sözler vardır. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Elimi ömür boyu taşırsan senin yüreğini ben de ömür boyu taşırım bebeğim. Eğer senin elini tutan yanlış insansa o zaman sana her mevsim kış gibi gelir. Benim düşlerim var görmekten korkuyorum. Sen varsın kaybetmekten korkuyorum. En son nefesimi vermeden önce mutlu olmayı çok isterim. Kızlar acılarını kalbine koyar ama erkekler ise aşklarını cebine koymaktadır.

en-ilgi-cekici-sozler

Seven insan ömür boyu sevdiği insanı unutmaz. Kalbim seni unutacak kadar asla şerefsiz değildir. Sen yeter ki beklemesini bil sonra her şey senin ayağına gelir merak etme. Sevdiği insanlardan bela gelir. Bunu sakın unutmayınız. Bazı gözler aşkı anlatır ve bazı gözler nefreti anlatır. Bazı aşklar ağır olur ve her yürek kaldıramaz. Seni düşündüğüm zaman kalbime yıldız çizdim. Şimdi de bir gökyüzüm var. Her insanın derdi kendine çok ağır gelmektedir. Hayatı gülücükler ile cezalandırmayı bilin. Sevecekseniz sevgiyi ömür boyu taşımayı bileceksin dostum. Gülücük saçmak için illa ki mutlu olmak gerekiyor.

ilgi-cekici-sozler

Her zaman düşmanlara karşı gülümseyin. Ben değil seni gözlerim seçti. Onlar seni beğendi ve onlar senin için gözyaşı döktü. Gidene kal demeyeceksin. Giderse uğurlar ola diyeceksin. Sitemizde bunlar ve benzeri bir çok en ilgi çekici sözler yer almaktadır. Buraya girin ve sitemize göz atın. Kimse senin gölgen olmasın. Başkalarının sözü ile de asla hareket etmeyin. Hayatınızı siz nasıl istiyorsanız öyle yaşayın. Sabretmeyi bulacaksınız ki her dileğin kabul olsun. Seni denizlere anlattım. Beyazın kaderi nedir bilir misiniz onun kaderi kirlenmektir. Siyahın ise kaderi suçlanmaktır.

en-ilgi-cekici-sozlerden

Hayat demek ölüm ile kumar oynama sanatıdır. Özgürlük de bir firardır. Başkalarının umutlarını kırmayın. Çünkü sahip oldukları tek şey umutları olabilir. Her gün seni düşündüğümde çok fazla anlıyorum. Oyun bittiği zaman şah ve piyon aynı kutulara konulmaktadır. Bu her zaman aklınızda bulunsun. Sensizliğe alışabilirim ben ama seni asla kimseyle paylaşamam bunu bil. Dağlar önünde diz çökselerde kayalara asla yalvarmam. Zaman geçiyor ama biz yine aynıyız. Sensiz çektiğim acıları sen nereden bileceksin. Bu aralar seni düşünmekten hayatım çok monotonlaştı.

Bir önceki güzel sözümüz olan Umut Sözleri başlıklı yazımızda umut sözleri gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.