En İlginç Cep Telefonu Mesajları

En İlginç Cep Telefonu Mesajları

ilginc-cep-telefonu-mesajlari

En ilginç cep telefonu mesajları günümüzde sosyal medyadan gençlerin yarattığı cümleler olmaktadır. Bu cümleler bazen içerik bakımından değişik anlamlar taşırken, bazen içi tamamen boş anlatımlar olabilmektedir. Hani derler ya laf olsun diye söylenmiş aynen öyledir. Fakat zamanla bazı bölümleri değiştirildiğinde güldüren komik sözler haline gelebilirler. Aslında hepsi bir tebessüm yaratan cümlelerdir. Gülmek için insanların ruh hallerinin o ana uygun olması gerekir. Sayın abonemiz bir miktar altın kazanmış bulunmaktasınız. Hemen almak istiyorsanız uyumalısınız, çünkü rüyanızda kazanmışsınız. Elindekini hemen serbest bırak ve izle eğer dönerse servis olsun lahmacunsa paket. Adam yolda gördüklerinin arkasından hemen şoka girmiş yanındakiler BİM’e. Anlattıklarını tam anlayacaktım ki birde baktım okul tatil olmuş.

en-ilginc-cep-telefonu-mesajlari

Bende şeytan tüyü varmış, kuaföre gidince ağda yaptırırken öğrendim. Tüp bebek yapmışlar ama içini korsan doldurmuşlar. Kullanacağın oyunu doğru parti seçerek ver, arkasından oy anam dersin. İş hayatınıza çift sıfırlı başlamak isterseniz, tuvaletçiler federasyonuna başvurun. Dolar durup dururken fırlama yapmış ne fırlamadır bir tek memleketi bilir. En ilginç cep telefonu mesajları arkadaşlar arasında nükteli anlatımlara destek olması amacı ile kullanılmaktadır. Çoğunlukla genç yaştaki cep telefonu kullanıcıları sosyal medya kanallarında birbirlerine şakalı anlatımlar yapmak için kullanmaktadır. Fakir bir vatandaş ölünce en güzel dua, Allah taksitlerini affetsin olurdu.

en-ilginc-cep-telefonu-mesajlar

Bugün bütün umutlarım suya düştü diye üzülürken bir baktım ki, çıkmışlar sudan şezlongda güneşleniyorlar. Meğer kazanmışım. Ben bir tuvalete gideyim, düşünmem lazım, malum Türküm, doğruyum. At ölür arpa kalır, yiğit ölür mobil cihazları kalır. Çingeneye dayılık vermişler, önce cep telefonu almış. En kalleş ayakkabı ayağı arkadan vurandır. Bekârlıktan usandım, gittim kız kulesine saldırdım. Duydunuz mu? Yeni yıl gelmeyecekmiş, eskisini uzatmışlar. En çok istediğim şu araba benim olsa satar parasını yerdim. Bir zamanlar bir kazan varmış. Görenler bu kazanın oyununa hayran kalırmış. Bu kazanın adı neymiş peki. İyi oynayan kazanmış.

cep-telefonu-mesajlari

Madem gerçekler acı, baklava gerçek değil o zaman. Kafanı sürekli oraya buraya çevirme, aklından geçenler okunmuyor. Biraz ara verdim kim vurdu ya gittim hemen geri geliyorum. Günümüzde artık el elin eşeğini cep telefonu ile arıyor. En ilginç cep telefonu mesajları aslında komik sözler olarak kendiliğinden ortaya çıkan cümleler olmaktadır. Önceden beyaz atlı prensi bekleyen kızlar, artık beyaz porşeli, beyaz yatlı erkekleri kovalıyorlar. Sakın aşk şarabından içme bil ki acıdır, dikkat et sevdiğin kısın babası hacıdır. Gençliği çok acı veriyormuş, ameliyatla aldırmış.

Bir önceki güzel sözümüz olan Esprili Sözler başlıklı yazımızda esprili sözler gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.