En Yeni Güzel Sözler

En Yeni Güzel Sözler

 

en-yeni-guzel-sozler-2017

Sizlere bu sitede en yeni güzel sözler yazdık. Hemen bu siteyi inceleyin ve en yeni güzel sözler ile bir an önce karşılaşın diyorum. Güzel sözler ararken istediğiniz gibi hem kısa hem de uzun mesajlı bulabileceksiniz. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Sen benim solgun bahar aylarındaki mavi yağmurlar gibisin. Sen benim kış aylarındaki yaz güneşim gibisin. Bir sırrım var kimseye söyleyemiyorum. Bir ben bir de Allah biliyor. Ama bir kişinin daha bilmesini istiyorum. O da sensin. Acaba sırrımı saklayabilir misin. Seni sevdiğimi. Bu gece ikimizde gözlerimizi kapatmayalım.

en-yeni-guzel-sozlerden-2017

Gökyüzüne bakalım beraber orada buluşsun gözlerimiz ne dersin. Sevgiyi hak eden sabretsin. O halde biz çok sabrettik sevgiyi hakediyoruz. Biz efsaneyiz. Çünkü ikimizde birbirimizi seviyor ve kavuşamıyoruz. Sevmekten korkmamalısınız. Zaman hızlı geçiyor ve sevdiğiniz de elinizden uçup gidiyor. Başkalarına fazla değer verme. Fazla değer verirsen kaybedersin kendini. Sen de bu güzellik bu zeka ve bu iyi niyet varken aklımdan çıkmazsın. Sen benim rüyalarıma giren prensesimsin. Umarım hayallerindeki prens benimdir. Buna çok sevinirim. Sen i hayatım boyunca hiç unutmayacağım. Bu kalp seni unutur mu. Sen benim ruh ikizimsin.

en-yeni-guzel-sozlerden

Hayatımda gördüğüm en güzel gülsün. Ben seni öylesine sevmiyorum. Ben seni ölesiye seviyorum. Ömrümün ortasında seni tanıdığım için gerçekten de çok memnun oldum canım. Bazı duygular vardır yazılmaz anlatılmaz ve tarif edilmez. Rabbime şükürler olsun seni bana verdi. Sen benim en doğru bildiğim yanlışım oldun. Ben senin sesine, senin bakışına ve senin gülüşüne hasret kaldım. Sana asla kızmam ben sana kızarsam eğer kendime de küsmü olurum. Buna inan. Bana yüzünü döndüğün zaman gece geliyor gibi oluyor.

en-yeni-guzel-sozleri

Gülüşün bende kaç para eder bilir misin. Yaraları saran zaman değil sevgidir. Benimle ol, benimle aşkını yaşa derim. Allahın emanetisin sen bana o yüzden de seni sevmek aşk. Ben seni gökyüzüne gönderdim ve benim ol diye dua ettim. Yer yerinden oynar ama sen kalbimde oynamazsın. Ben dilek dilemem ben sadece dua ederim. Seni sevmekten ben kendime gelemiyorum be sevgili yar. Bir insana vereceğiniz en güzel ve en büyük hediye onu ömür boyu sevmek ve saygı göstermek olmaktır.En Yeni Güzel Sözleri bu sitemizde bulacaksınız.

Bir önceki güzel sözümüz olan Genç Sözleri başlıklı yazımızda Genç Sözleri gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.