Esprili Sözler

Esprili Sözler

esprili-sozler-hakkinda

Sizler için esprili sözler derledik ve topladık. Bu yüzden de sitemize girin ve esprili sözleri hemen okumaya başlanır. Ben bitmeyen bir şarj, gitmeyen bir sevgili ve özellikle de sınavsız okullar istiyorum. Çok özel bir operatör istiyorum. Mesela müşteri hizmetleri arayınca siz kapatın biz sizi arayalım desinler. Kadınları anlamak gerçekten de çok zordur. Kadınlar git yanımdan dedikleri zaman yanınızda kalmasını istiyordur ya da belki yanında istemiyordur. Mona lisa tablosunun neden bu kadar sevildiğini biliyor musunuz. Çünkü kadın hiç konuşmuyor. İnsanlar mallıklarını aynanın karşısında daha rahat edebiliyor.

esprili-sozler

Kuaförde çıkan kızlara iyi bakın. Çünkü onlar çok büyük bir öz güven patlaması yaşamaktadırlar. Tavuklara dikkat edin onlar oturarak başarılara ulaşmaktadırlar. Bunu sakın unutmayınız. Sen benim kalbimde yaşıyorsun ama kıranı vermiyorsun. Sabahtan yemek yapamadığın zaman da hep seni düşünüyorum. Ama gece yine uyuyamıyorum. Çünkü o zaman sadece aç olduğum için uyuyamıyorum. Aşk elmayı yediği zaman başlar ve ayvayı yediğiniz zaman da biter. Deli gibi seversin ve manyak gibi de evlenirsiniz. Para için evleneceğini borç alsanız daha iyidir. Benim duygularım vişne kaymağa benzemeyecek kadar karma karışıktır.

esprili-sozlerden

Aşk bir deniz evet ve ben de o denizde çökmüş olan bir kerizim. Aşkınızı kapının önünde yaşamayın. Aşkın gözü asla kör değildir. Annem hep bana terli, terli sakın koşma dedi. Ama aşık olma demedi yani. Keriz adamın biri der ki derdini karınla paylaşırsa hem karısıyla hem de derdinizle uğramış olursunuz. Sen seni bil, sen seni eğer bilemezsen patlatırlar senin enseni. Hakem ile hakimin arasında ne fark var diye sorarsanız eğer bir dışarı diğeri de içeri atarlar. Fakirlik ruhumuza çok işlemiş resmen. Rüyamda arkadaşım benden bir lira istedi diye uykumdan uyandım ya. Çocukken patlayan balonlar ile balon yapan nesildik biz be.

esprili-sozler-

On üç yaşında bir kız prensimi arıyorum diyor. Senin aradığınız yalnız çokoprens olur be güzelim. Yurtta kalan öğrenciler hep bu espriyi yapan yurt dışına çıkıyorum ben arkadaşlar. Umudunuzu asla kaybetmeyin. Çünkü patlıcandan eğer reçel oluyorsa hayatta da asla imkansız diye bir şey yoktur. Bugün çeşme bir muhteşemdir. Kafamı sudan hiç çıkarmadım valla. Şimdi de bodruma gidiyorum. Evde süper geziyorum inanamazsınız. Esprili sözler arıyorsanız bu siteden istediğiniz gibi komik sözler ile karşılaşacaksınız. Hatta sizleri gülmekten öldürecektir.

Bir önceki güzel sözümüz olan Duygusal Sözler başlıklı yazımızda duygusal sözler gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.