Esprili Sözler

Esprili Sözler

esprili-sozler-hakkinda

Bu sayfada esprili sözler bulabileceğinizden kesinlikle emin olabilirsiniz. Esprili sözler ile sizleri okuyarak güldürecek ve aynı zaman da arkadaşlarınıza kısa mesajlar halinde gönderebilirsiniz. Esprili sözlerden bazılarını sizlere yazalım. Bir adama sormuşlar. Eşinizle ortak ne özelliğiniz vardır. Cevap olarak aynı günde evlendik demiştir. Bana laf söyleyen ve arkamdan da konuşan kızlara seslenmekteyim. Lütfen arkamdan konuşmayın. Çünkü sizlerinde babası ve abisi vardır. Sadece oturarak başarı kazanan tavuk olmaktadır. Deliye nasıl her gün bayramsa eğer deliye de her gün sevgililer günüdür. Bir aşk elma yemekler başlamakta ve sonra da ayvayı yemekle de bitmektedir. Karayollarında ölmek değil de senin kollarında ölmek isterim. Aşk otomobile benzemektedir. Nedeni ise yedek olan parçalar değişmektedir.

esprili-sozlerden

Aşkım seni de çok seviyorum ama parayı daha çok seviyorum. Aşk bir denizdir sürekli dibe batarsın. Sayfamızda en komik ve en esprili sözler ile karşılaşacağınızdan hiç şüpheniz olmasın. Çocuk anneye sorar anne senin tuttuğun takım hangisidir. Anne cevaplar. Nevresim takımı çocuğum hadi tut sen de bir ucundan. Zenginler kahvaltıya iner biz anca kahvaltı için koltuktan yere ineriz. Psikoloğa gitmek için gerçekten de destek şart. Çünkü ben psikoloğa gittim ve dedim ki sorunlar var. Uzman da bana dedi ki hepimizin sorunları var geçer dedi. Gerçekten dedikleri çok iyi geldi ve şu an çok iyiyim. Çok param olsa da yine sinyal sesinden sonra yine de mesaj bırakamam.

esprili-sozler-

Bana kaybolan yıllarımı verseler inanın ksik var mı diye sayarım. E ne de olsa zaman kötüdür. Annem bir şeye hayır diyorsa ve aynı konuya babam evet diyorsa anneme bakışımın tarifini veremem. Sen bana bir adım değil üç, dört hatta beş adım gel ben de sana altı adet kavanoz bal vereyim. Galiba internet benden hoşlanıyor. Çünkü hep bir kasılıyor ve yavaşlıyor. Hayırlısı bakalım. Yolda yürürken tanıdığın birini görürsün ve elini sallarsın karşındaki de görmez ya hani o duygunun tarifi yok acı bir duygudur. Benim ruh eşimde kesin benim gibi üşengeçti. Zaten o yüzden karşılaşamıyorum. Teknoloji artık baya gelişti.

esprili-sozler

Lafı oturduğun yerden yazıyorsun taa nereye kapak oluyor ya ilginç bir şey. Otobüsteyken filmlerde ki gibi başımızı cama yaslayıp duygusallık yapmak istedim. Ama başımı yüz defa cama vurmuş oldum. Çocukluğunda oyuncak ayıyla yatan evlenince de oyuncak ayıya aşık olmak bence çok normaldir. Doktora gittiğinde doktor ağrı nerede diye bana sordu ve bende Doğu Anadolu da deyince inanın zor kaçtım elinden. İngilizler ve Türkler hayvanat bahçesine gittikleri zaman İngilizler aman tanrım bunlar ne kadar da şirin derler. Türkler ise Mehmet baksana aynı sana benziyor.

Bir önceki güzel sözümüz olan Etkileyici Sözler başlıklı yazımızda etkileyici sözler gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.