Genç Sözleri

Genç Sözleri

genc-sozleri-yeni

Biz ne gençlerdik be kırdılar bizi artık keskinleştik. Çağımızın hastalığı sıkılmak ama ilacı malesef yok. Yanlış anlayınca hayat daha bir güzel oluyor sanki. Sihirbaz değiliz ama çok şeyler kaybettik biz. Gençliğimizde öğreniriz ve yaşlılığımızda ise anlarız. Bazı insanlar hak etmeyen kişileri severler. Gençler doğanın eseri ve yaşlılar da sanatın eseridir. Bazı insanlar çok fazla sever. Ama bazı insanlar da eksik seviyorlardır. Yürüdüğünüz yollarda hiç kimseyi beklemeyin. Yol vermek sadece trafikte olur. Benim yüreğim her zaman zindandadır. Sana sarıldım kış bitmiştir. Sevmediğini biliyorum ama yinede seni özlüyorum. Sen olmayınca kimse yok gibi.

genc-sozleri-2017

Sizler yaşlı olursunuz ama yine de içinizdeki gençlik sönmeyecektir. Hakkını helal et gençliğim benim seni çok özleyeceğim. Nedense gençlik gidince daha çok kıymete binilir. Genç sözleri arayış içerisindeyseniz buradan çok güzel genç sözleri bulabilirsiniz. Gençlikte hep sahte aşklar vardır. Az şikayet edin ve çok da şükür ederseniz mutluluğa erersiniz. Kötü günlerde dostlar kimmiş belli olur. Bazı insanlarda boşluk uzayda yok o kadar boşluk valla. Bu hayatta midemizi bulandıran insanlar var ve henüz bu insanlar için ilaç çıkaramadılar gitti. Kendin gibi birine aşık ol ki o zaman sen gör gününü. Aşk demek iki kişinin mahalle kavgasına benzer.

genc-sozlerinden-2017

Genç sözleri için bu siteden okuyabilir ve sosyal medyada da paylaşabilirsiniz. Gözlerine bakmak çok zor geliyor bana. Bizi hafife alma. Biz deli gençleriz biz azraille bile kumar oynarız. Kötü insanların içinde iyi niyet yoktur. Zamana bırak. Tamam dedim zamana bıraktım. Ama o zaman içinde karaktersiz insan buldum ben. Mutluyum desem elleriyle sapana beni düşürmek isteyen insanlar var çevremde. Suskunluğum asaletimdendir. Yoksa sana çok güzel cevap bulurdum ben inan. Sen suskun serseri beni gözlerine esir ettin. Benim karakterim senin tavrı ile karıştırma sakın. Seni sevmek yürek ister bazen.

genc-sozlerinden

Çok zor seviliyorsun ve seni sevmek ağır geliyor ben. Sürekli olan aşk karşılıklı ve imkansız aşklardır. Mutlu olmak umurumda değil sen yanımda ol yeter ki. Aşkı giderken anladım. Yürü ya kulum dedi. Ben de nereye yürüyeyim dedim. İnsanlar bazen sevdikleri ile de kavga edip tartışabiliyorlar. Seven kalpler her zaman genç kalır. Biz bambaşka sevdik sandık. Ama gerçekten de bir başka sevdik. Suçlu insan bağırır. Suçlu insan susmak bilmez bir türlü. Aşk mesafeler ile bitmez. Aşk bahaneler ile biter.

Bir önceki güzel sözümüz olan En Güzel İmkansız Aşk Sözleri başlıklı yazımızda En Güzel İmkansız Aşk Sözleri gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.