Göz Yaşı Sözleri

Göz Yaşı Sözleri

goz-yasi-sozleri-2017-yeni

Bu sayfada göz yaşı sözleri bulabileceksiniz ve bu sitede çok güzel göz yaşı sözleri okuyabilirsiniz. Her insan kahkahaları göz yaşları ile ödemektedir. Göz yaşı çok çabuk kurumaktadır. Sahte olan göz yaşları tuzlu denizden hiç bir fark bulunmaz. Kırılan kalp sadece göz yaşı ile temizlemektedir. Bunu sakın unutmayınız. Göz yaşları olan insanlara ne mutlu. Bazı insanların göz yaşları yapmacıktır. Bunu bilin. En kıymetli olan göz yaşı aşktır. Göz yaşları ıstıraptır. Göz yaşı kalbinin içerisindeki ateşe denir. Göz yaşları bitmek bilmeyen bir sevgidir. Çalışan insanlar göz yaşı dökmeye ilacı olmaktadır. Güzel insanların göz yaşları gülümsemelerinden daha tatlıdır.

goz-yasi-sozleri-2017

Göz yaşlar acıların ümitsizliğe düştüğü zaman dökülür. Bazı insanlar da ağlar göz yaşı dökmeden. Sen benim çölümde çiçeğim ol ben seni göz yaşlarım ile sulayacağım. Göz yaşlarım kadar değerlisin benim için. Gözlerinde akan yaşları sileceğim bir gün ve o gün geldiğinde yalnızca benim olacaksın. Bunu sakın unutma. Göz yaşları asla yenilgiye düşmek değildir. Göz yaşları sadece anlamlıdır. Döktüğüm göz yaşlarını ahirette bu gözyaşların hesabını vereceksin sen. Bir duygusal şarkı çalar ve yine hıçkırarak ağlayan insanları görürüz etrafımda. Bazen ağlamak istemezsin bile o göz yaşları yine ağlamaya başlar.

goz-yasi-sozleri

Göz yaşı sözleri merak ediyorsanız en anlamlı ve en yeni göz yaşı sözleri burada okumanızı tavsiye ediyorum. Sevgimi rüzgarla sana yolladım ve göz yaşlarım ile eşlik ediyor bu sevgine. Günlerdir göz yaşı dökmekten uyuyamıyorum ey sevgili yar. Yıkılan hayallerimin sonucunu öğrenince gözyaşlarımı tutamadım. Karşılıksız aşkıma yazıyorum. İmkansız aşk yaşadığınızda göz yaşı dökersiniz. İki tane göz yaşı döküp de sonra gülme yanımda hiç inanmam çünkü. Ben hasretimi bulutlara yükledim ve o bulutlara bak beni görebilecek misin. Sonra da göz yaşlarını tutabilirsen. Sonbahar her zaman göz yaşları ile yürek yandığı zaman gözler ağlar.

goz-yasi-sozleri-

İnsanların aslında en iyi dostu yastığı olur. Çünkü sadece yastığa ağlarlar. Bazı günler melodiler bile duygulandırır insanları var ya. Kalbi daima güzel olan insanların gözlerinde hep göz yaşı vardır. Sensiz ağlar ve sensiz de uyurum hiç sıkıntı yok. An gelecek ve sen ya da en çok değer verdiğin göz yaşı dökecek benim gibi. Bazen göz yaşları mutluluktan da akar. Aklımın unuttuğu zaman göz yaşlarım hatırlatıyor bana. Sana akıttığım yaşlara yazık olsun. Benim akıttığım göz yaşı ile sen bu dünyada mutlu olamayacaksın. Gözyaşlarım ile yakarım seni. Ben susuyorum göz yaşlarım susmuyor.

Bir önceki güzel sözümüz olan Özel Günler Paylaşılan Güzel Sözler Listesi 2017 başlıklı yazımızda Özel Günler Paylaşılan Güzel Sözler Listesi 2017 gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.