Gülümseten Komik Sözler

Gülümseten Komik Sözler Listesi

gulumseten-komik-sozler-listesinden

Gülümseten komik sözler listesi insanlar arasında okunduğunda veya birisinden duyulduğunda güldüren cümleler ve konuşmalar olmaktadır. Aslında insanlar sürekli gülme ihtiyacı duymaktadır. Kimse üzülmek suratının asık olmasını istemez. Kendisi için yaralı ve hoş gördüğü bir davranış karşısında gülümsemeyi ve sevincini dışa vurmayı ister. Komik sözler listesi oluşturulurken bazılarının eksik yanları bazılarının yanlış hareketleri anlatılmaktadır. Gülmek insanı iyileştiren en iyi ilaç niteliğinde davranış biçimidir. Taksiye binen bir yolcu parasını ödemiş, taksici para üstü için 2 lira bozuk yok helal et demiş. Yolcu uyanık, sür iki liralık daha demiş. Geri yürüyerek gelmiş ama hakkını yedirmemiş.

gulumseten-komik-sozler-listesi

Telefonun şarjı bitenlerin elektrik prizi araması, migreni tutmuş hastaların ağrı kesici aramasına benziyor. Film sahnelerinde genelde bombalar 3 saniye kalana kadar süresi durdurulamaz, son üç saniyede kahraman bombayı imha eder.Biz bombanın varlığını duysak şehirden kaçarız. Otobüs öyle dolu ki herkes ayakta, yaşlı bir teyze genç delikanlıya bakıyor. Genç dayanamıyor ve ‘’teyze ne yapayım öleyim de yer mi açılsın sana’’ diyor Müşteri çok havalı bir şekilde restorana girdi ve hışımla masaya oturdu. Garson karşıdan görür görmez müşterinin yanına koşup lütfen iner misiniz masadan dedi. Hakim olmak için girdiği sınavdan başarılı olan kız hüngür hüngür ağlamaya başladı. Bundan hakim olmaz daha göz yaşlarına hakim olamıyor.

gulumseten-komik-sozler-listelerinden

Görüldüğü gibi gülümseten komik sözler listesi insan davranışlarının hoş ve güldüren yanlarını yansıtarak kelimelere dökülmektedir. Hastanede film çektirdim, hala bekliyorum yayınlamadılar, RTÜK sansürledi galiba. Üniversitede Sümer ve Osmanlı dilleri bölümünden mezun olan adam hala kadro açılmasını bekliyormuş, biri şu garibe söylesin o devletler yıkılalı asırlar geçti. Hangi devlet kadro açacak. Anneme hangi takımı tutuyorsun dedim, tut ucundan katlarken anlarsın dedi. Adamın hayali zengin olunca kahvaltıya inmekmiş, şu anki evi tek katlı olduğu için düz yürüyerek gidiyormuş.

gulumseten-komik-sozler-listeleri

Alt katta oturan yeni evli çift her gece balkona çıkıp yıldızlara bakıp dilek tutuyorlar. Bilmiyorlar ki her kayan yıldız görüntüsünün en üst kattan atıla sigara izmariti olduğunu Gülümseten komik sözler listesi yazılırken fazla aramaya veya araştırmaya gerek yok. Günlük yaşamda olan tüm hareketleri gözünüzün önüne getirmeniz yeterli aslında. Her uzun konuşmanın sonunda aman boş ver gitsin dedikodu yapmayalım diyen kadın topluluğu görürsen milletini sorma kesin Türk kadınıdır. Başardığım her işten sonra arkama bakıyorum atalarımıza kızıyorum. Hani her başarılı erkeğin arkasında güzel bir kadın vardı.

Bir önceki güzel sözümüz olan Özel Günler İçin Söylenen Sözler Listesi başlıklı yazımızda Özel Günler İçin Söylenen Sözler Listesi gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.