İçten Söylenen Aşk Sözleri

İçten Söylenen Aşk Sözleri

icten-soylenen-ask-sozleri-2017

İçten söylenen aşk sözleri birbirini seven insanlar arasında duygusal bağlılıklarını dile getirmek için söylenmiş cümlelerdir. Bu cümleler genel yapı itibari ile sevgi sözcükleri içermektedir. Genellikle güzel aşk sözleri özel günlerde veya özel hissettirilecek anlarda söylenmektedir. İçten söylenen aşk sözleri : Sakın gelir misin diye sorma bana ölüm olsa bile nerde olursan ol gelirim sana Sevdiğim ne zaman yanımdan geçse ben kendimden geçiyorum bu haksızlık değil mi Sen ömrünce iyi ol yeter sevdiğim güzel insan varsın bende sızlasın her yaran Ömrümce birlikte yürüdükten sonra yolumuzun nereye gittiğinin ne önemi var Bir bozuk saat gibidir yüreğim ne zaman baksam sen de durur Üşüdüysen söyle bana sevgilim seni her zaman sevdiğimden bir kat daha fazla seveyim Seni en başta nasıl sevdiysem öyle kal sevgilim değişmek sadece mevsimlere mahsus kalsın Öyle birini sevki hayatında her aklına geldiğinde gündüz güneşin her aklına geldiğinde gece yıldızın olabilecek birisi olsun

icten-soylenen-ask-sozleri-2017-

İçten söylenen aşk sözleri içsel duyguların sevgiliye karşı dışa vurulmuş halidir. Bu duygusal sözler birbirini seven kişilerin düşünce yapılarında aşklarını ve sevgilerini ne derece değerli kıldığını gösterir. Bazen bir kelime bir cümlenin yerini tutarken bazen en uzun cümleler bir kelimenin anlattığını anlatamayacak kadar yetersiz kalabilir. İşte bu gibi durumlarda kısa özlü aşk sözleri devreye girerek duygu selini aşk sözlerine dönüştürebilir. Gözlerini göremediğim gün sevgilim bilmelisin ki kör olduğum gün olur senden vazgeçmeyeceğim için seni kalbimde yaşatıp gönül gözüyle göreceğimi bilmelisin.

icten-soylenen-ask-sozleri

Sana ihtiyacım var diyorum sana ait olan sacının ince teline sıcak ellerine içinde kendimi gördüğüm gözlerinin bebeğine kollarındaki sonsuz güvene kısaca söylemek gerekirse sendeki eşsiz sevgine her zaman ihtiyacım var sevgilim Sana olan aşkımı şiirlerle anlatırken dolmasın gözlerin sadece sevgin dolsun yüreğine Sözlerimin kalbimi sana götüremediği zamanlarda kalemim koşar anında yardımıma yazdığım şiirler en güzel nağmelerle anlatır aşkımı sana Yaşama en güzel rengi veren sevdadır ümitler sevdayla beslenir gücünü verense sendeki sevgimdir

icten-soylenen-ask-sozleri-

Beni bırakıp gittiğin gün sevgilim unuttuğumu sanma alışmayı öğrendim zamanla aşkın küllendi yüreğimde kor alevler sardı bedenimi İçten söylenen aşk sözleri sevgililer arasında bazen aşkları körüklerken bazen dargınlıkları ve kırgınlıkları tamir edilmesinde kullanılan anlamlı aşk sözleri olmaktadır. Yalnızlıkların yürekleri dağladığı zamanlarda sevgiliye olan özlem hissedilen sevgi bazen şiirlerle bazen şarkılarla bazen de bu tür anlamlı aşk sözleri ile göndermeler yapılarak dile getirilmektedir.

Bir önceki güzel sözümüz olan Özel Günler Paylaşılan Güzel Sözler Listesi 2017 başlıklı yazımızda Özel Günler Paylaşılan Güzel Sözler Listesi 2017 gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.