Karşılıksız Aşk Sözleri

Karşılıksız Aşk Sözleri

karsiliksiz-ask-sozleri

Bu sayfada karşılıksız aşk sözleri bulabilir ve rahatça okuyabilirsiniz. Karşılıksız aşk yaşayan ve arkadaşı karşılıksız aşk yaşayanlara bu sitede bulunan karşılıksız aşk sözleri gönderebilirsiniz. Senin gülüşün ve senin bakışın kandırdın beni. Bu yüzden de seni unutmamı bekleme lütfen. Senin kafan güzelken sadece seviyorsun beni. Sen zalimsin. Ben bu hayatta hiç aşık olmak istemiyordum. Ama bu da bir kader tabi. İmkansız aşk olduğunu biliyorum. Ama kendime laf geçiremiyorum. Tuhaf olan şey kalbimi yakmana rağmen yine de senin yanlış bir insan olduğunu hiç bir zaman düşünemedim. Kendini kimseye zorla sevdiremezsin. İçindeki ateşi göremeyen çok kör var neticede. Sevdiğiniz yanınızdan geçer ve hiç bir şey diyemezsiniz ya çok zor çok.

karsiliksiz-ask-sozleri-

Karşılıksız sevgi acı verir insana. Ama ne olursa olsun yalandan sevilmek de kötü. Ben seni sevdim artık bir başkasını seni sevdiğim kadar sevemem. Benim sevmelerim ağır geliyor. Ne demişler doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar. Yıllardır sevgimi hep içimde yaşadım. Ben geceleri hep seni hayal ederek uyuyorum. Benim hala umudum var. Sen istesen de istemesen de. Benim karşımda olduğu gibi görün ya da çık git karşımdan. Uzaktan da olsa sevmesini bilirim. Duygularım ve rüyalarım yeter. Yirmi dört saat seni düşünüyorum haberin var mı senin. Bana kalpsiz diyorlar ama kalbimde senin olduğunu nereden bilecekler be sevdiğim. Artık büyüdüm senin için ağlıyorum.

karsiliksiz-ask-sozleri-hakkinda-

Her insan mutlaka hayatı boyunca bir defa karşılıksız aşka tutulmuştur ve her insan hayatı boyunca yalnızca bir defa aşık olur. Aşkın oluşması da karşılıklı sevgiyle ve saygıyla oluşur. Artık internette karşılıksız aşk sözleri okumak çok kolay bir hale gelmiştir. Aşk sözleri internette bulmak basit ve aynı zaman da paylaşmak da çok kolaydır. Ömrüm resmen seni beklemek ile geçiyor. Karşılıksız aşk yaşasan da hayallerim de hep beni seviyorsun. Evet seni karşılıksız seviyorum var mı. Sen beni sevmesen de ben yine de senden asla vazgeçmem ve vazgeçmeyeceğim. Bunu bil isterim.

karsiliksiz-ask-sozlerinden

Benim üzüntülerim okyanuslar gibi derindir. Senden önce tanıdıklarımı meğer hiç bir ruh eşim değilmiş. Ben yaşamış olduğum hiç bir şeyden pişmanlık duymadım. Benim senden başka hiç bir şeyim yoktur. Bana bakarken bir gülüşün ve bir bakışın yeter bana. Gidiyorsun. Giderken kalbini ver bana. Bana gençliğimi ve seni düşünmekle geçirdiğim zamanımı ver bana. Nefret de bir duygudur neticede. Bu nedenle de belki zamanla bana olan nefretin sevgiye dönüşebilir.

Bir önceki güzel sözümüz olan Etkileyici Anlamlı Sözler Listesi başlıklı yazımızda Etkileyici Anlamlı Sözler Listesi gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.