Karşılıksız Aşk sözleri

Karşılıksız Aşk sözleri

 

karsiliksiz-ask-sozleri-hakkinda-bilgi

Sizler için sitemizde karşılık aşk sözleri içermektedir. Karşılıksız aşk yaşayan kişiler bu sayfadan karşılıksız aşk sözleri okuyabilirler. Hem de çok anlamlıdır. Sosyal medyada da rahatça bu sözlerden paylaşabilirsiniz. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Karşılıksız aşk yaşadım ama senin yüzünden çünkü bakışın ile kandırdı beni. Şimdi de bana unut diyorsun çok ayıp ediyorsun. Kırılmadık kalbim kalmadı kalbim kırıldığı yetmediği gibi aklımda gitti benim. Hiç aşkı yaşamamış biri olmak isterdim. Bensiz mutlu olacağınsa hiç inanmıyorum. İmkansız olduğunu bilsek de yine bazen laf geçiremiyoruz kalbimize. Kimse kimseyi zorla sevemem. Ama karşındaki ısrarla sendeki aşkı görmüyorsa o zaman sen bilirsin diyeceksin ve geçeceksiniz.

karsiliksiz-ask-sozleri-hakkinda

Öyle bir gün gelir ki sevdiği kişi yanından geçer ve hiç bir şey demeden birbirinizin yanından geçip gidersiniz. Ya işte öyle bir şey. Ben hayatımı senin varlığımla doldurdum. Ben bir garip aşığım. Karşılıksız aşk gülmek ile ve kahkaha atarak da geçmez. Bitsin artık bu karşılıksız aşk ama daha çok aşık olursun. Karşılıksız Aşk sözleri ,Karşılıksız sevmek her insan için zordur. Bunu sakın unutmayınız. Ben karşılıksız sevdiğim için bana deli diyorlar. Seni gördüğüm zaman kalbim çıkacak ve sonra kalbim donuyor gibi oluyor. Buna inan. Karşılıksız aşk yaşasam da benim sevgim ağır olmaktadır. Yıllardır sevgim bitmedi ve çok da seviyorum yahu. Seni hayal etmekten bıkmadım ve bıkmayacağım. Sen hiç olmadın belki hayatımda ama hayatımda çok yer kapladın benim. Bundan hiç şüpheniz olmasın.

karsiliksiz-ask-sozleri

Karşılıksız Aşk sözleri ;Bazen uzaktan da sevmek çok güzeldir. Rüyalarımda ve hayallerimde benim sevgilimsin. Yirmi dört saat seni düşünmekten sıkılıyorum inan. Bana bir damla sevgi bile yetecektir sen merak etme. Ben duygularımı açığa vuran bir insanımdır. Senin için hayallere dalıveriyorum. Sonra bir bakmışım ki uykuya dalmışım ve sabah olmuş. Senin için ağlamak istesem bile ağlayamıyorum. Ömrüm seni beklemekle geçse de ben yine bekler hiç usanmam. Benim umutlarım vardı hiç karşılık beklemedim. Zamanla seni unuturum sansım ama yine unutamadım. Benim bu dünyada sevdadan yana hiç talihim olmadı. Benim hayallerim her zaman toz pembedir. Seni karşılıksız olarak sevsem bile yine güzeldir. Sen benim kalbime depren gibi girdin resmen. Hayatı sevsem ne geçer sevgim karşılıksız olduktan sonra. Sonra yaşayamadım için ben sana olan özlemimi ve sevgimi bulutlara yazıyorum. Batan güneş benim umudum oluyor. Güneş doğduğunda da benim tesellim oluyor.

karsiliksiz-ask-sozler

Bir önceki güzel sözümüz olan Gözyaşı sözleri başlıklı yazımızda Gözyaşı sözleri gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.